Martin – Vienna | 1:2 (kon.) |
Fínsko – Švédsko | 1:0 (kon.) | | | Česko – Rusko | 2:4 (kon.) |
Vladivostok – Viťaz | 5:4 (kon.) | | | Novokuzneck – Jekaterinburg | 2:5 (kon.) | | | Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk | 2:0 (kon.) |
Omsk – Barys | 3:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – Čeljabinsk | 2:7 (kon.) |
Novgorod – Helsinki | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk | 4:2 (kon.) | | | S.Moskva – Riga | 4:3 (kon.) |
Djurgården – Davos | 6:0 (kon.) | | | Skellefteå – Kuopio | 4:0 (kon.) | | | Frölunda – Pardubice | 5:2 (kon.) |
Nitra – Plzeň | 2:1 (kon.) | | | Tappara – Lugano | 1:3 (kon.) | | | Sheffield – HV71 | 2:5 (kon.) |
Pelicans Lahti – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Poprad – Örebro HK | 0:5 (kon.) |
Česko – Rusko | 5:4 (kon.) |
CSKA Moskva – K. Vary | 7:1 (kon.) | | | Riga – Třinec | 4:5 (kon.) | | | Blues – Vítkovice | 1:6 (kon.) |
Jaroslavľ – Sparta Praha | 4:5 (kon.) | | | Riga – K. Vary | 5:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Třinec – Blues | 3:7 (kon.) | | | Jaroslavľ – CSKA Moskva | 4:3 (kon.) |
koniec
Severstaľ Čerepovec
2:7
(1:1, 0:1, 1:5)
Traktor Čeljabinsk
53:14
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Konstantin Klimontov – 2 min., sekání).
|
|
48:29
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
44:21
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marcel Šolochov – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
39:03
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Dmitrij Kagarlickij – 2 +2 min., vysoká hůl).
|
|
33:24
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Konstantin Klimontov – 2 min., podražení).
|
|
23:10
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Roman Berdnikov – 2 min.).
|
Góly a asistencie:
18. Kagarlickij, 51. Masuhr (Šefer) – 17. Afonasjevskij (Peňkovskij), 26. Šarov (Gluchov, Mirnov), 44. Kručinin (Szczechura), 48. Kručinin (Šarov, Jakuceňa), 56. Jakuceňa (Szczechura), 58. J. Petrov (Černikov), 59. Kolcov (Jakuceňa)
Rozhodca: A. Soin, R. Shchenyov – N. Kupriyanov, A. Medvedev
Diváci:
Nepremenená penalta:
Severstaľ Čerepovec:
Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Šefer, Stasenko, Jevsejenkov, Wilson, Ježov – Kagarlickij, Mons, Černov – Trubačjov, Vovčenko, Truňov – Skorochodov, Sitnikov, Magogin – Kupcov, Kazakovcev, Karlin – Berdnikov.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, Bělov, Borodkin, A. Petrov, Šinin, Klimontov, Gluchov, Žuldikov – Jakuceňa, Szczechura, Kručinin – Mirnov, Šarov, Birner – Peňkovskij, Šolochov, Afonasjevskij – Pestunov, J. Petrov, Černikov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Kolcov, Bělov, Borodkin, A. Petrov, Šinin, Klimontov, Gluchov, Žuldikov – Jakuceňa, Szczechura, Kručinin – Mirnov, Šarov, Birner – Peňkovskij, Šolochov, Afonasjevskij – Pestunov, J. Petrov, Černikov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: A. Soin, R. Shchenyov – N. Kupriyanov, A. Medvedev
Diváci:
Michal Janoštík