San Maríno – Azerbajdžan 0:1 (kon.) | Dánsko – Arménsko 1:0 (kon.) | Kazachstan – Poľsko 2:2 (kon.)
Litva – Slovinsko 2:2 (kon.) | Slovensko – Anglicko sk 0:1 (kon.) | Česko – Sev. Írsko 0:0 (kon.)
Nórsko – Nemecko 0:3 (kon.) | Rumunsko – Čierna Hora 1:1 (kon.) | Malta – Škótsko 1:5 (kon.)
Nórsko
0:3 (0:2)
Nemecko
cz Nedeľa 04.09.2016, 20:45 • Ullevaal Stadion, Oslo (kapacita: 27 182 diváků) • Kvalifikácia MS (Európa)
    60. Thomas MÜLLER - 0:3

60
    Německo právě vstřelilo branku!
    Přichází to, co přijít muselo! Aktivita hostující reprezentace byla od začátku druhého poločasu hodně znát a půl hodině před koncem řádné hrací doby je tady třetí branka poté, co Khedira parádně nacentroval na hlavu THOMASE MÜLLERA. Ten zakončil krásně k tyči.
    45. Joshua KIMMICH - 0:2

45
    Hosté se druhé branky dočkali ještě v první půli. Müller po přihrávce krásně prostrčil míč do vápna, kde našel rozběhnutého JOSHUU KIMMICHA a ten zprava propálil norského brankáře.
    15. Thomas MÜLLER - 0:1

15
    Favorité jdou zcela po zásluze do vedení! Khedira nejprve neprostřelil hradbu těl před sebou, ale Özil poté dokázal dostat míč k nohám THOMASE MÜLLERA, který nadvakrát v menším závaru překonal Jarsteina v bráně Norska.