19 25 25 25
Srbsko
1
25 17 22 23
cz Nedeľa 21.08.2016, 03:15 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro, Brazílie • Olympijské hry - ženy • Finále

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemné brzké ráno. (05:09:07)
    0:0 Radost čínského týmu po proměněném mečbolu

0:0
    Čína nevstoupila do finále vůbec přesvědčivě. První set šel velmi jasně na srbskou stranu. Od druhého setu však začala podávat exkluzivní výkon čínská smečařka Tching Ču, která byla v útoku nezastavitelná. Naopak na druhé straně se přestalo dařit zkušené Brankice Mihajlovičové, které musela být v závěru zápasu dokonce střídána. Třetí a čtvrtý set byly Číňanky vždy o krok vpředu, ale Srbky vždy v závěru dokázaly zdramatizovat koncovku. Ta však patřila Číně a ta nyní může po vítězství 3:1 slavit!

25:23
    Čtvrtý set skončil.

25:23
    Čína je zlatá! Na podání přišla na podání Čchang Čang a Srbky si s tím neporadily. Míč se dostal jen na pásku a tak byla nekompromisní Ču. Ta dala míč rychle na zem a Čína může slavit!

24:23
    Je tu první mečbol! Rašičová dává podání jen do zámezí! Nyní si bere oddechový čas Zoran Terzič. Jen jeden bod chybí čínskému týmu k zisku zlata!

23:23
    Opět vyrovnáno. Boškovičová si připisuje bod po útoku do lajny z pozice univerzálky.

23:22
    Čína je však znovu vpředu. Ču nyní sestřelila Ognjenovičovou smečí do lajny. Ta se však zvedá.

22:22
    Drama pokračuje. 22:22. Proti trojbloku si poradila z hlavního kůlu Boškovičová.

22:21
    Čína si však drží náskok. Opět Ču v permanenci. Na třetí útok již mladá smečařka dává bod.

21:21
    Ale je vyrovnáno. Srbsko útočila, ale Rašičová nedala. Ču však je zablokovaná. Důležitý bod.

21:20
    Čína ale už boduje a je o krok vpřed. Kdo jiný než Ču. Ta dává bod po útoku z hlavního kůlu.

20:20
    A je vyrovnáno! Drama bude i v koncovce čtvrtého setu. Sü nyní smečuje jen do autu.