105:103 (26:26, 58:50, 87:76)
Ukrajina
cz Nedeľa 24.07.2016, 10:45ME do 20 rokov - muži • O 7. - 8. miesto

39:59
    Michajljuk to ještě zkusil dalekonosným pokusem, ale ten nekončí v koši! Češi vítězí! (105:103)

39:56
    Viktor Pulpán proměňuje jen jeden trestný hod! Ukrajina má šanci vyrovnat! (105:103)

39:53
    Neskutečné! Sedm vteřin do konce a Michajljuk dává další trojku! Náskok našich je jen jednobodový! (104:103)

39:47
    Ale pozor ještě! Sydorov dává třináct vteřin před koncem trojku! (104:100)

38:25
    Matěj Svoboda se znovu dostal ke střele za tři body a znovu trefuje! Minutu a 35 sekund před koncem čtvrtiny si Ukrajina bere oddechový čas. (98:88)

37:38
    Ukrajina zbytečně ztratila a Svoboda dává otevřenou trojku! Hodně důležitý koš! (95:88)

26:52
    Tak tohle je trojková pohádka! Další přesný pokus za tři zaznamenává Filip Kroutil a Ukrajina si bere timeout! (78:63)

25:14
    Roub navíc rychle přidává trojku a dostává Čechy opět do dvouciferného vedení! (72:62)

23:07
    A ten proměňuje! Jedenáct bodů ve prospěch Česka! (65:54)

19:50
    Češi dostali ještě jednu šanci a Svoboda trefuje dva body! Osmibodové vedení před koncem prvního poločasu! (58:50)

12:51
    Další koš za tři body! Tentokrát z rukou Martina Rouba! (37:31)

03:55
    Čechy to ale nemusí vůbec mrzet, neboť FIlip Kroutil trefuje znovu za tři body! (15:6)

Lukáš Podleśny

Česká republika: Mareš, Dragoun, Potoček, Pulpán, Klimek, Svoboda, Sehnal, Kroutil, Chaloupka, Jokl, Roub, Puršl
    Ukrajina: Zotov, Sydorov, Antoněnko, Tarasenko, Kobec, Michajljuk, Balaban, Prijmak, Pavlov, Skapincev, Mirošnyčenko, Lebedincev

Rozhodca: Carmelo Paternico (ITA), David Romano (ISR), Arturas Sukys (LTU)
    Štvrtiny: 26:26, 32:24, 29:26, 18:27