Lotyšsko
71:59 (13:20, 31:30, 51:45)
Česká republika
cz Utorok 05.07.2016, 21:00Kvalifikace OH - muži • Skupina 2

Další zápas čeká národní tým České republiky zítra, kdy se utká s Japonskem. Úvod zápasu je naplánovaný na 21:00. (22:50:05)

Česká republika nestačila v úvodním zápase na Lotyšsko, prohrála 59:71. Po první čtvrtině vedlo Česko o sedm bodů, pak ale Lotyšsko zabralo, dokázalo stav zápasu otočit a v poločase už vedlo 31:30. Nejlepšími střelci Česka jsou s deseti body Veselý a Schilb.

Konec zápasu. (71:59)

39:44
    Welsch přišel o míč, vybojoval ho Jakoviš, (71:59)

39:27
    I druhý pokus je úspěšný. (71:59)

39:27
    Palyza nyní moc možností neměl, musel faulovat. Dva trestné hody pro Strelniekse. Ten první proměnit dokázal. (70:59)

39:11
    Nepřesnou mušku měl nyní i Timma, jehož dvoubodový hod končí mimo koš. (69:59)

38:47
    Houška to nyní myslel dobře, pokusil se o koš za tři body. Jeho pokus nebyl přesný. (69:59)

38:13
    Tomáš Satoranský nyní snižuje na rozdíl deseti bodů. (69:59)

37:49
    Pumprla přišel o míč, vybojoval ho Strelnieks. (69:57)

37:38
    Nyní si vedl špatně Palyza, který fauloval, a tak má Bertans dva trestné hody. S tím prvním si poradit nedokázal a míří nepřesně. Druhý pokus je už přesný. (69:57)

37:22
    Bertans se nyní dopustil faulu, dva trestné hody pro Welsche. První hod přesný byl, ten druhý už však ne. (68:57)

37:12
    I druhý jeho pokus končí přesnou střelou. (68:56)

37:11
    Houška nyní fauloval, následovat budou dva trestné hody. S prvním pokusem si Bertans poradit dokázal. (67:56)

36:49
    Lotyšský hráč fauluje, dva trestné hody pro Satoranského. První proměnit dokázal. Druhý hod byl však nepřesný. (66:56)

36:31
    Následovaly trestné hody po faulu Satoranského. První pokus Silins proměnit nedokázal, druhý už ano. (66:55)