Trnava B – Šaľa 1:0 (kon.) | Košice – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 0:0 (kon.)

Sereď dala gól!
    Neuveriteľné! V tretej minúte nadstaveného času strháva Sereď víťazstvo na svoju stranu! Z nariadenej penalty prekonáva nešťastného gólmana hostí MARTIN MEČIAR!

84
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Tak toto je prestrelka ako sa patrí, Lokomotíva Košice v dramatickom stretnutí vyrovnáva na 2:2! Strelcom gólu je RADOSLAV ČLOVEČKO.

76
    Sereď sa ujíma vedenia 2:1! Strelcom vedúceho gólu domáceho tímu je DENIS BOSÝ!

59
    V 59. minúte je to 1:1. V drese Lokomotívy Košice vyrovnáva MICHAL GALLO.

8
    Domáci sa v ôsmej minúte stretnutia ujímajú vedenia 1:0! Úspešným strelcom je PATRIK ABRAHÁM.

Vážení čitatelia, z tohto zápasu vám prinesieme iba informácie o aktuálnom stave, ktoré môžu byť oneskorené. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy a pracujeme na tom, aby sa už neopakovali. Ďakujeme za porozumenie.