Sigma Olomouc – Pardubice 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
FK Pardubice
cz Streda 24.08.2016, 17:20 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 3. kolo

90+1
    Ve druhé půli budou nastaveny čtyři minuty. Hned na začátku té první dochází k poslednímu střídání u hostů. Odchází Kayamba, nahrazuje jej Huf.

88
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Daniel Kovář, přichází David Přibyl.

79
    Zatímco domácí vystřídali už třikrát, to hosté nyní poprvé volí tuto možnost. Pro dnešek má splněno Fousek, směna naopak začíná Petráňovi.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Houska, přichází Jakub Yunis.

70
    Domácí trenér reaguje na vývoj utkání dvojitým střídáním. Utkání skončilo pro Hálu s Petrem. Naopak na hřiště se podívají Vašíček a Buchvaldek.