22 25 21 20
Taliansko
3
25 20 25 25
cz Piatok 02.09.2016, 19:00 • Palace of Culture and Sports, Varna, Bulharsko • Mistrovství Evropy do 20 let • Skupina 2

20:25
    Je konec. I nyní se Marek Šulc neprosadil přes italský blok a ukončit tak celý zápas.

20:24
    Marek Šulc je zablokován po útoku z hlavního kůlu a Italové mají čtyři mečboly.

18:21
    Kop se ani na dva pokusy neprosadil, když trochu šťastně soupeři vybrali míč v poli. Poté ukončil výměnu Margutti. Je to o tři body a Ivan Pelikán si bere druhý oddechový čas.

17:17
    Šmídl byl sice vysoko na bloku, ale s tím neměl soupeř problém a také ho vytlouká. Také Ivan Pelikán si bere oddechový čas.

16:14
    I Cominetti kazí podání do sítě a to českým hráčům vyhovuje. Následuje druhý technický oddechový čas.

15:13
    A další nevynucená chyba italského hráče. Tentokrát zahrál do autu Cominetti a Italové si berou oddechový čas.

8:7
    Kunc si poradil s podáním o pásku a Šulc vytlouká blok. Oba týmy míří na první technický oddechový čas.

21:25
    Hudák zasáhl v poli, ale Šmídl bodovku nepoložil na zem a to už trestá Zonca na hlavním kůle. Třetí set jde za Itálií.

20:24
    Šmídl neuspěl v útoku a po smeči Romana je to o čtyři body.

19:21
    Martin Kop na podání a dává eso! Česko je stále ve hře o třetí set. Itálie si bere oddechový čas.

14:19
    Na bezblok to rozehrál Sbertoli. Zonca měl již snadnou úlohu v útoku. Ivan Pelikán si bere druhý oddechový čas.

11:16
    Marek Šulc chtěl vytlouct blok úderem o konečky prstů, ale trefil jen aut. Oba týmy odcházejí na druhý technický oddechový čas.

4:8
    Opět vynikající nahrávka na jednoblok, kterou využil v bod italský univerzál. Následuje první technický oddechový čas.

2:5
    Mikulenka znovu smečuje jen do sítě a český trenér si bere oddechový čas. Italové vstoupili do třetího setu mnohem lépe.

25:20
    A Radek Suda ukončil druhý set přímým bodem z podání. Český tým srovnává první zápas na Mistrovství Evropy na 1:1 na sety.

23:20
    Romano proměnil bodovku útokem přes blok a je to jen o tři body. Ivan Pelikán si bere oddechový čas a uklidňuje své svěřence.

21:18
    Červinka to nyní skvěle rozehrál. Suda měl proti sobě prázdnou síť. Nyní si berou oddechový čas Italové.

16:12
    Šmídl byl sám na bloku proti smečaři Itálie, ale naprosto mu nedal šanci na síti. Češi vedou při druhém oddechovém čase již o čtyři body.

8:6
    Češi ale rychle kontrují, když dává bod Šulc z hlavního kůlu a posílá oba týmy na první technický oddechový čas.

6:3
    A další přímý bod českého univerzála z podání. Itálie si bere oddechový čas po devíti rozehrách ve druhém setu.

22:25
    Zonca trefil jen blok, ale poté se dostal do útoku Di Martino, který poslal míč velmi rychle na českou stranu. První set tak jde na stranu Itálie.

20:24
    Navíc je tu bodový blok na českého smečaře u sítě. Čtyři setboly.

20:21
    A je to jen o bod. Suda opět zatlačil servisem a vše dokonal na síti pozorný Kop, který zasmečoval po nepovedeném příjmu. Druhý oddechový čas si bere také trenér Itálie.

19:21
    A je to další eso českého hráče. Míč končí přesně na zadní lajně.

14:19
    Červinka nahrával na polovině soupeře a to znamená bod pro Itálii. Ivan Pelikán si bere druhý oddechový čas při vedení soupeřů o pět bodů.

12:16
    Ale Itálie v klidu ztrátuje, když si na míč naskočil Margutti a vytloukl blok. Následuje druhý technický oddechový čas.

8:11
    Nyní blokuje také Martin Kop na hlavním kůlu a český tým se dostává do hry. Také Italové si berou oddechový čas po nepovedené části setu.

5:10
    Itálie přidává další bod, když se prosazuje Margutti. Ivan pelikán si bere první oddechový čas.

4:8
    A navíc je tu eso mezi dva české hráče. Následuje první technický oddechový čas. Nepovedený vstup českého týmu do mistrovství.

Vít Schück

Česko: Červinka, Novák – Handlíř, Kop, Šulc, Čermák – Hudák, Suda, Mikulenka – Indra, Šmídl – Kunc
    Trenér: Ivan Pelikán

Taliansko: Sbertoli, Zoppellari – Margutti, Cominetti, Zonca, Pinali, Baldazzi – Galassi, Di Martino, Russo – Romano – Piccinelli
    Trenér: Michele Torite

Rozhodca: Sanja Miklošovićová (SLO) – Pawel Burkiewicz (POL)