Čeljabinsk – Helsinki 1:2 (kon.) | Ufa – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Togliatti – D. Moskva 2:1 (1:0 po s.n.)
Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | Kazaň – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Soči – Chabarovsk 7:2 (kon.) | S.Moskva – Dinamo Minsk 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Viťaz Moskovská oblasť
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Severstaľ Čerepovec
cz Utorok 06.09.2016, 18:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

48:36
    Viťaz se připravil o přesilovou hru, Maxim Afinogenov si před brankou totiž pomáhal hákováním.

47:21
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale dopustil se útočného faulu. Sergej Kupcov inkasuje dvě trestné minuty za držení hole.

36:37
    Poměr sil na ledě se okamžitě srovná. Vysokou holí v útočném pásmu totiž zahrál Alexej Makejev, velká škoda pro domácí mužstvo.

36:32
    Ruslan Karlin již usedá na trestnou lavici, sudí mu totiž udělil dvě trestné minuty za napadení. Přesilová hra pro Viťaz!

25:09
    Jurij Kokšarov nyní zcela evidentně bránil Daniilu Vovčenkovi v průjezdu do útočného pásma a dostává dvě minuty za držení. Čerepovec bude hrát přesilovou hru!

17:43
    Do obrovské šance se probojoval Mario Kempe. Brankáře Jakuba Kováře sice nepřekonal, důvodem ale nebylo to, že by špatně zakončoval, nýbrž držení od Nikolaje Stasenka – na programu je přesilovka pro Viťaz.

12:40
    Branka českého gólmana byla posunuta, a tak se musí hra přerušit. Navíc za to mohl Roman Horák, který si v dané situaci počínal nedovoleně a za to inkasuje dvě trestné minuty (nedovolené bránění). Poměr sil na ledě se tedy vyrovná – čtyři na čtyři.

11:34
    Při dané situaci došlo ale k faulu – Jurij Trubačjov dostává dvě minuty za hákování a domácí si zahrají přesilovou hru.

05:48
    A máme tu první vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel domácí útočník Maxim Afinogenov.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 11. M. Aaltonen (Kempe), rozh. náj. Kopejkin – 8. Skorochodov (Jevsejenkov, Sitnikov)