Chorvátsko – Poľsko 27:30 (kon.)
Chorvátsko
27:30 (14:18)
Poľsko
cz Štvrtok 18.08.2016, 01:30 • Future Arena • Olympijské hry - muži • Štvrťfinále

Další překvapení v házenkářském turnaji je na světě. Po senzační výhře Nizozemek nad Brazílii v ženské části, dnes ze stejné pozice vítězí i Poláci, kteří šli proti Chorvatům coby jasný outsideři, ale týmový duch a vydařený zejména první poločas je posílá do semifinále a mohou zabojovat o medaili. Pro aspiranty na zlato Chorvaty turnaj končí. (03:03:05)

Konec zápasu. (27:30)

60
    Lijewski střelou ze středu stvrzuje polské vítězství. (27:30)

60
    Polsko si bere ještě oddechový čas. (27:29)

60
    Nic na tom nezmění ani trefa Duvnjaka. (27:29)

59
    Minutu a čtyři sekundy před koncem přidává další gól Jachlewski a vítězství Polska je rozhodnuto. (26:29)

59
    Szyprzak se trefil po zemi a Polsko je blízko senzaci. (26:28)

59
    Gojun neunesl situaci a udeřil Bieleckého do obličeje. Zápas pro něj předčasně končí, poněvadž vidí červenou kartu. Tohle je luxusní šance pro Polsko. (26:27)

58
    A poté jeho střelu zachytil Wyszomirski. (26:27)

58
    Duvnjakova střela byla zablokována. (26:27)
    57. 26:27
    57
    Bielecki po dvanácti vteřinách využívá početní výhodu a blíž do semifinále má zase Polsko. (26:27)

57
    Stepančič dostává dvě minuty a to může být hodně klíčový okamžik dnešního zápasu. (26:26)

55
    Tentokrát si berou oddechový čas Chorvaté. (26:26)

55
    Polsko nedokázalo dokončit svůj útok a Stepančič srovnává. (26:26)

54
    Polsko si bere oddechový čas. (25:26)

53
    Bielecki ale vzápětí vrací Polsku vedení. Čeká nás zajímavý závěr v posledních sedmi minutách. (25:26)

53
    Štrlek vystihl polskou rozehrávku a trefil prázdnou branku Polska. Je vyrovnáno. (25:25)