DHC Plzeň – Písek 17:22 (kon.) | Olomouc – Veselí n/M 30:22 (kon.) | Prešov – Partizánske 22:32 (kon.)
Poruba – Zlín 26:20 (kon.) | Šaľa – Michalovce 22:31 (kon.) | Slavia – Most 20:27 (kon.)
DHC Sokol Poruba
26:20 (16:10) Stav série: 2:0
Handball PSG Zlín
cz Sobota 21.05.2016, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Tohle byl můj zřejmě poslední textový přenos z Interligy žen pro tento ročník. Mně nezbývá nic jiného, než poděkovat za přízeň a podporu, kterou jste projevovali. Na Onlajnech nebude nuda ani v dalších dnech. Je tady hokejové MS a hlavně pořádná porce zápasů French Open. Přeji krásný zbytek víkendu a na Onlajnech zase někdy na počtenou. (19:26:51)

A Kostelná byla také poslední střelkyní dnešního mače. Poruba je třetím nejlepším mužstvem v házené žen v České republice pro sezonu 2015/16. Rozhodly o tom dvě celkem snadné výhry v sérii se Zlínem. Nejprve v městě Tomáše Bati se Ostravanky dokázaly prosadit a zvítězily 24:14. Doma už to tak markantní nebylo, nicméně na výhru to stačilo. DHC Sokol Poruba – HC Zlín 26:20.

DHC Sokol Poruba – HC Zlín 26:20 (16:10)
    Nejvíce branek: Marčíková 4/1, Chovancová 4, Tomašechová 4 – Novotná 3, Sobieská 3/3, Andrýsková 3. Rozhodčí: Nezbeda, Zelenka. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 0:0.

Konec zápasu. (26:20)
    60
    Odstartovala poslední minuta a v Ostravě se už slaví zisk bronzu. Alica Kostelná dává 26. branku domácích. (26:20)

59
    Brankářka Poruby uhlídala svoji svatyni před nájezdem Zlínských. Ostravanky mohou vést o šest branek. (25:20)

59
    V době, kdy začaly poslední dvě minuty zápasu zřejmě, šla střela jedné z domácích mimo. U míče jsou tak hosté., (25:20)
    58
    Kateřina Novotná ukázala šikovné ruce. Zlín prohrává 20:25. (25:20)

58
    Zlín může vstřelit svou dvacátou branku. Na výhru jich ale potřebuje mnohem více, a to je klíčové. (25:19)

57
    Tři a půl minuty do konce. Zlín drží míč, ale výrazně ztrácí. (25:19)
    56
    Kostelná usměrnila míč za zády soupeřky. Poruba sahá po bronzu. (25:19)

56
    Ale ani útok Zlína nebyl úspěšný. (24:19)

56
    Poruba si komplikuje cestu za výhrou. Opět přišla o míč. (24:19)
    55
    Zlín sympaticky bojuje a snižuje na pětibrankový rozdíl. Mizerová zůstala osamocená. Měla dost prostoru a využila ho. (24:19)

55
    Hráčky v modrém můžou podevatenácté překonat obranu Poruby. Čeká je těžká práce. (24:18)