Dila Gori – Shirak 1:0 (kon.) | Aktobe – Budapešť 1:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Myjava 1:1 (kon.)
Ventspils – Víkingur 2:0 (kon.) | UE Santa Coloma – Lok. Záhreb 1:3 (kon.) | Bokelj – Novi Sad 1:1 (kon.)
Fehérvár – Zaria Balti 3:0 (kon.) | Levadia Tallinn – HB Tórshavn 1:1 (kon.) | Balzan – Neftçi Baku 0:2 (kon.)
FK Sloboda – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.) | Minsk – Jūrmala 2:1 (kon.) | Atlantas – Helsinki 0:2 (kon.)
FC Banants – Omonia Nikózia 0:1 (kon.) | Riteriai – Kalju 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Zagłębie 1:0 (kon.)
Štokholm – Bala Town 2:0 (kon.) | Europa – Pjunik 2:0 (kon.) | Göteborg – Llandudno Town 5:0 (kon.)
Qäbälä – Samtredia 5:1 (kon.) | Midtjylland – FK Sūduva 1:0 (kon.) | Zimbru Kišiněv – Čichura 0:1 (kon.)
Differdange – Cliftonville 1:1 (kon.) | Kukësi – Rudar 1:1 (kon.) | Larnaca – Folgore 3:0 (kon.)
Vaduz – FK Sileks 3:1 (kon.) | Odd – Mariehamn 2:0 (kon.) | Široki Brijeg – Birkirkara 1:1 (kon.)
Tel Aviv – ND Gorica 3:0 (kon.) | Beroe – FK Radnik 0:0 (kon.) | KF Teuta – Almaty 0:1 (kon.)
Domžale – Lusitans 3:1 (kon.) | Runavík – Soligorsk 0:2 (kon.) | Connah's Quay – Stabæk 0:0 (kon.)
Trnava – Hibernians FC 3:0 (kon.) | La Fiorita – Debrecín 0:5 (kon.) | Čukarički Belehrad – Ordabasy 3:0 (kon.)
Linfield – Cork City 0:1 (kon.) | Aberdeen – Fola 3:1 (kon.) | Hearts – Infonet Tallinn 2:1 (kon.)
Škendija – Kraków 2:0 (kon.) | Shamrock – RoPS Rovaniemi 0:2 (kon.) | Reykjavík – Glenavon 2:1 (kon.)
Breidablik – Jelgava 2:3 (kon.) | Valur – Brøndby 1:4 (kon.)
FK Riteriai
2:1 (0:1)
JK Nõmme Kalju
cz Štvrtok 30.06.2016, 18:00 • LFF stadionas, Vilnius • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemný čtvrteční podvečer při sledování textového přenosu ze zápasu prvního předkola Evropské ligy. Od osmnácti hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy FK Trakai a JK Nõmme Kalju.

FK Trakai: Rapalis – Cesnauskis (C), Janusevskis, Byčenok, Silenas – Valskis, Vorobjovas, Zasavitči, Gurenko – Rekiš, Aršakjan.
    Náhradníci: Plukas – Vitukynas, Kočanauskas, Leonavičius, Broli, Masenzovas, Jurgilas.

JK Nõmme Kalju: Teleš (C) – Alidor, Rodrigues, Uggé, Sidorenkov – Toomet, Mööl, Dmitrijev, Wakui – Klein, Quintieri.
    Náhradníci: Palm – Puri, Jarva, Sinjavskij, Elhi, da Silva, Neemelo.

Rozhodčí: Vnuk – Tomčík, Bednár (všichni ze Slovenska).

1

3
    Po několika brzkých faulech budou domácí rozehrávat od rohového praporku.

4
    Po centru Valskise zakončoval Januševskis, ovšem hostující gólman zasahovat nemusel.

6
    Kalju právě vstřelilo branku! Hosté se v šesté minutě dostávají do rychlého vedení! Po faulu na Kleina proměnil nařízený pokutový kop HIDETOŠI WAKUI.
    Za tento faul byla odpískána penalta
    6. WAKUI - 0:1

9
    Po vedoucí brance se hraje převážně mezi vápny, daleko od obou gólmanů.

13
    Za faul na Kleina uviděl úvodní žlutou kartu Januševskis.

14
    Exekuci přímého kopu obstaral Sidorenkov, jenže jeho pokus obrana Trakai zablokovala.

16
    Po faulu na Valskise tentokrát rozehrávají domácí, postará se o tom sám faulovaný hráč.

17
    Rohový kop pro Trakai...

18
    Míč do vápna poslal Vorobjovas, nicméně hostující brankář vzápětí žádnou práci neměl.

19
    Hostující branku se pokusil ohrozit Aršakjan, jenže jeden z obránců jeho střelu zablokoval.

24
    Kleinova střela byla sražena na rohový kop...

25
    Žlutou kartu dostává Wakui (JK Nõmme Kalju).

27
    Žlutou kartu dostává Dmitrijev (JK Nõmme Kalju).

28
    Domácí pro sebe vybojovali dva rohové kopy, ovšem ani jeden z nich nebezpečí nepřinesl.

30
    Uggé si v souboji s Aršakjanem pomohl faulem, míč pro Trakai.

32
    O dvě minuty později se tito dva hráči potkali znovu a opět to skončilo faulem hostujícího hráče.

36
    Konečně jsme se dočkali přímé střely na branku, ovšem Uggého pokus si Repalis zkontroloval.

37
    O pár vteřin později zahrozilo na opačném konci hřiště, avšak Quintieri prostor mezi třemi tyčemi minul.

38
    Wakui se pokusil přidat svou druhou branku, která sice nepřišla, ale hosté mají k dispozici ještě rohový kop.

39
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, kde pálil Šilenas, jenže Teleš jeho pokus zastavil.

42
    Klein si v souboji s Byčenokem došel pro faul, po kterém rozehrává Sidorenkov.

45
    V závěru první půle ještě napřáhl Toomet, ale Repalis si nepřesně letící střelu pohlídal pouze pohledem.

45

Úvodní poločas dopadl mnohem lépe pro hosty, kteří se po proměněné penaltě dostali už v šesté minutě do vedení. Branka vstřelená na hřišti soupeře navíc může být v celkovém resumé hodně důležitá, a tak se domácí budou muset hodně snažit, aby si do odvety vybojovali lepší výchozí pozici.

46

46
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Quintieri, přichází Sinjavskij.

47
    Přímý kop pro Trakai, rozehraje jej Rekish...

48
    Ten ale branku minul, a tak následuje odkop Rapalise.

52
    Krátce po rohovém kopu Sidorenkova zakončoval Uggé, ale Rapalis byl pozorný.

53
    Kalju má další možnost rozehrávky, a to po nedovoleném zákroku Vorobjovase na Sidorenkova.

56
    Žlutou kartu dostává Valskis (FK Trakai).

60
    Na rozmezí druhé a třetí třetiny zápasu prověřil Teleše Šilenas, ovšem domácí na vstřelenou branku nadále čekají.

63
    Po soupeřově rohovém kopu zkusil své štěstí Valskis, ale Teleš si připsal další úspěšný zákrok.

69
    Žlutou kartu dostává Mööl (JK Nõmme Kalju).

69
    Trakai právě vstřelil branku!
    Litevský tým se dočkal vyrovnání! Krátce po rozehrávce Šilenase rozradostnil domácí diváky NERIJUS VALSKIS, na jehož střelu Teleš nedosáhl.
    69. Nerijus VALSKIS - 1:1

73
    Klein se v momentě přihrávky ocitl za všemi obránci a byl mu odpískán ofsajd.

74
    Byčenok neseřídil svá mířidla a branku Kalju v solidní šanci přestřelil.

76
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Rekiš, přichází Kočenauskas.

77
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Toomet, přichází Jarva.

78
    Domácí dávají svou druhou branku a otáčení průběh zápasu! Po ideální přihrávce od Vorobjovase se prosadil ARŠAKJAN.
    78. ARŠAKJAN - 2:1

79
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Gurenko, přichází Vitukynas.

80
    Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Klein, přichází Neemelo.

83
    O vyrovnání Kalju se pokusil Sinjavskij, jenže branka byla pro jeho střelu malá.

85
    Šilenas rozehrál standardní situaci výborně, jenže Teleš předvedl stejně dobrý zákrok a uchránil Kalju od třetí inkasované branky.
    Skvělý zákrok brankáře

87
    Střídání v týmu FK Trakai: ze hřiště odchází Valskis, přichází Masenzovas.
    Velká šance hostů

90
    V poslední minutě základní hrací doby mají hosté výhodu rohového kopu.

90+1
    Po centru od Sidorenkova zakončoval Dmitrijev, ale jeho pokus byl zablokován.

90+2

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:15.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (11:10:23)

Michal Břuchanský

Góly: 69. Valskis, 78. Aršakjan – 6. Wakui (pen.)

Karty:   13. Januševskis (TKA), 56. Valskis (TKA) – 25. Wakui (KLJ), 27. Dmitrijev (KLJ), 69. Mööl (KLJ)

FK Riteriai: Rapalis – Cesnauskis (C), Janusevskis, Byčenok, Silenas – Valskis (87. Masenzovas), Vorobjovas, Zasavitči, Gurenko (79. Vitukynas) – Rekiš (76. Kočenauskas), Aršakjan.

JK Nõmme Kalju: Teleš (C) – Alidor, Rodrigues, Uggé, Sidorenkov – Toomet (77. Jarva), Mööl, Dmitrijev, Wakui – Klein (80. Neemelo), Quintieri (46. Sinjavskij).

Rozhodca: Vnuk – Tomčík, Bednár (všichni ze Slovenska)
    Štvrtok 07.07.2016
    Kalju - Riteriai 4:1

Góly: 66. Jorge Rodrigues, 69. Sidorenkov, 87. Neemelo, 90+2. Neemelo – 14. Aršakjan

Karty:   74. Puri (KLJ) – 68. Rapalis (TKA)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:14.