Česko – Maďarsko 57:72 (kon.)
Česká republika
57:72 (18:19, 27:34, 38:49)
Maďarsko
cz Nedeľa 10.07.2016, 17:45 • Sports Center Moraca, Podgorica • MS do 20 rokov B - ženy • Skupina A

Dnešní zápas se české dvacítce bohužel vůbec nepovedl. Po porážce s Maďarskem 57:72 postoupí do další fáze turnaje s největší pravděpodobností z druhého místa tabulky skupiny A. Lvice dnes držely se soupeřkami krok pouze v úvodní čtvrtině, po které prohrávaly pouze o bod. V závěru poločasu již začaly ztrácet a poté maďarské hráčky už jen navyšovaly své vedení.

Nejlepší střelkyně: Michaela Gaislerová 13b – Dorottya Dubeiová 15b (19:35:29)

Konec zápasu. (57:72)

39:57
    Na závěr netrefila z tříbodové distance Malečková. Skóre se už měnit nebude. (57:72)

39:33
    Tereza Šípová zahrávala dvě šestky. První neproměnila, druhou už ano. To je ale jen kosmetická úprava skóre. (57:72)

39:24
    Šípová svou akci nezakončila košem. Balón si ale znovu doskočila. (56:72)

39:00
    Po faulu Malečkové přišly dva trestné hody, které proměnila Horvathová. (56:72)

38:56
    Ještě oddechový čas, který si vybral realizační tým Maďarska. (56:70)

38:56
    Po spolupráci s Malečkovou koriguje skóre Veselá. (56:70)

38:39
    Právě Horvathová střílela za tři body. Pokus to byl neúspěšný. (54:70)

38:10
    Úplně stejně si vedla na druhé straně Bernadett Horvathová. (54:70)

37:53
    Andělová proměnila jeden ze dvou trestných hodů. Lvice ztrácejí 15 bodů. (54:69)