25 25 25
Kanada
0
13 18 23
cz Nedeľa 05.06.2016, 17:10 • Hala widowiskowo-sportowa, Zielona Góra, Polsko • Svetová Grand Prix - ženy • Skupina 2

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:44:09)

0:0
    Češky byly v prvních dvou setech jasně lepší ve všech ohledech. Ve třetím setu, ale dlouhou dobu vedly soupeřky, které sahaly po prodloužení zápasu. Tomu se však postavila Tereza Rossi s Michaelou Mlejnkovu. První jmenovaná tlačila soupeřky v závěru zápasu podáním a mladá smečařky dávala důležité body z hlavního kůlu, které otočily celý čtvrtý set. Český tým si připsal první výhru v Grand Prix v letošním sezoně! Už příští týden budou Češky pokračovat v domácím prostředí v Olomouci.

25:23
    Třetí set skončil.

25:23
    Michaela Mlejnková je hrdinkou dnešního zápasu. Sama otočila v útoku konec zápasu a také poslední bod byl její. Vytloukla blok kanadské nahrávačky a ukončila zápas.

24:23
    První odvrací Kanaďanky povedenou smečí z hlavního kůlu.

24:22
    Mlejnková si vodí protihráčky. Nyní zvolila úder za blok a je úspěšná. Dva mečboly!

23:22
    Znovu Hodanová v poli. Mlejnková vytlouká blok soupeřek a český tým je dva body od vítězství.

22:22
    Tereza Rossi pokračuje na podání. Hodanová vystihla smeč soupeřky a Mlejnková pokládá míč na zem. Je vyrovnáno.