USA – Kostarika 4:0 (kon.) | Kolumbia – Paraguaj 2:1 (kon.)
USA
4:0 (3:0)
Kostarika
cz Streda 08.06.2016, 02:05 • Soldier Field (Chicago, Illinois) • Copa América • Skupina A
    87. Graham ZUSI - 4:0

87
    Američané právě vstřelili branku!
    Vedení svého týmu navýšil GRAHAM ZUSI, který na útočné polovině vybojoval míč, pronikl do pokutového území a odtud Pembertona překonal nechytatelnou přízemní střelou.

83
    Střídání v týmu USA: Alejandro Bedoya bude muset přeci jen vystřídat, protože zranění mu nakonec nedovoluje pokračovat ve hře. Na hřišti ho zastoupí Kyle Beckerman.

81
    Za faul uprostřed hřiště uviděl žlutý kartónek John Anthony Brooks (USA).

78
    Střídání v týmu USA: Clint Dempsey už si dnes nezahraje, jeho místo totiž zaujme Chris Wondolowski.

70
    Střídání v týmu USA: ze zápasu odstupuje Bobby Wood, místo něj nastupuje do hry Graham Zusi.
    68. Bryan Ruiz (CRC)

68
    Kostarika zahrávala rohový kop! Jeho exekutorem se stal Mataritta, který balon posadil na hlavu Bryana Ruize a jeho pokus zastavila tyč.
    55. Celso Borges (CRC)

55
    Po skvélé kolmé přihrávce se v nebezpečné pozici objevil Celso Borges, jehož pokus uvnitř vápna skončil nad břevnem.

46
    O poločasové přestávce došlo v týmu Kostarika ke střídání: do druhé půle už nenastoupili José Salvatierra ani Randall Azofeifa a místo nich na hřišti pobíhají Cristian Gamboa a Joel Campbell.

44
    Prvním potrestaným hráčem žlutou kartou je za nedovolený zákrok Fabian Johnson (USA).
    42. Bobby WOOD - 3:0

42
    Rozdíl ve skóre je před koncem úvodního poločasu už třígólový! Dempsey chytrou přihrávkou z levé strany oslovil BOBBYHO WOODA, ten na velkém vápně udělal otočku a okamžitě vypálil. Pemberton si na míč, který těsně před ním skočil o zem, sice sáhl, ale zabrnit v cestě mu už nedokázal a potřetí kapituloval.
    37. Fabian JOHNSON - 2:0

37
    Hosté propadli ve středu hřiště, díky čemuž šli Američané do brejku ve třech proti třem. Dempsey před pokutový územím nahrl doleva FABIANU JOHNSONOVI a ten přesně mířenou střelou ke vzdálenější tyči zdvojnásobil náskok USA.
    33. Gyasi Zardes (USA)

33
    Ve velice výhodně střelecké pozice se nacházel Zardes, který neváhal a uvnitř pokutového území se prezentoval razantní střelou. Jeho kulervoucí zakončení ale ohrozilo pouze obecenstvo za bránou, míč prolétl asi metr od levého horního rohu brny.
    26. Gyasi Zardes (USA)

26
    Bedoya chytrou přihrávkou směřující za obranu našel Zardese, který se ovšem dostal do ostrého střeleckého úhlu, z něhož zamířil pouze do boční sítě.

18
    Avizované střídání v týmu Kostarika: Marco Ureña skutečně opouští hřiště, zraněného spoluhráče nahradí Álvaro Saborío.
    9. Clint DEMPSEY - 1:0

9
    CLINT DEMPSEY kopl balon na opačnou stranu, než skočil gólman, a bezpečně tak poslal svůj celek do vedení.
    7. Faul v pokutovém území

7
    Gamboa v pokutovém území fauloval a uvidíme penaltu!
    5. Joel Campbell (CRC)

5
    První větší příležitost se zrodila na konci páté minuty. Vytvořil si ji Joel Campbell, který se opřel do míče na hranici pokutového území a jeho jedovatý projektil prosvištěl jen těsně kolem pravé tyče.