Taliansko – Portugalsko 1:1 (kon.) | Rakúsko – Nemecko 0:3 (kon.)
Rakúsko
0:3 (0:0)
Nemecko
cz Nedeľa 17.07.2016, 19:30 • Stadion an der kreuzeiche, Reutlingen • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina A

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:20:13)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byli jasně lepší Němci, kteří nakonec porazili Rakousko 3:0. Německo tedy vybojovalo první výhru na turnaji a ve skupině obsadilo třetí místo. Rakousko skončilo ve skupině na posledním čtvrtém místě. Do semifinále postupují Portugalsko a Itálie.

90+4

90+3
    Utkání se už pouze dohrává.

90+1
    Žlutou kartu dostává Fechner (Německo).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    88. GÜL - 0:3

88
    Německo právě vstřelilo branku!
    A Němci přeci jen přidávají třetí branku a opět to bylo po skvělém centru z levé strany. Na míč si parádně naskočil zcela volný GOKHAN GÜL, který nedal brankáři šanci.

88
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Henrichs, přichází Boeder.

86
    Rakousko se nyní dostalo k míči a hned se vydalo dopředu, ale rychlou akci zastavil pomezní rozhodčí, protože Jakupovic byl v ofsajdu.

84
    Němci stále diktují tempo hry a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda přidají ještě nějakou branku.

82
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Teuchert, přichází Serdar.

80
    Je před námi posledních deset minutek a je zcela jasné, že z této skupiny postoupí do semifinále Itálie a Portugalsko.

78
    A další střelecký pokus, kterým se prezentoval aktivní Serra, ale ani tentokrát brankáře nepřekonal.

76
    Žlutou kartu dostává Horn (Německo).

75
    Po rychlé kombinaci nakonec celou akci zakončil Serra, ale střídající hráč nedokázal trefit rakouskou branku.

73
    Žlutou kartu dostává Gül (Německo).

71
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.