Plzeň – Třinec 3:0 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Most – Sudoměřice 4:1 (kon.)
Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.)
HBC Pardubice
3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0
Elba DDM Ústí nad Labem
cz Nedeľa 24.04.2016, 11:00Play-off CCM extraligy (CZE) • Štvrťfinále

41:06
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kasal – 2 min. + 2 min.).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Kaltenböck – 2 min., hrubost).

37:58
    Počty na hřišti se vyrovnají, dvě minuty dostává Gabriel, který stáhl Langthalera, jenž se pokoušel dostat k zakončení.

35:40
    Kváš srazil u mantinelu Jiříka, hosté tak budou hrát oslabení, protože zmiňovaný hráč dostává pět minut za hrubost a ještě osobní trest do konce zápasu.

33:06
    Jiřík míří podruhé v zápase na trestnou, tentokrát i přes velikou nevoli lavičky domácích míří povinně odpočívat na dvě minuty za úder loktem.

27:05
    Jiřík dostává dvě minuty za držení a je tu první přesilová hra pro Elbu.

24:26
    Dvě minuty za sekání dostává hostující Kváš, přijde tak druhá přesiloví hra v zápase pro domácí.

04:54
    První přesilová hra bude patřit Autosklu, dvě minuty dostává Bím, a to za hrubost.

Ondřej Novotný

Góly a asistencie: 6. Bílý (Petr, Krejčí), 26. Kubeš (Bílý), 44. Krejčí (Urbanec)

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Filip, Kvapil, Krejčí, Jiřík, Mokříž, Kamaryt, Mašík – Gabriel, Bílý (C), Urbanec, Kubeš (A), Ingršt, Březina, Česák, Urban, Skřivánek, Merta, Kasal (A).
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda – Růžička (A), Zákon (A), Kaltenböck, Balcar, Kváš, Kučera I. – Soukup, Hubený (C), Bím, Baxa, Gottfried, Wágner, Kučera J., Langthaler, Sedláček.

Rozhodca: Boháček – Prudík