Albánsko – Katar 3:1 (kon.) | Nemecko – Slovensko 1:3 (kon.) | Španielsko – Bosna 3:1 (kon.)
Rumunsko – Ukrajina 3:4 (kon.) | Turecko – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Taliansko – Škótsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Nórsko 3:0 (kon.)
Nemecko
1:3 (1:2)
Slovensko
Nedeľa 29.05.2016, 17:45 • WWK Arena, Augsburg, Nemecko • Medzinárodné zápasy

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Slovenska, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia 3:1. Za našich sa presadili Hamšík, Ďuriš, Kucka a za domácich skóroval Gomez. Reprezentanti zvládli tento duel, keď porazili aktuálnych majstrov sveta aj napriek tomu, že od 13.minúty prehrávali.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný deň. (20:01:37)

90

90+2
    Začala sa posledná minúta zápasu a Slovensko už určite porazí Nemecko! Naši ešte ťahajú čas v rohu ihriska a bude sa už iba čakať na záverečný hvizd rozhodcu.

90+1
    Naši hráči to hrajú umne, keď držia loptu čo najďalej od vlastnej brány a ťahajú čas. To sa im zatiaľ darí.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú tri minúty!

89
    Stretnutie sa už iba dohráva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

88
    Šanca Nemecka! Schurrle sa dostal k strele v pokutovom území Slovenska, ale jeho pokus z prvej tesne minul Kozáčikovu bránu! Teraz sme mali šťastie a už to vyzerá veľmi dobre pre naše mužstvo, ktoré môže dosiahnuť výborný výsledok.

87
    Viktor Pečovský však skúsene podržal loptu a opäť sme nazbierali cenný čas, ktorý budeme v závere potrebovať.

86
    Agilný Götze padol po jednom zo súbojov v pokutovom území, ale belgický rozhodca ostal pokojný. Slovensko vyráža do rýchleho protiútoku.

85
    Götze sa previnil útočným faulom, a tak si naši vydýchnu. Hráč Bayernu Mníchov patrí medzi najlepších hráčov z domáceho družstva, ale ostatní sa k nemu vôbec nepripájajú.

84
    Striedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Hamšík, prichádza Greguš.

83
    Nemci majú enormný tlak a do pokutového územia Slovenska neustále prichádzajú nebezpečné centre. Stopér Škrtel a Ďurica sú však pripravení a zatiaľ si počínajú skúsene, keď každú loptu hlavičkujú do bezpečia.
    82. Götze (GER)

82
    Obrovská šanca Nemecka! Götze sa dostal k lopte v pokutovom území a strelou z uhla mieril na zadnú žrď. Brankár Kozáčik už bol prekonaný na prednej tyčke, ale lopta nakoniec skončila tesne vedľa! Tak teraz to bolo skutočne o pár centimetrov!

81
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Kucka, prichádza Pečovský.

80
    Do konca zápasu ostáva 10 minút. Podarí sa nám už udržať priaznivý výsledok a poslať do sveta skvelý výsledok?

78
    Pri postrannej čiare na poliacej čiare bol faulovaný agilný Šesták, ktorý nazbieral cenný čas pre celé mužstvo.

77
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Hrošovský, prichádza Škriniar.

Marek Farkaš

Góly: 13. Gomez (pen.) – 41. Hamšík, 44. Ďuriš, 52. Kucka

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:5.
    Nemecko: Leno (46.ter Stegen) – Hector, Boateng (64.Howedes), Rüdiger, Kimmich – Rudy, Khedira (46.Weigl) – Götze, Draxler, Sané – Gomez (46.Brandt)
    Náhradníci: Brandt, Can, Howedes, Mustafi, Schurrle, ter Stegen, Weigl

Slovensko: Kozáčik – Pekarík, Škrtel, Ďurica, Švento – Hrošovský, Kucka – Ďuriš, Hamšík, Weiss – Duda (60.Stoch)
    Náhradníci: Bero, Greguš, Gyombér, Mucha, Nemec, Novota, Pečovský, Sabo, Saláta, Šesták, Škriniar, Tesák, Zreľák

Rozhodca: Serge Gumienny – Jimmy Cremers, Thibaud Nijssen – Bart Vertenten (všetci Belgicko)