Schmiedlová – Vinciová 2:0 (kon.) | Kvitová – Babosová 2:0 (kon.)
7 6
Roberta Vinciová
0
5 4
Nedeľa 07.08.2016, 00:58 • Olympic Tennis Centre, Court 3 • OH - dvojhra ženy (tvrdý povrch) • 1. kolo

Anna Karolína Schmiedlová dosahuje svoje najcennejšie víťazstvo v tomto kalendárnom roku. Pri svojej premiére na olympijskom turnaji zdolala v dvoch setoch skúsenú Talianku Robertu Vinciovú. Predviedla veľmi dobrý výkon, samozrejme pomohli jej aj chyby súperky, no to nič nemení na tom, že Košičanka postupuje do druhého kola. V ňom sa stretne s lepšou z dvojice Ekaterina Makarovová – Cagla Buyukakcayová. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (02:41:55)

Koniec zápasu

6:4
    Paráda! Anna Karolína Schmiedlová porazila svetovú osmičku! Roberta Vinciová posiela loptičku len za základnú čiaru, a tak sa dnešný zápas končí.

A-40
    Slovenská tenistka zložila reparát na výbornú. Tento raz už prehodila svoju súperku na sieti a vypracovala si tak tretí mečbal v zápase.

40-40
    Pokračujeme ďalej! Roberta Vinciová išla na sieť, naša hráčka ju chcela obhodiť, no loptičku nasmerovala len do siete.

A-40
    Roberta Vinciová posiela loptičku len za základnú čiaru, a tak má Anna Karolína Schmiedlová druhý mečbal v dnešnom zápase.

40-40
    Košičanka sa teraz nebála, bola aktívnejšia a zaslúžene získava loptičku na svoje konto. Máme tu zhodu číslo dva.

40-A
    Anna Karolína Schmiedlová posiela loptičku iba do siete, čím svojej súperke daruje výhodu, ktorá znamená gembal.

40-40
    Roberta Vinciová si zachovala chladnú hlavu a výmenu ukončila forhendovým víťazným úderom. Zápas tak pokračuje ďalej.

40-30
    Anna Karolína Schmiedlová má mečbal. Predviedla skvelý return a má jedinečnú šancu postúpiť pri olympijskej premiére do druhého kola.

30-30
    Po extrémne dlhej a vyčerpávajúcej výmene prichádza víťazný úder slovenskej tenistky. Anna Karolína Schmiedlová potrebuje ešte dve loptičky.

15-30
    Anna Karolína Schmiedlová dokázala obhodiť svoju súperku na sieti a ešte dramatizuje tento gem.

0-30
    Následne prichádza aj priamy bod z podania. Roberta Vinciová si zatiaľ počína veľmi skúsene.

0-15
    Roberta Vinciová podáva na udržanie v tomto zápase. V úvode desiateho gemu jej výrazne pomáha chyba súperky.

5:4
    Super! Anna Karolína Schmiedlová bola v tomto sete na tom horšie, no sériou troch vyhraných gemov dostáva svoju súperku pod tlak.

40-30
    Roberta Vinciová pomáha našej tenistke nevynútenou chybou. Anna Karolína Schmiedlová má k dispozícii jeden gembal.

30-30
    Skvelé! Na konci dlhej výmeny prichádza bekhendový víťazný úder slovenskej tenistky.

15-30
    S obrovským šťastím prešla loptička na stranu našej tenistky. Roberte Vinciovej pomohla páska a dostáva ju do vedenia v deviatom geme.

15-15
    Stav je ale vyrovnaný, pretože nevynútenú chybu zaznamenala aj slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová.

15-0
    Aj deviaty gem začína naša hráčka lepšie. Z ťažkej pozície predviedla skvelý úder, na ktorý jej súperka nedostatočne reagovala.

4:4
    Podarilo sa! Anna Karolína Schmiedlová dobehla nepodarené skrátenie súperky a víťazným úderom berie podanie svetovej osmičky.

A-40
    Košická rodáčka má dokonca výhodu, pretože Roberta Vinciová svojim úderom netrafila priestor dvorca.

40-40
    Ďalšia zhoda. Anna Karolína Schmiedlová diktovala tempo výmeny, bola aktívnejšia a zaslúžene získava loptičku pre seba.

40-A
    Nepríjemnými slajzovanými údermi dostala Roberta Vinciová našu hráčku pod tlak a napokon ju donútila k chybe. Výhoda tak putuje na jej konto.

40-40
    Následne ale chybuje aj talianska tenistka. Nekonečný gem tak ďalej pokračuje za vyrovnaného stavu.

40-A
    To je škoda. Anna Karolína Schmiedlová bola síce v náročnej pozícii, no rozhodne to mohla zahrať lepšie. Loptička skončila len v aute.

40-40
    Teraz si ale slovenská hráčka pomohla kvalitným bekhendovým úderom a opäť vyrovnáva skóre ôsmeho gemu na zhodu.

40-A
    Výhoda putuje na konto talianskej hráčky. Anna Karolína Schmiedlová poslala loptičku len do siete.

40-40
    A máme tu zhodu. Roberta Vinciová neuspela na sieti, keď svoj volej poslala len do nej.

30-40
    Slovenská tenistka predviedla pekný bekhendový víťazný úder a ešte viac dramatizuje gem pri podaní súperky.

15-40
    Anna Karolína Schmiedlová zatlačila svoju súperku dobrým returnom a ešte predlžuje ôsmy gem druhého setu.

0-40
    Roberta Vinciová má dokonca tri šance na to, aby gem ukončila vo svoj prospech.

0-30
    Talianska súperka veľmi dobre skrátila hru a zaslúžene putuje bod na jej konto.

0-15
    Loptu získava Vinciová.

3:4
    Roberta Vinciová svojimi chybami pomáha našej tenistke. Tá odvrátila jeden brejkbal súperky a vracia sa do boja o druhý set.

A-40
    Slovenská tenistka si teraz dokonca vybojovala výhodu na svoju stranu. Výrazne jej ale pomohla chyba svetovej osmičky.

40-40
    Roberta Vinciová sa síce čuduje, no aj hlavný rozhodca zápasu potvrdil, že úder Anny Karolíny Schmiedlovej skončil na čiare.

30-40
    Anna Karolína Schmiedlová robí ďalšiu chybu, a tak bude čeliť brejkbalu svojej súperky. Tá môže získať piaty gem po sebe.

30-30
    Loptička z rakety košickej rodáčky skončila tesne vedľa bočnej čiary. Siedmy gem tak zrejme bude ešte poriadne napínavý.

30-15
    Tento gem je zatiaľ najmä o talianskej hráčke. Aj teraz ukončila výmenu, úderom do polovice siete.

15-15
    Teraz sa ale Talianka opravila a krásnym forhendovým úderom po čiare vyrovnáva stav gemu.

15-0
    Roberta Vinciová na úvod siedmeho gemu posiela loptičku len za základnú čiaru.

2:4
    Anna Karolína Schmiedlová posiela loptičku mimo kurtu, a tak stráca štvrtú hru v rade. Teraz na tom nie je najlepšie, no verme, že sa to onedlho zmení.

15-40
    Tentokrát sme dokonca svedkami esa v podaní talianskej hráčky. Svetová osmička má dve šance potvrdiť brejk z predošlej hry.

15-30
    Roberta Vinciová zahrala niekoľko úderom s nízkym odskokom a vďaka tomu donútila súperku k chybe.

15-15
    Talianka sa pokúsila zmeniť rytmus výmeny, no stop ball jej vôbec nevyšiel. Loptičku tak zadarmo získava slovenská hráčka.

0-15
    Krásny forhendový víťazný úder po čiare. Roberta Vinciová sa dostáva do hernej pohody, čo nie je dobré znamenie.

2:3
    Roberta Vinciová čistou hrou získava podanie slovenskej tenistky a otáča priebeh druhého setu. Bohužiaľ, v poslednom úseku hry viac chybuje Anna Karolína Schmiedlová.

0-40
    Anna Karolína Schmiedlová posiela loptičku len do autu, a tak bude čeliť trom šanciam súperky o prelomenie podania.

0-30
    Talianska tenistka predviedla krásny víťazný úder priamo z returnu. Karta sa začína opäť obracať.

0-15
    Anna Karolína Schmiedlová robí ďalšiu dvojchybu. Zatiaľ v každom geme v ktorom spravila dvojchybu napokon prišla aj o podanie.

2:2
    Roberta Vinciová si drží svoje podanie a vyrovnáva skóre druhého setu. Anna Karolína Schmiedlová jej v poslednej výmene pomohla zbytočnou chybou.

15-40
    Čistá hra z toho napokon nebude. Talianka sa snažila o stop ball, no loptička skončila tesne vedľa bočnej čiary.

0-40
    Vzápätí prichádza ďalší. Talianska tenistka snáď v priebehu minúty získala tri loptičky za sebou a môže vyrovnať skóre druhého setu.

0-30
    Následne si Roberta Vinciová pomáha priamym bodom z podania.

0-15
    Anna Karolína Schmiedlová posiela na úvod štvrtého gemu loptičku len do siete.

2:1
    Tak to je škoda. Anna Karolína Schmiedlová mala gem pri svojom podaní dobre rozohraný, no nakoniec ho nedokázala uhrať a stráca výhodu brejku.

40-A
    Roberta Vinciová má dokonca k dispozícii brejkbal. Anna Karolína Schmiedlová totiž poslala loptičku len za základnú čiaru.

40-40
    A je tu dokonca zhoda. Pri výmene na sieti totiž bola úspešnejšia talianska tenistka.

40-30
    O prvú šancu sa Anna Karolína Schmiedlová pripravila sama, pretože sa dopustila svojej druhej dvojchyby v zápase.

40-15
    Chybuje ale aj Roberta Vinciová, a tak má košická rodáčka dve šance na potvrdenie predošlého brejku.

30-15
    Na konci dlhej výmeny sa Anna Karolína Schmiedlová dostala do ťažkej defenzívy a pod tlakom posiela loptičku len do autu.

30-0
    Frustrovaná talianska súperka od nervov napálila loptičku len do siete. Bod tak putuje na konto našej tenistky.

15-0
    Parádny víťazný úder z forhendovej strany. Žeby sme konečne videli späť hráčku, ktorá vlani dobyla poľské Katovice? Anna Karolína Schmiedlová hrá dnes výborne.

2:0
    Frustrovaná Roberta Vinciová! Loptičku posiela len za základnú čiaru a po štvrtýkrát prichádza o svoje podanie. Nás to ale nesmierne teší.

40-15
    Slovenská tenistka obhadzuje protihráčku na sieti a má dve šance získať dôležitý brejk hneď v úvode setu.

30-15
    Anna Karolína Schmiedlová nebola v najlepšej pozícii, ale zahrala krásny forhendový víťazný úder.

15-15
    Tento raz ale loptička uletela aj z rakety našej tenistky. Stav je tak opäť vyrovnaný.

15-0
    Anna Karolína Schmiedlová vstupuje lepšie aj do druhého gemu, keď ťažila z nevynútenej chyby talianskej hráčky.

1:0
    Košická rodáčka hrá jednoducho výborne. Jej súperka si teraz prešla znova na sieť, no naša hráčka ju krásne dokázala obhodiť.

40-15
    Anna Karolína Schmiedlová zvládla náročný úder nad hlavou a vypracovala si na svoje konto dva gembaly.

30-15
    Roberta Vinciová sa dnes poráža prakticky sama. Aj teraz pokazila jednoduchý bekhendový úder.

15-15
    Následne ale naša olympionička dokázala zatlačiť súperku do defenzívy a donútila ju aj chybovať.

0-15
    Do druhého setu vstupuje Roberta Vinciová víťazným úderom priamo z returnu.

7:5
    Skvelé, prvý set získava na svoje konto Anna Karolína Schmiedlová! V poslednej výmene predviedla krásny bekhendový víťazný úder. Jej súperka nemala žiadnu šancu.

40-15
    Prvú šancu Anna Karolína Schmiedlová nevyužila, pretože loptička z jej rakety skončila tesne v aute. Nevadí, stále má ešte dve šance na ukončenie setu.

40-0
    Roberta Vinciová posiela loptičku len za základnú čiaru, a tak má slovenská tenistka k dispozícii ďalšie tri setbaly.

30-0
    Ďalšia chyba talianskej tenistky. Anna Karolína Schmiedlová je opäť blízko od zisku prvého setu.

15-0
    Roberta Vinciová nezačína najlepšie. Svojim typickým spôsobom si prešla na sieť, no následný volej poslala do siete.

6:5
    Aj na radosť slovenského prezidenta Andreja Kisku si Anna Karolína Schmiedlová drží svoje podanie čistou hrou a opäť ide do vedenia.

40-0
    Krásny forhendový úder po čiare znamená pre slovenskú hráčku tri gembalové príležitosti.

30-0
    Aj druhý bodík putuje na konto našej tenistky. Dúfajme, že v podobnom tempe bude pokračovať.

15-0
    Anna Karolína Schmiedlová si na úvod jedenásteho gemu pomohla priamym bodom z podania.

5:5
    Talianska tenistka zvládla kritické momenty, odvrátila dva setbaly a aj vďaka chybe slovenskej tenistky na sieti vyrovnáva stav prvého setu na 5:5.

40-A
    Tesne, no predsa skončila loptička z rakety slovenskej tenistky vedľa postrannej čiary. Výhoda tak putuje na konto Roberty Vinciovej.

40-40
    To je škoda. Slovenská tenistka posiela loptičku len do siete, a tak prvý set bude pokračovať ďalej.

40-30
    Talianska tenistka si v kritický moment pomohla priamym bodom z podania. Anna Karolína Schmiedlová má ale ešte jeden setbal.

40-15
    Roberta Vinciová zlyhala na sieti. Rutinný volej poslala len do pásky, a tak bude pri vlastnom podaní čeliť dvom setbalom súperky.

30-15
    Roberta Vincová poslala loptičku z bekhendovej strany len do siete. Anna Karolína Schmiedlová potrebuje získať ešte dve loptičky a set bude jej.

15-15
    Údery slovenskej tenistky boli v tejto výmene veľmi presné. Posledný spadol súperke tesne pod nohy, a tak nestihla dostatočne reagovať.

0-15
    Škoda, Anna Karolína Schmiedlová sa snažila obhodiť súperku na sieti, no jej bekhendový úder skončil len na páske.

5:4
    Roberta Vinciová kopí jednu chybu za druhou, čomu sme veľmi radi. Anna Karolína Schmiedlová otáča priebeh prvého setu a bude to jej súperka, kto bude podávať na udržanie.

40-15
    A ďalšia talianska chyba. Anna Karolína Schmiedlová má dve šance na potvrdenie svojho podania.

30-15
    A následne prichádza ďalší. Roberta Vinciová teraz netrafila loptičku ideálne a predviedla skôr bejzbalový ako tenisový úder.

15-15
    Výborne, Anna Karolína Schmiedlová si v dôležitý moment pomáha priamym bodom z podania.

0-15
    Roberta Vinciová sa teší zo zisku loptičky. Na konci dlhej výmeny sa dostala na sieť, kde si počínala bezchybne.

4:4
    Paráda! Anna Karolína Schmiedlová druhýkrát berie podanie súperky čistou hrou a stav prvého setu vyrovnáva na 4:4. Teraz pôjde podávať a veríme, že sa dostane do vedenia.

40-0
    Aj vďaka pomoci pásky dostala Slovenka loptičku na druhú stranu, a tak má tri šance na prelomenie podania Roberty Vinciovej.

30-0
    WOW! Tak toto bol fantastický forhendový víťazný úder. Anna Karolína Schmiedlová predviedla krásny winner a dostáva sa do nádejného vedenia.

15-0
    Roberta Vinciová podáva s novými loptičkami, no tie v úvodnej výmene priniesli šťastie našej reprezentantke.

3:4
    Anna Karolína Schmiedlová stráca štvrtý gem v rade a v úvodnom dejstve bude musieť doťahovať náskok svojej skúsenejšej súperky.

15-40
    Agresívnou hrou si talianska tenistka vypracovala dve šance na prelomenie servisu súperky. Anna Karolína Schmiedlová je pod veľkým tlakom.

15-30
    Anna Karolína Schmiedlová musela ísť do výmeny len cez druhé podanie, čo jej súperka dokonale využila. Agresívnym returnom sa dostala do prevahy a výmenu ukončila precíznym volejom.

15-15
    Roberta Vinciová hrá na sieti skvele, no tento raz ani ona nedokázala dostatočne reagovať na fantastické obhodenie košickej rodáčky.

0-15
    Zápas sa pomaly začína otáčať, čo nie je vôbec dobré. Anna Karolína Schmiedlová poslala loptičku iba za základnú čiaru.

3:3
    Tento raz to ale Roberta Vinciová zvládla. Skúsene si rozbehala svoju súperku a jednoduchým stop ballom ukončila výmenu vo svoj prospech.

30-40
    Šiesty gem ešte nekončí, pretože nevynútenú chybu zaznamenala talianska favoritka dnešného zápasu.

15-40
    Talianka si pomohla dobrým servisom a následne zakončila výmenu víťazným úderom. Má tak dve šance vyrovnať stav prvého setu.

15-30
    Tak predsa len si Roberta Vinciová neodpustila nevynútenú chybu, keď loptičku z bekhendu poslala len vedľa postrannej čiary.

0-30
    A následne prichádza ďalší priamy bod. Vyzerá to na bezproblémový gem talianskej tenistky.

0-15
    Roberta Vinciová si na úvod šiesteho gemu pripisuje priamy bod z podania.

3:2
    Bohužiaľ, Anna Karolína Schmiedlová posiela loptičku len do siete, a tak po prvý raz v dnešnom dueli stráca svoje podanie. O chvíľu tak pôjde podávať na vyrovnanie svetová osmička.

30-40
    Tak to je nepríjemné! Roberta Vinciová si vypracovala brejkbal vďaka ktorému sa môže vrátiť späť do hry o prvý set.

30-30
    Roberta Vinciová išla na sieť, tým akoby zaskočila svoju súperku, ktorá následne poslala loptičku len mimo kurtu.

30-15
    Slovenka si komplikuje situáciu prvou dvojchybou v zápase. Verme, že ju ale čoskoro dokáže odčiniť.

30-0
    Anna Karolína Schmiedlová je zatiaľ na servise dominantná a svoju súperku okrem jedného brejkbalu k ničomu nepustila.

15-0
    Roberta Vinciová sa snažila o skrátenie hry. Na našu radosť ale loptička skončila ešte na jej vlastnej polovici kurtu.

3:1
    To je škoda. Anna Karolína Schmiedlová si vytvorila dobrú pozíciu na útok, no pri snahe o víťazný úder poslala loptičku len do autu.

30-40
    Brejkbal z toho napokon nebude. Anna Karolína Schmiedlová posiela totiž loptičku len za základnú čiaru. Naopak, gembal má Roberta Vinciová.

30-30
    Prvým esom dnešného zápasu si pomáha skúsená talianska tenistka. Stav štvrtého gemu je tak opäť vyrovnaný.

30-15
    Anna Karolína Schmiedlová si opäť počkala na chybu jej súperky a dostáva sa do nádejného vedenia.

15-15
    Tentokrát si ale talianska tenistka pomohla priamym bodom z podania. Vítaná pomoc pre svetovú hráčku číslo 8.

15-0
    Roberta Vinciová zatiaľ nehrá dobrý zápas. Aj na konci tejto výmeny poslala loptičku len do polovice siete.

3:0
    Výborne! Priamym bodom z podania si pomohla slovenská tenistka a po druhýkrát si drží podanie. Skvelý vstup našej hráčky.

40-30
    Krásny víťazný úder našej tenistky. Anna Karolína Schmiedlová tak strháva vedenie na svoju stranu a k dispozícii má jeden gembal.

30-30
    Roberta Vinciová si tento raz počínala skvelo. Prešla si na sieť a výmenu zakončila nekompromisným smečom nad hlavou.

30-15
    Talianska tenistka má v úvode zápasu problém s dĺžkou svojich úderov. Anna Karolína Schmiedlová toho dokonale využíva.

15-15
    Tentokrát ale prichádza nevynútená chyba aj z rakety košickej rodáčky. Stav tretieho gemu je tak vyrovnaný.

15-0
    Anna Karolína Schmiedlová sa vybrala na sieť a oplatilo sa. Lob jej protihráčky skončil len za základnou čiarou.

2:0
    Roberta Vinciová svojimi chybami doslova darovala súperke tento gem. Anna Karolína Schmiedlová sa dostáva do vedenia 2:0 a pôjde podávať.

40-0
    Anna Karolína Schmiedlová má hneď v úvodnom geme na príjme k dispozícii tri šance na zisk brejku. Skvelá šanca pre našu tenistku.

30-0
    A ďalšia chyba v podaní favoritky dnešného stretnutia. Svetová osmička je zatiaľ veľmi nervózna.

15-0
    Talianska tenistka nezačína na svojom podaní práve najlepšie, pretože loptičku posiela len vedľa postrannej čiary.

1:0
    Anna Karolína Schmiedlová zvládla ťažkú situáciu v úvodnom geme. V jeho závere prehodila súperku na sieti a napriek jednému brejkbalu sa dostáva do tesného vedenia.

A-40
    Slovenka veľmi dobre skrátila hru a vďaka tomu získava na svoju stranu výhodu.

40-40
    Parádny víťazný úder z bekhendu. Anna Karolína Schmiedlová odvrátila hrozbu straty podania a upravuje skóre na zhodu.

30-40
    Opäť prichádza chyba v podaní našej tenistky. Roberta Vinciová má tak v úvodnej hre k dispozícii jeden brejkbal.

30-30
    Anna Karolína Schmiedlová posiela loptičku len do siete, a tak bude čeliť nebezpečnému stavu už v úvodnom geme zápasu.

30-15
    Roberta Vinciová predviedla svoj nepríjemný slajzovaný úder. Loptička navyše nepríjemne odskočila, a tak naša hráčka nedokázala dobre reagovať.

30-0
    Výborný vstup našej tenistky. Na konci dlhej výmeny dostala svetovú osmičku do úzkych a tá opäť poslala loptičku za základnú čiaru.

15-0
    Anna Karolína Schmiedlová začala zápas na podaní. V úvodnej výmene hrala trpezlivo a dočkala sa chyby svojej talianskej súperky.

0:0
    Anna Karolína Schmiedlová v Riu

Vážení tenisoví priaznivci, vítam vás pri sledovaní online priameho prenosu z Hier XXXI. letnej olympiády. Dnes sa naplno rozbieha aj ženský tenisový turnaj, v ktorom máme svoje želiezko v ohni. Spoločne budeme sledovať dianie na kurte číslo 3, kde sa predstaví slovenská reprezentantka Anna Karolína Schmiedlová. Jej súperkou bude skúsená Talianka Roberta Vinciová.

A.K. SCHMIEDLOVÁ

Už niekoľkokrát sme v našich prenosoch spomínali katastrofálnu formu Anny Karolíny Schmiedlovej. Košická rodáčka v tejto sezóne vyhrala na okruhu WTA len dve stretnutia a v rebríčku klesla na ešte lichotivé 61. miesto. Slovenská reprezentantka hrá radšej na antuke a sama priznala, že miestny tvrdý povrch by mohol byť trošku pomalší. Takisto sa vyjadrila v tom zmysle, že od seba príliš veľa neočakáva. „Budem sa snažiť hrať čo najlepšie a vyhrať nejaké zápasy“. V predzápasových rozhovoroch bola vo veľmi dobrej nálade, k čomu prispelo aj to, že v olympijskej dedine zahliadla šprintérsku hviezdu Usaina Bolta. Na Rio de Janeiro má Anna Karolína Schmiedlová pekné spomienky, keďže tu dosiahla jeden zo svojich kariérnych úspechov. Na začiatku minulého roka si tu zahrala finále, v ktorom nestačila na Saru Erraniovú.

ROBERTA VINCIOVÁ

Roberta Vinciová je všestranná tenistka, ktorej v rebríčku WTA momentálne patrí 8. priečka. Svoj najväčší úspech dosiahla na minuloročnom US Open, keď po senzačnom triumfe nad Serenou Williamsovou postúpila do finále. Práve táto finálová účasť ju katapultovala do elitnej svetovej desiatky, kde sa Talianka drží zubami-nechtami. Jej herný štýl sa nevyznačuje veľkou aktivitou, hrá nepríjemný slajzovaný bekhendový úder a často výsledok zápasu závisí skôr od jej súperky. V príprave na olympijský turnaj sa predstavila v kanadskom Montreale, kde v rámci Rogers Cupu vypadla v treťom kole. Nad jej sily bola ruská hráčka Daria Kasatkinová. Skúsená Talianka si zahrala pod piatimi kruhmi aj v Londýne, no z dvorcov All England Clubu ju poslala domov hneď v prvom kole Kim Clijstersová.

VLANI SA ZRODIL PORIADNY DEBAKEL

Anna Karolína Schmiedlová sa so svojou dnešnou súperkou už raz stretla. Stalo sa tak vlani na turnaji WTA Elite Trophy a pomerne prekvapujúco z toho bolo jasné víťazstvo slovenskej hráčky 6:1, 6:0. Kiežby sa podobný výsledok zrodil aj teraz. Zápas by sa mal začať okolo 22:00 SEČ a víťazka duelu sa stretne s lepšou z dvojice Ekaterina Makarovová – Cagla Buyukakcayová. Držte palce našej reprezentantke.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 22:00.