Shirak – Trnava 1:1 (kon.) | Almaty – Tel Aviv 1:1 (kon.) | Minsk – St Patrick´s 1:1 (kon.)
Levadia Tallinn – Slavia 3:1 (kon.) | Neftçi Baku – Škendija 0:0 (kon.) | RoPS Rovaniemi – Lok. Záhreb 1:1 (kon.)
Debrecín – Žodino 1:2 (kon.) | Midtjylland – Vaduz 3:0 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Käpäz 1:0 (kon.)
Štokholm – Europa 1:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Omonia Nikózia 1:0 (kon.) | Häcken – Cork City 1:1 (kon.)
Haifa – Kalju 1:1 (kon.) | SønderjyskE – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Osmanlispor 2:2 (kon.)
Beroe – Helsinki 1:1 (kon.) | Soligorsk – Domžale 1:1 (kon.) | Genk – Budućnost Podgorica 2:0 (kon.)
Novi Sad – Connah's Quay 1:0 (kon.) | CSMS Iasi – Hajduk Split 2:2 (kon.) | Maribor – Levski Sofia 0:0 (kon.)
Giannina – Odd 3:0 (kon.) | Partizan – Zagłębie 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Jelgava 0:0 (kon.)
Budapešť – Qäbälä 1:2 (kon.) | Fehérvár – Čukarički Belehrad 2:0 (kon.) | Birkirkara – Hearts 0:0 (kon.)
Aberdeen – Ventspils 3:0 (kon.) | Cliftonville – Larnaca 2:3 (kon.) | Hibernian – Brøndby 0:1 (kon.)
Gliwice – Göteborg 0:3 (kon.) | Austria – Kukësi 1:0 (kon.) | Reykjavík – Grasshoppers 3:3 (kon.)
Piast Gliwice
0:3 (0:2)
IFK Göteborg
cz Štvrtok 14.07.2016, 20:45 • Stadion Piast, Gliwice (kapacita: 10 037 míst) • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

87
    Poslední střídání dnešního klání. Odpracováno už má Boman, na pár posledních minutek na trávník v Gliwicích vyběhne ještě Tom Pettersson.

82
    Střídání v týmu IFK Göteborg: ze hřiště odchází Ankersen, přichází Smedberg.

80
    Až nyní ke svému prvnímu střídání sahá hostující lodivod Lennartsson. Ze hry stahuje Hyséna, střelce druhé branky, kterého na posledních deset minutek nahradí Gustav Engvall.

72
    Už ve dvaasedmdesáté minutě domácí trenér Látal využívá třetího střídání a opět na plac posílá nového útočníka. Je jím Mateusz Mak, který střídá nevýrazného Barišiće.

61
    Domácí sahají k další změně ve své sestavě. Útočník Szeliga toho dnes příliš nepředvedl, povede si Maciej Jankowski lépe?

46
    Do druhého poločasu vstupují Gliwice s jednou změnou v sestavě, Mokwu nahradí výrazně ofenzivněji laděný Michal Masłowski.