Angers – Toulouse 2:3 (kon.) | Monaco – Montpellier 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 0:1 (kon.)
Guingamp – Nice 2:3 (kon.) | Troyes – Marseille 1:1 (kon.) | Lorient – GFC Ajaccio 1:0 (kon.)
Paríž – Nantes 4:0 (kon.) | Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Remeš – Lyon 4:1 (kon.)
Rennes – Bastia 1:2 (kon.)
Stade Rennes
1:2 (0:1)
SC Bastia
cz Sobota 14.05.2016, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

90+2
    Fofana zabrzdil akci domácích a vidí v závěru zápasu také žlutou kartu. Navíc vytvořil pro domácí výhodnou pozici pro centr.

86
    Djiku měl roztržku ještě se střelcem branky a dostává také žlutou kartu od rozhodčího.

85
    Henrique dostává žlutou kartu za oslavu branky bez dresu. Nyní jsou domácí velmi nažhaveni na závěrečné minuty.

83
    Velmi nepříjemný zákrok loktem nyní předvedl Ayité, který v hlavičkovém souboji poslal soupeře na zem. Ten nyní leží s krvaveným obličejem na trávníku.

71
    Rozběhnutý Maragne poslal na zem unikajícího Gourcuffa a vidí žlutou kartu.

44
    Diagné zastavil nedovoleně rozběhnutého soupeře a dostává v záběru poločasu také žlutou kartu.

33
    Mostefa si pomohl v souboji rukama a vidí také od rozhodčího žlutou kartu.

27
    Mendes zastavil unikajícího Kamana rukou a vidí od rozhodčího první žlutou kartu v zápase.