Dila Gori – Shirak 1:0 (kon.) | Aktobe – Budapešť 1:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Myjava 1:1 (kon.)
Ventspils – Víkingur 2:0 (kon.) | UE Santa Coloma – Lok. Záhreb 1:3 (kon.) | Bokelj – Novi Sad 1:1 (kon.)
Fehérvár – Zaria Balti 3:0 (kon.) | Levadia Tallinn – HB Tórshavn 1:1 (kon.) | Balzan – Neftçi Baku 0:2 (kon.)
FK Sloboda – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.) | Minsk – Jūrmala 2:1 (kon.) | Atlantas – Helsinki 0:2 (kon.)
FC Banants – Omonia Nikózia 0:1 (kon.) | Riteriai – Kalju 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Zagłębie 1:0 (kon.)
Štokholm – Bala Town 2:0 (kon.) | Europa – Pjunik 2:0 (kon.) | Göteborg – Llandudno Town 5:0 (kon.)
Qäbälä – Samtredia 5:1 (kon.) | Midtjylland – FK Sūduva 1:0 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Čichura 0:1 (kon.)
Differdange – Cliftonville 1:1 (kon.) | Kukësi – Rudar 1:1 (kon.) | Larnaca – Folgore 3:0 (kon.)
Vaduz – FK Sileks 3:1 (kon.) | Odd – Mariehamn 2:0 (kon.) | Široki Brijeg – Birkirkara 1:1 (kon.)
Tel Aviv – ND Gorica 3:0 (kon.) | Beroe – FK Radnik 0:0 (kon.) | KF Teuta – Almaty 0:1 (kon.)
Domžale – Lusitans 3:1 (kon.) | Runavík – Soligorsk 0:2 (kon.) | Connah's Quay – Stabæk 0:0 (kon.)
Trnava – Hibernians FC 3:0 (kon.) | La Fiorita – Debrecín 0:5 (kon.) | Čukarički Belehrad – Ordabasy 3:0 (kon.)
Linfield – Cork City 0:1 (kon.) | Aberdeen – Fola 3:1 (kon.) | Hearts – Infonet Tallinn 2:1 (kon.)
Škendija – Kraków 2:0 (kon.) | Shamrock – RoPS Rovaniemi 0:2 (kon.) | Reykjavík – Glenavon 2:1 (kon.)
Breidablik – Jelgava 2:3 (kon.) | Valur – Brøndby 1:4 (kon.)
KR Reykjavík
2:1 (1:1)
Glenavon FC
cz Štvrtok 30.06.2016, 21:15 • KR-völlur, Reykjavík • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Ode mě to bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (23:10:48)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 13:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:22.

Dnešní utkání 1. předkola Evropské ligy je u konce, KR Reykjavík na domácí půdě porazil severoirský Glenavon!

A to i přes to, že se hosté dostali do vedení ve 14. minutě. Po centru Halla z rohového kopu údeřil Simon Kelly a bylo to 1:0. Domácí nechali fanoušky čekat na svoji odpověď až do 40. minuty, kdy srovnal Pálmi Pálmason.

Od té doby byl celek Knattspyrnufélag Reykjavíkur jasně aktivnějším týmem. Po zásluze byl odměněn v 78. minutě, kdy nařízenou penaltu po faulu na Fridgeirssona proměnil Holmbert Fridjonsson, jehož pobyt na hřišti v tu dobu trval jen šest minut! To se nakonec ukázalo jako vítězná a poslední branka utkání.

90+3

90+3
    Morten Beck sražen v souboji s Cooperem, sudí to vyhodnotil jako nedovolený zákrok a akci Glenavonu ukončil.

90+2
    Mark Sykes byl přichycen v ofsajdu, což je pro Glenavon třetí odmávané postavení mimo hru za krátkou dobu.

90+2
    Po faulu Jósepssona se nedovoleným zákrokem prezentoval také Fridjonsson, obětí se v prvním případě stal Hamilton, nyní to odnesl Patton. Utkání už se spíše jen dohrává.

89
    Dvakrát za sebou byl nyní Joel Cooper přichycen v ofsajdu. Hostující útočník by si podobné situace měl pohlídat...

87
    Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Óskar Örn Hauksson, přichází Denis Fazlagic.

86
    Reykjavík mohl jít do dvoubrankového vedení! Po centru Haukssonsa z přímého kopu zakončoval Holmbert Fridjonsson, jenomže Jonny Tuffey vyrazil balon do bezpečných prostor, odkud už Fridjonsson dokázal dorazit pouze mimo bránu!

85
    Hosté vybojovali rohový kop a snažili se zopakovat situaci z 14. minuty zápasu. Kelly si ale po centru Halla pomohl nyní faulem.

83
    Glenavon se snažil zamířit do útoku, ale Eoin Bradley byl nachytán v ofsajdovém postavení, takže na tuto akci mohl zapomenout.

82
    Střídání v týmu Glenavon FC: ze hřiště odchází Ciaran Martyn, přichází Andy Kilmartin.
    Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Skúli Jón Fridgeirsson, přichází Aron Bjarki Jósepsson.

81
    Poté, co se Marsshal stal obětí Fridjonssonova faulu, si vztek vybil na Chopartovi. Toho rovněž srazil k zemi nedovoleně, domácí rozehrávají.

78
    Reykjavík právě vstřelil branku!
    Odpovědnost na sebe vzal před šesti minutami příchozí HOLMBERT FRIDJONSSON, který překonal gólmana Jonnyho Tuffeyho a poslal tak tým z hlavního města Islandu do vedení 2:1!

77
    Andrew Doyle dostává za protesty žlutou kartu.

77
    Obrovská šance pro KR Reykjavík! Joel Cooper totiž fauloval Fridgeirssona a je nařízena penalta pro domácí tým!

75
    Dánského útočníka Choparta fauloval Andrew Doyle. Byl tedy nařízen přímý kop, který se domácím ale nepodařil.

74
    Gary Hamilton se hned pokusil o útočnou akci, sudí ho ale viděl v ofsajdu, tudíž s jeho plány nekompromisně skoncoval.

Michal Belšán

Góly: 40. Pálmason, 78. Fridjonsson (pen.) – 14. Kelly

Karty:   60. Gunnarsson (REY) – 20. Lindsay (GLN), 34. Martyn (GLN), 62. Kelly (GLN), 77. Doyle (GLN)

KR Reykjavík: Magnússon – Beck, Fridgeirsson (82. Jósepsson), Sigurdsson (C), Gunnarsson – Præst, Margeirsson – Chopart, Pálmason, Hauksson (87. Fazlagic) – Andersen (72. Fridjonsson).
    Náhradníci: Jensson – Fridjonsson, Jósepsson, Fazlagic, Michaelsson, Tryggvason, Sigurdarson.

Glenavon FC: Tuffey – Patton, Kelly, Lindsay (56. Doyle), Martyn (C) (82. Kilmartin) – Hall, Bradley, Marshall, Sykes – Moorhouse (71. Hamilton), Cooper.
    Náhradníci: Taylor – Hamilton, Kilmartin, Doyle, O'Mahony.

Rozhodca: Laforge – De Rocker, Ponsar – Wouters (všichni Belgie)
    Štvrtok 07.07.2016
    Glenavon - Reykjavík 0:6

Góly: 6. Chopart, 29. Chopart, 53. Fridjonsson (pen.), 68. Andersen, 78. Hauksson, 80. Fazlagic

Karty:   19. Hamilton (GLN), 52. Kelly (GLN), 75. Bradley (GLN) – 17. Præst (REY), 55. Fridjonsson (REY), 66. Fazlagic (REY)

Držení míče: 45 % : 55 %.