Ružomberok – Prešov | 1:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Vlašim – Táborsko | 1:2 (kon.) | | | Žižkov – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Podbeskidzie – Třinec | 1:1 (kon.) |
Newport County AFC – Hr. Králové | 0:2 (kon.) | | | Jablonec – Everton | 0:1 (kon.) | | | Cottbus – Teplice | 1:2 (kon.) |
Karviná – Lvov | 1:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Katowice | 2:0 (kon.) | | | Trnava B – Znojmo | 0:4 (kon.) |
Puskás Akadémia – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Başakşehir – Jihlava | 0:2 (kon.) |
Ruch Chorzów – Górnik Ł. | 2:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Pogoń | 2:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Jagiellonia | 1:1 (kon.) |
Česko – Švédsko | 2:1 (4:1 po pen.) |
koniec
SK Sigma Olomouc
2:0
(2:0)
GKS Katowice
Michal Kvasnica
Góly:
2. Buchvaldek, 45. Yunis
Rozhodca: Julínek – Hájek, Antoníček
Diváci:
Karty: 24. Petr (OLO), 89. Hála (OLO) – 24. Goncerz (KAT), 46. Pielorz (KAT), 50. Wolkowicz (KAT), 52. Praznovsky (KAT)
Nepremenená penalta:
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Hála, Radakovič, Škerle (69. Šindelář), Falta (69. Štěrba) – Habusta, Sladký (69. Houska) – Buchvaldek (77. Hladík), Plšek, Petr (69. Zahradníček) – Yunis (77. A. Ševčík)
Náhradníci: Reichl – A. Ševčík, Houska, Šindelář, Štěrba, Zahradníček, Hladík
Tréner:
GKS Katowice: Nowak – Czerwiński, Kamiński, Garbacik, D. Abramowicz – Pielorz, Foszmańczyk – Mandrysz, Goncerz, Prokić – Sobków
Náhradníci: M. Abramowicz – Zejdler, Kochanski, Bebenek, Duda, Wolkowicz
Tréner:
Náhradníci: Reichl – A. Ševčík, Houska, Šindelář, Štěrba, Zahradníček, Hladík
Tréner:
GKS Katowice: Nowak – Czerwiński, Kamiński, Garbacik, D. Abramowicz – Pielorz, Foszmańczyk – Mandrysz, Goncerz, Prokić – Sobków
Náhradníci: M. Abramowicz – Zejdler, Kochanski, Bebenek, Duda, Wolkowicz
Tréner:
Rozhodca: Julínek – Hájek, Antoníček
Diváci:
SK Sigma Olomouc: Buchta – Hála, Radakovič, Škerle, Falta – Habusta, Sladký – Buchvaldek, Plšek, Petr – Yunis
Náhradníci: Reichl – A. Ševčík, Houska, Šindelář, Štěrba, Zahradníček, Hladík
GKS Katowice: Nowak – Czerwinski, Kaminski, Garbacik, D. Abramowicz, Foszmanczyk, Pielorz, Mandrysz, Prokic, Goncerz, Sobkow
Náhradníci: M. Abramowicz – Zejdler, Kochanski, Bebenek, Duda, Wolkowicz
Rozhodčí: Julínek – Hájek, Antoníček.
Na lavičce polského klubu je i čtyřiadvacetiletý Lukasz Zejdler, který před pěti lety odehrál deset ligových zápasů v dresu Baníku Ostrava.