Argentína – Venezuela 4:1 (kon.) | Mexiko – Čile 0:7 (kon.)
Argentína
4:1 (2:0)
Venezuela
cz Nedeľa 19.06.2016, 01:00 • Gillette Stadium, Foxborough • Copa América • Štvrťfinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:05:27)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:20.
    Argentina si připsala další snadné vítězství

Zápas je u konce a z postupu do semifinále se dle očekávání raduje tým Argentiny. I ve druhém poločase byli modrobílí aktivnější a v 60. minutě upravili na 3:0, když se po rychlém kontru trefil Lionel Messi. Pak se ke slovu dostala i Venezuela, v 70. minutě snížil hlavou José Salomón Rondón, jenže drama se nekonalo. Hned za minutu totiž vystřelil Érik Lamela a nepříliš prudká rána skončila za Hernándezem. Pak se už zápas pouze dohrával a Argentina si svůj náskok a postup pohlídala. V semifinále se Argentina střetne s týmem USA.

90+2

90+1
    Svůj centr ovšem přetáhl, na tento pas nikdo nedosáhl. Míč je v zámezí.

90+1
    Ángel odvracel výpad Argentiny na rohový kop, u míče je nachystán Messi.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.

89
    Agüerova křížná střela postrádala razanci, Hernández neměl problémy zasáhnout.

88
    Argentina jde dopředu, už to ale nejsou ty rychlé přechody do rozhozené obrany.

87
    Po Lamelově faulu bude z vlastní poloviny rozehrávat González.

87
    Argentina už hraje v naprosté pohodě, baví se kombinacemi.

86
    Rojo neměl komu, tak zvolil přihrávku směrem dozadu, míč doputoval až k Romerovi.
    Krásný pohled na západ slunce ve Foxborough

85
    Je to tak, Tomas Rincón dohrál, místo něj jde na trávník José Velázquez.

84
    Rincónovy problémy jsou ale vážnějšího charakteru, drží se za zadní stehenní sval a bude muset střídat.

83
    Hráči v modrobílém vhazují na útočné polovině, nikam nepospíchají.

82
    Rincón si při snaze zpracovat míč přivodil zranění při špatném došlápnutí, ale po kratičké pauze se vrací do hry.

82
    A platilo to i po Añorově zakončení, to totiž skončilo mimo.

Aleš Pur

Góly: 8. Higuaín (Messi), 28. Higuaín, 60. Messi (Gaitán), 71. Lamela (Messi) – 70. Rondón (Guerra)

Karty:   27. Gaitán (ARG) – 4. Seijas (VNZ), 52. Ángel (VNZ), 63. Figuera (VNZ), 77. Rondón (VNZ)

Nepremenená penalta: 44. Seijas (VNZ), brankár Romero zneškodnil

Argentína: Romero – Mercado, Otamendi, Ra. Funes Mori, Rojo – Augusto Fernández, Mascherano, Banega (80. Biglia) – Messi (C), Higuaín (74. Agüero), Gaitán (67. Lamela).
    Náhradníci: Guzmán, Andújar – Maidana, Roncaglia, Kranevitter, Biglia, Agüero, Cuesta, Lamela, Pastore, Lavezzi.

Venezuela: D. Hernández – Alex González, Ángel, Vizcarrondo (C), Feltscher – Guerra, Rincón (C) (85. J. M. Velázquez), Figuera, Seijas (55. Añor) – Rondón, Josef Martínez (80. Del Valle).
    Náhradníci: Contreras, Faríñez – Villanueva, J. M. Velázquez, Del Valle, Otero, Añor, Peñaranda, Suárez, Rosales, Santos, Y. Herrera.

Rozhodca: Roberto García – José Camargo, Alberto Morín (všichni MEX)

Diváci: 59 183