Hranice – Plzeň 23:24 (kon.) | Dukla – Karviná 31:21 (kon.) | Litovel – Královo Pole 32:30 (kon.)
Kopřivnice – Zlín 27:25 (kon.) | Zubří – Jičín 30:28 (kon.)
TJ Cement Hranice
23:24 (13:11) Stav série: 0:3
Talent tým Plzeňského kraje
cz Sobota 07.05.2016, 10:30Chance Extraliga mužů (CZ) • Semifinále

60
    Rachač měl poslední možnost srovnat skóre, při zahrávaní devítimetrového hodu ale nepropálil hostující zeď a Plzeň se tak může radovat z postupu do finále! (23:24)

60
    Domácí to ještě zkusí bez brankáře s jedním hráčem v poli navíc! To je závěr jako řemen! (23:24)

60
    Domácí si berou oddechový čas, do konce druhé půle chybí 21 sekund! (23:24)

60
    Hosté sehráli parádní nacvičenou akci, kdy se jeden z jejich hráčů prosmýkl mezi dvěma protihráči a sám před Kučerkou nezaváhal! (23:24)
    58
    Bude to drama až do samotného konce! Milan Škvařil se svou typickou střelou podél těla trefuje k levé tyči a znovu srovnává stav zápasu! (23:23)
    56
    Viktor Hastík znovu skóruje a Hranice tak opět o gól vedou. Na tahu je Plzeň.. (23:22)
    55
    Za Plzeň se však podobným způsobem prosazuje Jakub Šindelář a oba týmy jsou na tom znovu stejně. (22:22)
    55
    Marek Tůma ale okamžitě vrací svému týmu vedení střelou z brankoviště. (22:21)
    54
    Vedení domácích ale nemělo dlouhého trvání, Plzeň se opět dotahuje. (21:21)
    54
    Domácí dokonávají obrat třetí brankou v řadě. O jednadvacátý úspěch Hranic se postaral Viktor Hastík. (21:20)
    52
    No a máme vyrovnáno! Hranice jsou zpět v zápase, dvacátá branka domácích znamená srovnané skóre. V závěru nás tak čeká pořádné drama! (20:20)
    51
    Taktická porada zřejmě přišla domácím házenkářům vhod, krátce poté totiž snižují náskok Plzně na jedinou branku. (19:20)
    48
    Hosté zvyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek, v tomto poločase se trefili již devětkrát. (18:20)
    46
    Milan Škvařil přidává další branku na své konto. Opět se jednalo o pěknou střelu ze střední vzdálenosti letící jen kousek nad palubovkou. (18:19)
    45
    Přesilovka jde domácím na výbornou. Viktor Hastík překonává hostujícího brankáře a máme tedy opět vyrovnáno. (18:18)
    44
    Zdeněk Čadra se přesně umístěnou střelou z pravé strany prosazuje a snižuje náskok hostů na jediný gól. (17:18)

43
    První přesilovka zápasu čeká na domácí celek. Na dvě minuty je vyloučen hostující David Poloz. (16:18)
    43
    Další parádní branka Milana Škvařila posílá Plzeň do trháku! Balon končí po tvrdé ráně tohoto hráče přesně v pravém horním rohu domácí branky! (16:18)
    42
    Po ospalém začátku druhé půle se nám teď s góly roztrhl pytel, Škvařil zpoza hráče trefuje přesně prostor u levé tyče! (16:17)
    42
    Marek Tůma ale srovnává stav zápasu za domácí celek. (16:16)
    41
    Ze strany na stranu se v posledních minutách přelévá skóre tohoto duelu. David Poloz získává Plzni jednobrankový náskok. (15:16)
    40
    Hosté ale okamžitě kontrují brankou Jonáše, který se pěkně rozstřílel a svou čtvrtou dnešní brankou zařizuje vyrovnání. (15:15)
    39
    Domácí ale opět vedou, Marek Tůma vrací Hranicím vedení v zápase. (15:14)

38
    Petr Vinkelhöfer obdržel žlutou kartu, domácí pokračují v postupném útoku. (14:14)
    37
    Jenže znovu je vyrovnáno. Marek Tůma poslal míč parádním způsobem pod břevno plzeňské svatyně a ukončil tak střelecký půst svého týmu! (14:14)
    37
    Plzeň dokonale otáčí vývoj zápasu! David Poloz proměňuje sedmičku a hosté vedou! (13:14)
    35
    A máme vyrovnáno! Petr Linhart srovnává skóre, Plzeň tak dotáhla tříbrankové manko. (13:13)
    31
    Hosté začínají druhou půli podobně, jako končili tu první a tedy brankou Josefa Jonáše. Hostující borec se trefil přesně k levé tyči domácí branky. (13:12)
    30
    Plzeň v poslední minutě snižuje náskok Hranic, tvrdou ranou zpoza brankoviště se prosazuje Jonáš. (13:11)
    29
    Viktor Hastík ale ukryl střelu ze střední vzdálenosti mezi ostatní hráče, míč letící kousek nad palubovkou zapadl přesně k tyči. (13:10)
    28
    David Poloz proměňuje sedmimetrový hod, Plzeň se tak stále drží v kontaktu. (12:10)
    27
    Petr Magrla navyšuje vedení Hranic znovu na tři góly, technickým obloučkem z pravého křídla překonal hostujícího brankáře. (12:9)
    25
    Jakub Šindelář v pádu překonává Kučerku střelou z brankoviště, míč mířil přesně na zadní tyč. (11:9)
    25
    No a pozor, Hranice vedou již o tři branky! Zdeněk Čadra zapisuje jedenáctý gól svého týmu. (11:8)
    22
    Tomáš Mičkal tvrdou ranou poslal míč přesně do pravého horního rohu hostující branky! (10:8)

22
    Jiří Fořt vidí žlutou kartu a domácí zahrávají sedmičku. (9:8)
    22
    Petr Linhart povedenou technickou střelou zpoza hráče přesně trefil pravý horní roh domácí branky. (9:8)
    21
    Jeden z týmů se poprvé v zápase dostává do dvougólového vedení. Marek Třeštík proměňuje brejk, Hranice tak získávají mírný náskok. (9:7)
    21
    Hosté se ale nedokázali prosadit a z následného protiútoku strhávají domácí vedení na svou stranu! (8:7)

20
    Zemánek následně za obranný zákrok vidí žlutý kartonek. (7:7)
    19
    Ještě, že mají domácí Jaroslava Zemánka! Čtvrtý gól pro borce s osmičkou na zádech přichází se štěstím, po střele z brankoviště. (7:7)
    18
    David Poloz nařízenou sedmičku proměňuje a znovu posílá Plzeň do vedení. (6:7)

18
    Hastík po faulu vidí žlutou kartu, navíc je to sedmimetrový hod pro Plzeň! (6:6)

15
    Horut se z levého křídla neprosadil, byl však faulován a bude z toho sedmička pro domácí! (6:6)
    14
    Zemánek je autorem poloviny branek svého týmu, nyní se prosadil střelou mezi nohy hostujícího gólmana z prostoru brankoviště. (6:6)

14
    Milan Škvařil za faul před brankovištěm vidí žlutou kartu, domácí zůstanou u míče. (5:6)
    12
    Poloz se v krátké době podruhé prosazuje, když po chyb domácích v útoku běžel sám na branku Hranic a střelou mezi nohy gólmana poslal svůj tým do vedení! (5:6)
    10
    David Poloz se prosadil z pravého křídla střelou na zadní tyč a opět tak platí vyrovnaný stav! (5:5)
    10
    Na začátku desáté minuty domácí znovu vedou, když se jim z levé strany podařilo překonat hostujícího brankáře. (5:4)
    8
    Přichází tak trest na druhé straně, kde Jakub Šindelář vyrovnává stav zápasu na 4:4. (4:4)
    7
    A domácí otáčí zápas! Brankář Hranic nejprve vyrazil lehkou střelu, následně vyslal do brejku Petra Magrlu a ten technickým obloučkem poslal svůj tým opět do vedení! (4:3)
    5
    Zemánek se dnes podruhé trefuje, v páté minutě tak platí vyrovnané skóre 3:3. (3:3)
    5
    Další neúspěšný útok domácích, z protiútoku se pak střelou k levé tyči prosazuje Michal Tonar. (2:3)
    4
    No a je vyrovnáno. Domácí v útoku neuspěli a hosté tak dorovnali skóre při dalším postupném útoku. (2:2)
    4
    Hosté ve čtvrté minutě snižují, Petr Vinkelhöfer se trefuje z pravé strany. (2:1)
    2
    Vedení domácích je dvougólové, prosazuje se z levé strany Jaroslav Zemánek. (2:0)
    2
    Domácí se ujímají vedení povedenou střelou ze střední vzdálenosti, která zapadla přesně do horního růžku hostující branky. (1:0)