Brazília – Francúzsko 27:34 (kon.) | Nemecko – Katar 34:22 (kon.) | Dánsko – Slovinsko 37:30 (kon.)
Dánsko
37:30 (16:13)
Slovinsko
cz Streda 17.08.2016, 22:00Olympijské hry - muži • Štvrťfinále

54
    Vyloučení Henrika Tofta Hansena posílá také dánské mužstvo do pěti hráčů v poli. (33:27)

54
    Blaž Janc znovu posílá Slovinsko do pěti, což se vůbec nelíbí slovinskému trenérovi. Každým okamžikem se blíží slovinský konec v olympijském turnaji. (33:26)

52
    Vid Kavtičnik oslabuje slovinské mužstvo na dvě minuty nedovoleným zákrokem. (31:24)

49
    A navíc dostanou šanci i díky Olsenově vyloučení, Dány čekají dvě minuty v početní nevýhodě. (30:23)

40
    Lasse Svan fauluje těsně před brankou, dostává dvouminutový trest a nabízí Slovinsku další sedmimetrový hod! (24:17)

36
    Matěj Gaber následně znovu prohlubuje slovinskou krizi a posílá svůj tým do pěti. (21:16)

33
    Dnes podruhé putuje na lavic hanby Slovinec Poteko. Bude se hrát chvíli v pěti, následovat bude přesilovka Dánů. (18:15)

32
    Také Dánsko si vyzkouší hru v pěti hráčích, dvěma minutami je potrestán nejlepší střelec zápasu Henrik Toft Hansen. (17:14)

30
    Darko Cingeasr vyfasuje v závěru prvního poločasu ještě dvouminutový trest. (15:13)

19
    Zarabec půjde na dvě minuty na trestnou lavici, což znamená další možnost přesilové hry pro Dánsko. (10:8)

Petr Dejnožka

Dánsko: Landin Jacobsen, Green Krejberg – Christiansen, Mensah Larsen, Mortensen, Nøddesbo, Svan, R. Toft Hansen, Møllgaard Jensen, Søndergaard, H. Toft Hansen, Hansen, Olsen, Damgaard Nielsen
    Slovinsko: Skof, Lesjak – Blagotinšek, Kavtičnik, Janc, Dolenec, Cingesar, Poteko, Gaber, Zorkman, Bezjak, Razgor, Zarabec

Rozhodca: Raluy, Sabroso Ramirez (oba Španělsko)