Oddechový čas si bere trenér Německa. (18:25)

Vyloučení, tentokrát na straně Německa, dvě minuty dostal Wiencek. (18:25)

A protože se jednalo o faul, dostal Syprzak dvouminutový trest. (18:24)
    Szmala v brance Polska překonal Gensheimer. (17:23)
    39. 16:21
    39
    Proti Krajewskimu ale neuspěl, ten skóroval podél gólmanovy levé nohy. (16:21)

38
    Dvouminutový trest za faul na unikajícího Reichmanna navíc dostal Bielecki. (15:21)

36
    Dvouminutový trest navíc dostal Jurkiewicz. (14:19)

26
    Přesilovka pro Polsko. Dvě minuty za faul na křídle dostal Paul Drux. (9:12)

21
    Přesilovka pro Polsko, dvě minuty dostal Finn Lemke. (8:9)
    16
    Gensheimer vystřelil podél pravé nohy brankáře a trefil. Sníženo na rozdíl dvou gólů. (8:6)

15
    Trenér německého týmu si bere oddechový čas. (8:5)
    11. 5:5
    11
    Bielecki se trefil pod Wolffovu levou ruku a je zase srovnáno. (5:5)

11
    Finn Lemke dostal žlutou kartu. (5:5)
    10
    Gensheimer nevolil prudkou ránu, ale technickou a vyplatilo se. (4:5)

10
    Sedmička pro Německo po aulu na Reichmanna. Jachlewski navíc dostal dvouminutový trest. (4:4)

8
    Žlutou kartu dostal Krajewski. (3:3)

4
    Žlutou kartu si prohlédl i jeho spoluhráč, Hendrik Pekeler. (2:0)

3
    Němci hrají v obraně hodně tvrdě, nyní to potvrdil Drux. Dostal žlutou kartu. (1:0)
    2
    Karol Bielecki trefil prostor okolo Wolffovy hlavy a Polsko vede. (1:0)

Aleš Pur

Poľsko: Szmal, Wyszomirski – Lijewski, Jachlewski, Krajewski, Bielecki, Wisniewski, B. Jurecki, M. Jurecki, Jurkiewicz, Syprzak, Daszek, Kus, Szyba. Trenér: Talant Dujšebajev.
    Nemecko: Heinevetter, Wolff – Gensheimer, Lemke, Wienczek, Reichmann, Wiede, Pekeler, Weinhold, Strobel, Fath, Hafner, Kuhn, Drux. Trenér: Dagur Sigurdsson.

Rozhodca: Václav Horáček, Jiří Novotný (oba CZE)
    Statistiky
    Střelci Polsko: Lijewski 5, Krajewski 5, Bielecki 3, Jurkiewicz 3, Daszek 3, Jachlewski 2, B. Jurecki 2, Wisniewski 1, Syprzak 1.

Střelci Německo: Reichmann 7, Gensheimer 6, Wiencek 5, Kuhn 4, Weinhold 3, Drux 3, Wiede 2, Pekeler 1.

Sedmičky: 3/4 : 3/4

Vyloučení: 5:5