koniec udalosti
Celodenný live blog

cz Streda 17.08.2016, 13:30Olympijské hry - badminton

Zlato získává pár Tontowi Ahmad a Liliyana Natsir z Indonesie!

Druhý set vyhrávají poměrem 21:12 a svým soupeřům moc šancí na vyrovnání nedali, to spíše oni přidali svými chybami pár bodů pro nyní už olympijské šampiony.

Rajiv Ouseph (GBR) – Viktor Axelsen (DEN)

Agresivita se Dánovi na začátku setu nevyplatila, i když tento styl hry ocenili hlavně jeho fanoušci. Později přešel k promyšlenější, chytřejší taktice. Brit si nechal svými chybami Dána odskočit a to se mi stalo osudným. Axelsen vyhrává 21:12, 21:16.

Wan Ho Son (KOR) – Long Chen (CHN)

Číňanovi se povedl vstup do setu a hned v úvodu si získal vysoký náskok. Korejec se snažil bojovat a stáhl vedení soupeře. Poté se však Long Chen odtrhl definitivně a v zápase vítězí 21:11, 18:21, 21:11.

Dan Lin (CHN) – Srikanth Kidambi (IND)

Ve velmi vyrovnaném třetím setu nakonec vítězí Dan Lin! Nechybělo mnoho a Ind dotáhl tento zápas k senzaci a vyřadil největšího favorita. Dan Lin vítězí 21:6, 11:21, 21:18.

Chong Wei Lee (MAS) – Tien Chen Chou (TPE)

Do semifinále postupuje Chong Wei Lee. Jeho soupeři se podařilo bodovat až za nepříznivého stavu 0:6 a za stavu 3:11 z pohledu dnešního poraženého se zdálo být rozhodnuto. Tien Chen Chou v polovině setu zabojoval a dotáhl se na ztrátu pouhých 4 bodů. Chong Wei Lee však překvapení nedopustil a vítězí 21:9, 21:15.