Trnava B – B. Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Pohronie | 1:2 (kon.) |
San Maríno – Azerbajdžan | 0:1 (kon.) | | | Dánsko – Arménsko | 1:0 (kon.) | | | Kazachstan – Poľsko | 2:2 (kon.) |
Litva – Slovinsko | 2:2 (kon.) | | | Slovensko – Anglicko | 0:1 (kon.) | | | Česko – Sev. Írsko | 0:0 (kon.) |
Nórsko – Nemecko | 0:3 (kon.) | | | Rumunsko – Čierna Hora | 1:1 (kon.) | | | Malta – Škótsko | 1:5 (kon.) |
Varnsdorf – Žižkov | 0:0 (kon.) |
koniec
Dánsko
1:0
(1:0)
Arménsko
81
|
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Pierre-Emile Højbjerg, přichází Thomas Delaney.
|
|
77
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Gor Malakjan, přichází Davit Manojan.
|
|
70
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Davit Aršakjan, přichází Marcos Pizzelli.
|
|
66
|
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nicolai Jørgensen, přichází Yussuf Poulsen.
|
|
41
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Aras Özbiliz, přichází Gevorg Kazarjan.
|
Góly:
17. Eriksen (Fischer)
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:15.
Rozhodca: Lechner – Kolbitsch, Heidenreich (vš. AUT)
Diváci:
Karty: 85. Kazarjan (ARM), 90. Andonian (ARM)
Nepremenená penalta: 72. Eriksen (DEN), brankár Beglarjan zneškodnil
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 13:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:15.
Dánsko:
Rønnow – P. Ankersen, Kjær (C), Christensen, Vestergaard, Durmisi – Kvist, Eriksen, Højbjerg (81. Delaney) – Jørgensen (66. Y. Poulsen), Fischer.
Náhradníci: Hansen, Lössl – Delaney, Nielsen, Jørgensen, Thomsen, Stryger Larsen, Wass, Schøne, Y. Poulsen, Cornelius.
Tréner:
Arménsko: Beglarjan – Hambardzumjan, Mkojan (C), Harojan, Hovhannisjan, Andonian – Artak Jedigarjan, Malakjan (77. Manojan), Özbiliz (41. Kazarjan) – Aršakjan (70. Pizzelli), Kadymjan.
Náhradníci: Manukjan, Ajvazov – T. Voskanjan, Badojan, Pizzelli, Korjan, Kazarjan, Sarkisov, Hakobjan, Manojan.
Tréner:
Náhradníci: Hansen, Lössl – Delaney, Nielsen, Jørgensen, Thomsen, Stryger Larsen, Wass, Schøne, Y. Poulsen, Cornelius.
Tréner:
Arménsko: Beglarjan – Hambardzumjan, Mkojan (C), Harojan, Hovhannisjan, Andonian – Artak Jedigarjan, Malakjan (77. Manojan), Özbiliz (41. Kazarjan) – Aršakjan (70. Pizzelli), Kadymjan.
Náhradníci: Manukjan, Ajvazov – T. Voskanjan, Badojan, Pizzelli, Korjan, Kazarjan, Sarkisov, Hakobjan, Manojan.
Tréner:
Rozhodca: Lechner – Kolbitsch, Heidenreich (vš. AUT)
Diváci:
Martin Dvořák