Suárezová-Navarrová – Cibulková 2:1 (kon.)
6 3 6
Dominika Cibulková
1
4 6 1
Sobota 28.05.2016, 11:11 • Court 2 • French Open - ženy - Roland Garros (antuka) • 3. kolo

6:1
    Carla Suarezová Navarrová po víťaznom jednoručnom bekhende víťazí v tomto zápase!

40-30
    Po vyše dve a pol hodinách tu prichádza prvý mečbol zápasu avšak pre Španielku.

5:1
    Carla Suarezová-Navarrová využíva tretí brejkbol a tak ide podávať na víťazstvo v zápase.

40-40
    Víťazným krížnym forhendom maže Cibulková aj druhý brejkbol a posiela gem do zhody!

40-30
    Prvý brejkbal Dominika zmazala výborným prechodom na sieť.
    1:1; 4:1; 40-15 - Carla Suarezová-Navarrová

40-15
    Dominika Cibulková odohrala tesný aut čo musela potvrdiť aj rozhodkyňa. Španielka má 2 brejkbaly!

4:1
    Dominika Cibulková premieňa hneď prvý brejkbol, vracia sa do zápasu a berie si späť jedno stratené podanie.

15-40
    Carla Suarezová-Navarrová teraz poskytla svojej súperke 2 brejkbaly!

4:0
    Škoda. Suarezová-Navarrová zvládla túto výmenu a vedie už 4:0. Cibulková bude mať ťažkú úlohu ak by sa chcela vrátiť späť do zápasu.

A-40
    Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k brejkbolu na 4:0. Kritická situácia !

30-40
    Víťazným forhendom po čiare sa dostáva Dominika k gembolu!

3:0
    Druhý však už nie a veľmi sa na seba hnevá, že prehráva v rozhodujúcom sete už 3:0. Po prestávke bude kľúčové aby si podržala svoj servis!

A-40
    Španielka sa dostáva k ďalšiemu brejkbolu!

40-A
    Dominika sa tentoraz po dlhšej dobe dostáva k gembolu po krásnom krížnom víťaznom forhende.

A-40
    Víťazný forhend sa nekonal, kedže loptička skončila v aute! Je tu prvá brejkbol v treťom sete pre Carlu Suerezovú!

30-40
    Dominika získava druhý fiftín v rade a má gembol!

1:0
    Čistou hrou vstupuje Carla Suarezová-Navarrová do tretieho setu. Vyzerá to tak, že problémy s nohou sú preč.
    1:1; 3:6 - Dominika Cibulková

3:6
    Dominika Cibulková premieňa druhý setbal a berie tento set pomerom 6:3. V ňom mala raketový štart kedy vyhrávala už 4:0, no následne sa dala Suarezová-Navarrová ošetriť a nebol z toho až taký jednoznačný set.

30-40
    Dominika si veľmi dobre pomohla servisom a dostáva sa k druhému setbolu!

40-A
    Setbol prichádza až teraz po fantastickom riterne presne na základnú čiaru.

40-40
    Tak nie! Aj tento gem pôjde cez zhodu.

2:5
    Skrátením si opäť Dominika pomohla k získaniu tejto hry a vedie v druhom sete už 5:2. Tento set by už mohla dotiahnuť do víťazného konca.
    Dominika Cibulková sa na dnešný duel tešila

#POMEEE ???????????????????????????????????????????????? 3rd round here we go!! #RG2016 #Daylong

Fotka uverejnená používateľom Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

1:4
    Carla Suarezová znižuje na 4:1 a berie si po ošetrení späť jedno stratené podanie.

40-40
    Dominika Cibulková odvrátila brejkbol. Zhoda.

0:4
    Dominika berie aj po druhý raz v tomto sete podanie svojej súperky a vedie už 4:0.

30-40
    Dominika Cibulková sa dostáva k brejkbolu!

0:3
    Vyzerá to tak, že po ošetrení bude Španielka pokračovať v zápase.

0:3
    Carla Suarezová-Navarrová si vyžiadala medical time-out! Vyzerá to na nejaké problémy s nohou.

0:3
    Treťou čistou hrou v rade sa prezentovala Dominika, ktorá nebojácne vstúpila do druhého setu, v ktorom vedie už 3:0.
    Po prestávke pôjde podávať španielska tenistka.

0:2
    Hneď prvý brejkbol Dominika premenila a čistou hrou na riterne ide do vedenia 2:0.

0-40
    Dominika Cibulková sa dokázala skoncentrovať na začiatku druhého setu a má tri brejkboly!

0-40
    Je tu šanca na prvú čistú pre našu tenistku!

6:4
    Po niečo vyše hodine poznáme víťazku prvého setu. Je ňou Carla Suarezová-Navarrová, ktorá dokázala v tomto maratónskom prvom sete využiť až štvrtý setbol.

A-40
    Servisom von z kurtu si pomáha Suarezová-Navarrová k setbolu!

40-A
    Dvojchybu teraz darovala Španielka našej Cibulkovej, ktorá má ďalší brejkbol.

40-A
    Dominika sa po odvrátení troch setbolov dostáva konečne aj k brejkbolu.

A-40
    Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k tretiemu setbolu! Tak čo dokáže to Dominika odvrátiť aj do tretice ?
    0:0; 5:4; 40-40 - Dominika Cibulková

40-40
    Aj druhý setbol Dominika Cibulková odvracia, po tom čo odohrala víťazný úder do prázdnej časti kurtu.

A-40
    Španielka má druhý setbol v tomto zápase.

30-40
    Dominika Cibulková nastrelila pásku, ktorá jej pomohla k zisku brejkbolu!

5:4
    Až rozhodkyňa potvrdila, že loptička z rakety španielskej tenistky skončila v aute! Dominika Cibulková odvrátila setbol a stojí pred ňou ťažká úloha, musí zobrať podanie svojej súperky.

40-A
    Suarezová-Navarrová kazí ďalší fiftín. Domča má výhodu.

A-40
    Jednoručným bekhendom do odkrytej časti sa dostáva Carla Suarezová-Navarrová k prvému setbolu.

4:2
    Dominika Cibulková hneď prvý brejkbol premieňa a berie si späť jedno stratené podanie.

15-40
    Opakuje sa situácia z predchádzajúceho gemu. Tentoraz bude čeliť dvom brejkbolom Španielka.

4:1
    Dominika Cibulková uľahčila situáciu svojej súperke dvojchybou a prehráva v prvom sete už 4:1.

40-30
    O prvý brejkbol sa sama pripravila španielska tenistka svojou chybou na sieti.

40-15
    To je zlé! Dominika Cibulková bude čeliť až dvom brejkbolom!

3:1
    Ten nakoniec aj premieňa a ujíma sa vedenia 3:1.

40-A
    Dominika Cibulková sa dostáva k výhode, snáď sa jej to podarí a vezme si späť stratené podanie.

40-A
    Dominika čoraz viac využíva skrátenia, teraz sa dostáva ním k brejkbalu!

40-40
    Aj štvrtý gem ide do zhody! Loptička z rakety španielskej tenistky skončila len na sieti.

2:1
    Suarezová-Navarrová využíva až piaty brejkbol v tomto geme a opäť berie podanie Slovenky.

40-40
    Dominika skrátila hru, Suarezová loptičku stihla dobehnúť, no následne ju slovenská tenistka obhodila po čiare.

40-40
    Španielka nevyužíva ani druhý brejkbol v tomto geme. Forhend skončil hlboko v aute.

40-40
    Dominika Cibulková pritlačila svoju súperku k základnej čiare a tá trafila veľmi nečisto. Brejkbol je preč.