Dila Gori – Shirak 1:0 (kon.) | Aktobe – Budapešť 1:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Myjava 1:1 (kon.)
Ventspils – Víkingur 2:0 (kon.) | UE Santa Coloma – Lok. Záhreb 1:3 (kon.) | Bokelj – Novi Sad 1:1 (kon.)
Fehérvár – Zaria Balti 3:0 (kon.) | Levadia Tallinn – HB Tórshavn 1:1 (kon.) | Balzan – Neftçi Baku 0:2 (kon.)
FK Sloboda – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.) | Minsk – Jūrmala 2:1 (kon.) | Atlantas – Helsinki 0:2 (kon.)
FC Banants – Omonia Nikózia 0:1 (kon.) | Riteriai – Kalju 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Zagłębie 1:0 (kon.)
Štokholm – Bala Town 2:0 (kon.) | Europa – Pjunik 2:0 (kon.) | Göteborg – Llandudno Town 5:0 (kon.)
Qäbälä – Samtredia 5:1 (kon.) | Midtjylland – FK Sūduva 1:0 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Čichura 0:1 (kon.)
Differdange – Cliftonville 1:1 (kon.) | Kukësi – Rudar 1:1 (kon.) | Larnaca – Folgore 3:0 (kon.)
Vaduz – FK Sileks 3:1 (kon.) | Odd – Mariehamn 2:0 (kon.) | Široki Brijeg – Birkirkara 1:1 (kon.)
Tel Aviv – ND Gorica 3:0 (kon.) | Beroe – FK Radnik 0:0 (kon.) | KF Teuta – Almaty 0:1 (kon.)
Domžale – Lusitans 3:1 (kon.) | Runavík – Soligorsk 0:2 (kon.) | Connah's Quay – Stabæk 0:0 (kon.)
Trnava – Hibernians FC 3:0 (kon.) | La Fiorita – Debrecín 0:5 (kon.) | Čukarički Belehrad – Ordabasy 3:0 (kon.)
Linfield – Cork City 0:1 (kon.) | Aberdeen – Fola 3:1 (kon.) | Hearts – Infonet Tallinn 2:1 (kon.)
Škendija – Kraków 2:0 (kon.) | Shamrock – RoPS Rovaniemi 0:2 (kon.) | Reykjavík – Glenavon 2:1 (kon.)
Breidablik – Jelgava 2:3 (kon.) | Valur – Brøndby 1:4 (kon.)
FC Midtjylland
1:0 (0:0)
FK Sūduva Marijampolė
cz Štvrtok 30.06.2016, 19:00 • Arena Herning, Herning (Dánsko) • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

90+4
    Hostující Pavlovič si ještě ze zápasu odnese žlutou kartu ve svých statistikách.

90+2
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Jankauskas, přichází Antanavičius.

90+1
    V první minutě nastavení odchází domácí Sparv, na poslední vteřinky dostane šanci Halsti.

78
    Zákrok hostujícího Jablana je oceněn žlutým kartónkem.

77
    Přichází chvíle druhého českého vyslance v dresu Midtjyllandu! Václav Kadlec nastoupí na posledních zhruba patnáct minut a vystřídá právě Sistu.

62
    Leimonas zastavil postup domácího týmu nedovoleně a jako první obdržel žlutou kartu.
    57. ONUACHU - 1:0

57
    Midtjylland právě vstřelil branku!
    Tak přece jen je aktivita dánského týmu po dvanácti minutách druhého poločasu odměněna! PAUL ONUACHU dnes již několikrát zásobil brankáře Marijampolé střeleckými pokusy, nyní mu to vyšlo! Naskočil si na přesný centr z pravé strany a prudkou hlavičkou ho usměrnil do sítě – 1:0!

56
    Přichází střídání u Midtjyllandu. Olssona nahradí Duelund.

51
    Hostující lavička připravila na začátku jednapadesáté minuty první výměnu. Ze hry je stažen Laukžemis, místo něj přijde na trávník Janušauskas.

48
    Filip Novák přesným centrem našel hlavu Sparva, který prudkou hlavičkou protáhl gólmana Karduma! Litevská jednička vytáhla míč mimo tři tyče a zachránila tím bezbrankový stav!

43
    Sisto se dostal k míči v dobré pozici, ani jemu ale střelecké štěstí nepřálo. Balon prosvištěl kousek od tyče branky hostujícího gólmana Karduma! To byla asi největší šance domácího celku na skórování v prvním poločase!