Be'er Sheva – Celtic 2:0 (kon.) | Plzeň – Razgrad 2:2 (kon.) | Monaco – Villarreal 1:0 (kon.)
AS Rím – Porto 0:3 (kon.) | Légia Varšava – Dundalk 1:1 (kon.)
AS Rím
0:3 (0:1)
FC Porto
cz Utorok 23.08.2016, 20:45 • Stadio Olimpico (Řím) [Kapacita: 70 634] • Liga majstrov (predkolá) • Play-off

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:44:32)

Postupující tým: FC Porto

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes zvítězili 0:3 a postoupili tak do skupin Ligy mistrů. Dnešní výsledek se hlavně odvíjel od toho, že domácí dohrávali zápas v devíti lidech. Červenou kartu dnes totiž vyfasovali hned dva hráči domácích. Nejdříve ve 40. minutě De Rossi a poté v 51. minutě Emerson. Hosté se dnes dostali do vedení už v 8. minutě a to když se dokázal prosadit Felipe. Další dvě branky padli prakticky hned po sobě. nejdříve se trefil v 73. minutě Layún a poté v 75. minutě Corona. Domácí si tak po dnešním zpackaném utkání zahrají "pouze" skupinu Evropské ligy.

Držení míče: 55% – 45%
    Střely celkem: 17 – 13
    Střely na branku: 4 – 7

90+1

90+1
    Rozhodčí ihned po udělení karty ukončuje dnešní zápas.

90+1
    Gerson vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za svůj faul zhruba na polovině hřiště.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Na domácích je vidět, že už nemají moc sil a svého soupeře už se nesnaží ani napadat.

87
    Zápas momentálně působí poněkud nudným dojmem, neboť jsou u míče převážně hosté, kteří zápas už jen prakticky dohrávají.

86
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Diego Perotti a místo něj nastupuje Gerson.

85
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu vůbec nepospíchají.

84
    Opět se stala ta samá situaci jak před malou chvíli, hosté tedy kombinují s míčem na polovině soupeře.

83
    Další rohový kop pro hosty.

83
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko a momentálně s míčem kombinují na polovině soupeře.

82
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

82
    Nainggolan napřáhl ke střele z velké dálky, míč však skončil daleko vedle levé tyče.

80
    Danilo byl čistě obrán o míč na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

79
    Perotti to zkusil přímo na branku, Casillas si však s tímto pokusem dokázal poradit bez větších problémů.

78
    Perotti byl faulován blízko hranice vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop, avšak z velkého úhlu.

Martin Penker

Góly: 8. Felipe (Otávio), 73. Layún (Herrera), 75. Corona (Herrera)

Karty:   90+1. Gerson (ASR) – 14. Herrera (PRT), 31. Otávio (PRT), 58. Sérgio Oliveira (PRT), 66. André Silva (PRT)   40. De Rossi (ASR), 51. Emerson (ASR)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 11:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:16.
    AS Rím: Szczęsny – Bruno Peres, Manolas, De Rossi (C), Juan – Strootman, Paredes (42. Emerson Palmieri) – Salah, Nainggolan, Perotti (86. Gerson) – Džeko (59. Iturbe)
    Náhradníci: Alisson Becker – Iturbe, Totti, Fazio, Gerson, Emerson Palmieri, El Shaarawy

FC Porto: Casillas – Maxi Pereira (45+2. Layún), Felipe, Marcano, Alex Telles – Herrera (C), Danilo – Corona, Otávio (57. Sérgio Oliveira), André André – André Silva (66. Adrián)
    Náhradníci: José Sá – Sérgio Oliveira, Rúben Neves, Varela, Adrián López, Evandro, Layún

Rozhodca: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz – Siejka (všichni Polsko)