Tampa Bay – Detroit 5:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:3 (kon.)
Anaheim – Nashville 2:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:4 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:1, 1:1, 0:1) Stav série: 0:1
Nashville Predators
cz Sobota 16.04.2016, 04:40 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Štvrťfinále Z. konferencie
    Filip Forsberg rozhodl utkání necelých deset minut před koncem.

Ode mě je to vše! Přeji příjemné vstávání do sobotního dne. NHL pokračuje dalšími zápasy, u kterých nesmíte chybět! Napočtěnou. (07:37:03)
    Statistiky utkání

Tři hvězdy utkání:
    1. James Neal (NSH) 1+0
    2. Hampus Lindholm (ANA) 0+1
    3. Ryan Ellis (NSH) 0+1

Po závěrečné siréně se hráči sice ještě lehce strkali a pošťuchovali, ale nějakým pěstním soubojem to neskončilo. Filip Forsberg je šťastným hrdinou dnešního utkání. V jednapadesáté minutě totiž ujel po levé straně a přihrávkou do brankoviště skóroval o brusli naopak nešťastného obránce. Anaheim pak měl nějaké šance, ale třetí branku nedovolil skvěle chytající Rinne. Nashville se ujímá vedení v sérii!

Střely na branku: 29:33 (12:12, 8:13, 9:8)

60:00
    Ryan Getzlaf posílal puk z pravé strany před branku, kde byl závar. Nikomu se ovšem nepovedlo puk trefit, a tak utkání končí výhrou hostí!

59:56
    V závěrečných sekundách se hosté osvobozují za cenu zakázaného uvolnění. Pro Preds to vypadá již hodně dobře.

59:33
    Po buly se puk dostal na pravý kruh, odkud tvrdě pálil Cam Fowler, kterému se nepovedlo překonat připraveného Rinneho!

59:29
    Po vhazování se kotouče zmocnili opět hosté, kteří s ničím neváhali a zkoušeli trefit prázdnou branku. Puk ovšem i nyní skončil vedle.

59:22
    Přece jen se ale domácímu celku povedlo kotouč vyhodit. James Neal jej poslal ovšem jen na zakázané uvolnění.

59:02
    Roman Josi se zmocnil volného puku za brankou, ale po mantinelu se mu jej nepovedlo poslat mimo obranné pásmo.

58:32
    V roli falešného obránce to od modré čáry zkoušel Ryan Getzlaf. Jeho dělovka byla ovšem Rinnem vyražena!

58:14
    Hned po buly následoval nejspíše nacvičený signál. Střela od modré čáry byla lehce tečována Davidem Perronem před brankou. Rinne ale zasáhl pohotově.

58:09
    Domácí celek si vyžádal oddechový čas. Kačeči diskutují, jak vstřelit branku. John Gibson již zůstává na střídačce!

57:50
    Hosté to ovšem dělají opravdu skvěle. Svého soupeře napadají vysoko a nedovolují jim nic, co by vedlo ke změně skóre.

57:10
    Ducks jsou již kompletní. Kombinují za svojí brankou a nejspíše rozjede závěrečný tlak. Povede se jim vyrovnat?

56:30
    Až nyní jsme viděli první nebezpečnější akci. Ryan Ellis pálil z pravé strany na branku, kde počítal s tečí volného Jamese Neala. Ten sice změnil trajektorii puku, ale ne o moc. Gibson byl připraven.

55:52
    Nashville nikam moc nespěchá, což by se jim mohlo časem vymstít. Přece jen vedení o dvě branky by bylo definitivní pojistkou.

55:16
    Hosté ovšem nejsou tak aktivní v útočném pásmu a Ducks se daří puk vyhazovat puk z obranného pásma každou chvilkou.

54:44
    Domácím se výrazně komplikuje situace! Obránce Sami Vatanen vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a inkasuje dvouminutový trest.

54:31
    Ryan Johansen našel přihrávkou zpoza branky volného Järnkroka.Ten byl před brankou osamocen, ale jeho přihrávku nezpracoval.

Dnešní utkání sleduje 17 236 diváků!

54:13
    Nate Thompson zkoušel překvapit hostujícího brankáře ukrytou střelou přes obránce. Střela jednatřicetiletého forvarda z pravé strany ovšem v brance neskončila.

53:41
    Puk na modré čáře zachytil Viktor Arvidsson, který jej následně posílal na branku. Černá guma byla ovšem tečována jen nad branku do ochranné sítě.

53:28
    Anaheim zaútočil znovu, ale opět ztroskotal na připraveném Rinnem. Následovala lehčí strkanice za brankou hostujícího celku.

53:10
    Z pravé strany posílal do brankoviště Cam Fowler. Ten dával kotouč spíše na teč, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal vyrovnat.

52:32
    Tvrdou střelou od modré čáry se prezentoval jeden z domácích obránců. Tomu se ale připraveného Rinneho překonat nepovedlo!

51:38
    Preds i nadále aktivní v útočném pásmu, kde se snaží nějakým způsobem kombinovat a šetřit tak drahocenné sekundy.

51:10
    Následně se přerušuje hra. To už v momentě, kdy do konce třetiny zbývá méně jak její polovina. Hlavním faktorem je ovšem to, že Nashville vede 3:2.
    50:25 Filip FORSBERG - 2:3

50:25
    Nashville právě vstřelil branku!
    Po buly se do útoku vydal FILIP FORSBERG, jenž otočil skóre utkání! Švédský forvard ujel po levé straně a před brankou udělal obránci kličku. Následně přihrál k pravé tyčce, kde se puk odrazil od brusle bránícího hráče přímo za záda Johna Gibsona! Bez asistence.

50:05
    Následně se hosté nedomluvili a jejich vyhození skončilo až za brankou Johna Gibsona. Buly po levici Rinneho.

49:38
    Do velké šance se ale dostali hosté. Po pravé straně zaútočil James Neal, který ale trefil jen tyčku. Před sebou měl ovšem odkrytou branku!

49:15
    Anaheim je v posledních chvilkách o něco aktivnější. Nyní vidíme jejich kombinační hru v obranné třetině. Uvidíme, jestli to nějak vyjádří.

48:46
    Další pokus směr Rinne. Z levého kruhu to zkoušel Cam Fowler, který ale trefil jen lapačku připraveného brankáře.

48:13
    Po pravé straně unikl Corey Perry, který zkoušel překonat Rinneho tvrdou střelou. Produktivní forvard ovšem skórovat nedokázal.

48:00
    Je za námi osm minut uběhnutých ze třetí třetiny a stále čekáme na vítěznou branku. Oba celky hrají hodně disciplinovaně.

47:17
    Roman Josi nahodil puk ze středního pásma za branku Johna Gibsona . Tam se ale skákavého předmětu nikdo neujal.

46:43
    Tvrdou střelou od modré čáry se prezentoval obránce Barret Jackman. Zkušenému obránci se ovšem nepovedlo dát branku.

46:04
    Po přerušení hry následuje komerční přestávka. Po necelých sedmi minutách uběhnutých ze třetí třetin je stav utkání stále nerozhodný, 2:2.

45:44
    Následně se chtěli směrem dopředu dostat Ducks, ale ti byli neúspěšní. Přihrávka do útočného pásma nebyla přesná.

45:01
    Do aktivní hry se nyní dostávají hosté, kteří nebezpečně krouží před brankou domácího brankáře. Ke střele se ovšem nedostali.

44:24
    David Perron nebezpečně napadal před brankou, kde píchl do kotouče. Brankáře Rinneho se mu ovšem vystrašit nepovedlo.

43:50
    Třetí třetina je zatím hodně opatrná. Následující branka by totiž mohla být tím rozhodujícím v dnešním utkání. Uvidíme, kdo bude šťastnější.

43:13
    Cam Fowler byl na modré čáre v tísni, a tak puk bekhendem poslal na branku. Nikdo z jeho spoluhráčů se ale před brankou neprosadil.

42:49
    Aktivní byli také Ducks, ale vymyslet se jim nic nepovedlo. Predátoři se tak vydali do útoku, kde je zastavil ofsajd.

42:08
    Colin Wilson si najel po pravé straně do pásma a připravil situaci pro Shea Webera. Ten ovšem střelou od modré čáry minul branky.

41:45
    James Neal se dostal po levé straně před branku. Přihrávku od Ryana Johansena střelou po ledě ovšem nevyužil gólově.

41:22
    Ryan Johansen v následném snažení vjel do ofsajdového postavení. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

40:51
    Povedená akce domácího celku. Přihrávku před branku dostal jeden z hráčů, který následně mířil k pravé tyčku, ale minul jí.

40:13
    Hned startem třetí se píská zakázané uvolnění domácímu celku, Vhazovat se tak bude před Johnem Gibsonem.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 20:25
    Hity: 27:27
    Vhazování: 26:17

Druhá třetina končí stejným stavem i podobným vývojem. Domácí se dostali na začátku třetiny do vedení po krásné kombinaci zakončené brankou Ryana Keslera. Predátorům se povedlo vyrovnat takovou netradiční akcí. Přihrávku Ryana Ellise dopíchl do branky Colin Wilson.

40:00

39:22
    Jakob Silfverberg se otáčel kolem branky a z levého kruhu se pokoušel zakončit. To mu ale bránícími hráči nebylo umožněno.

38:44
    Domácí hokejisté kombinují v útočném pásmu, kde se budou chtít pokusit o vstřelení branky do šatny. Uvidíme, co se jim povede.

38:04
    Hosté vyhráli vhazování v době, kdy byl na kostce slavný Teemu Selanne. Fanoušci se radovali, jako by padla branka.

37:57
    Shea Weber se dostal ke střele z levého kruhu. Tvrdou střelou zkoušel přidat třetí branku svého celku, ale to se mu nakonec nepovedlo.

37:32
    Po odpískání domácího ofsajdu poslal k zemi takovým wrestlingovým způsobem James Neal jednoho z hráčů Ducks. Vylučovat se ale nebude.

36:42
    Hra se nyní lehce uklidnila. Blíží se nám konec druhé třetiny a utkání je i nadále vyrovnané. Aktivita se mění každou chvilkou.

35:48
    Po buly ve středním pásmu ujel po levé straně Viktor Arvidsson. Ten následně bekhendem zkoušel z úhlu skórovat, ale Gibson si s touto pozicí nakonec poradil.

35:13
    Po následné m snažení domácího celku se Predátoři osvobodili dalším vyhozením za branku. Zakázané uvolnění.

34:37
    Tak to byla velká šance a velký závar! Jamie McGinn se dostal k puku, který se k němu odrazil po střele z pravé strany. Mladý forvard zakončoval do odkryté branky, kde ale trefil obětavého Ryana Ellise na brankové čáře. Obránce Preds puk následně zalehl!

33:59
    Středem hřiště se prodíral Rickard Rakell, který následně střílel. Jeho pokus byl ale lehce tečován a skončil mimo branku.

33:18
    Nashvillu se po buly před svým brankářem povedlo vyhodit tak chytře, že se puk nedostal za branku na zakázané uvolnění.

33:06
    Následně se Pekka Rinne prezentoval dalším zákrokem po střele z pravé strany. Vhazovat se tak bude po jeho levici, vše ale až po komerční pauze.

32:37
    Cody Bass je na ledě s Predators hrají v plném počtu. Neviděli jsme moc pohlednou přesilovou hru, Anaheim měl jedinou šanci.

31:54
    Po pravé straně si do zakončení najel jeden z domácích, který byl tváří v tvář Rinnemu. Finský brankář jej ovšem skvěle vychytal!

31:39
    Stále se kačeři nedostali do útočného pásma, kde by se jim následně povedlo vymyslet něco, co by skončilo brankou.

31:06
    Hostům se následně daří bránit se celkem pohodově. Domácí nepouštějí do pásma a puky hned posílají ke Gibsonovi.

30:42
    Hned po buly to tvrdou střelou z levé strany zkoušel Cam Fowler, kterému se ale jeho pokusem nepovedlo překonat připraveného Rinneho.

30:37
    Cody Bass následně po přerušení podrazil domácího Ryana Garbutta, a tak uvidíme přesilovou hru Anaheimu.

30:37
    Jeden na jednoho postupoval Cody Bass, kterému se ale střelou z levého kruhu nepovedlo skórovat. Jeho pokus byl sražen nad branku.

29:48
    Nebezpečný byl také Paul Gaustad. Zkušený forvard si najel po pravé straně do nebezpečné akce, ale střelou k levé tyčce neuspěl.

29:14
    Aktivní hra hostujícího celku ovšem pokračuje. John Gibson musel řešit několik dorážek před svojí brankou, ale vše se mu povedlo ustát.

28:48
    Wau, to byla obrovská šance! James Neal dostal přihrávku před branku, odkud se mu tvrdou střelou nepovedlo překonat Gibsona!
    27:55 Colin WILSON - 2:2

27:55
    A to se také stalo! Ryan Ellis si najel po pravé straně do útoku a puk poslal před branku takovým nahozením. Před Gibsonem do kotouče lehce píchl COLIN WILSON, který nakonec skončil v síti! Asistence: Ryan Ellis, Roman Josi.

27:26
    Predátorům se opět povedlo najet do útočného pásma, kde se budou snažit vymyslet nějakou akci, která by skončila brankou.

26:54
    Následné nahození za branku Pekky Rinneho nedokázal dojet Corey Perry, a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Johna Gibsona.

26:13
    Hosté jsou na ledě nyní dominantní. Již nějakou dobu kombinují v útoku a domácí celek se nemůže do ničeho dostat.

25:40
    Z levého kruhu to bekhendem zkoušel Ryan Johansen. Jeho nebezpečný pokus byl ale Gibsonem vyražen nad branku.

25:03
    Po vhazování před Gibsonem střílel od modré čáry Anthony Bitetto, kterému se ale nepovedlo ideálně zakončit. Jeho střela byla bránícím hráčem ještě tečována mimo.

24:36
    Domácí jsou již v plném počtu a dostali se do šance. U pravé Rinneho tyčky se snažil bekhendem prosadit jeden z hráčů. Bekhendem ale neskóroval.

24:10
    Shea Weber se ale následně objevil ve velké šanci. Puk dostal na levý kruh, odkud mířil k pravé tyčce. Gibson ovšem skvělým zákrokem lapačkou zabránil skórování!

23:52
    Po dlouhé kombinaci se nakonec ke střele od modré čáry odhodlal Roman Josi. Jeho pokus ale skončil jen vedle pravé tyčky.

23:05
    Hosté kombinovali zajímavě, ale vymyslet se jim nic nepovedlo. Domácí se následným vyhozením dokázali osvobodit.

22:25
    Hosté ale budou ve snažení pokračovat. Dvouminutovým trestem je potrestán domácí Jakob Silfverberg.

22:18
    Po následném vhazování to zkoušel Ryan Johansen, kterému se ale z pravé strany nepovedlo trefit branku.

21:36
    Pokračuje se ovšem ve snažení hostujícího celku, který kombinuje před brankou Gibsona. Uvidíme, co se jim nakonec povede vymyslet.
    20:49 Ryan KESLER - 2:1

20:49
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Z následného protiútoku jdou ovšem do vedení domácí hokejisté. Andrew Cogliano si najel po pravé straně do pásma a na levé straně našel RYANA KESLERA, kterému se střelou k pravé tyčce povedlo otočit stav utkání! Asistence: Andrew Cogliano, Hampus Lindholm.

20:10
    Hned po buly to zkoušel Shea Weber, ale ten svým pokusem trefil jen betony připraveného brankáře. Preds ovšem u puku zůstávají.

20:06
    Domácí vyhráli vhazování a Ryan Getzlaf hned poslal puk za branku Pekky Rinneho. Píská se tak zakázané uvolnění.

20:01

Na ledovou plochu se vrací hokejisté Anaheimu i Nashvillu. Druhá třetina tak bude moci začít, a to za stavu 1:1. Kdo přidá druhou branku a pošle svůj celek do trháku?
    Takhle vypadala radost Jamese Neala při první brance utkání

Statistiky první třetiny

Střely na branku: 12:12
    Hity: 16:12
    Vyhraná vhazování: 17:9

První třetina prvního utkání série mezi Ducks a Preds je za námi. Hosté měli snový začátek do utkání a již po pětatřiceti sekundách vedli 1:0. Tehdy se trefil James Neal. Hra pokračovala vyrovnaným tempem. Srovnání stavu utkání přišlo při vyloučení Bitetta s Weberem. Střelou do odkryté branky se prosadil zkušený Ryan Getzlaf.

20:00

19:47
    Corey Perry dostal puk do skvělé pozice mezi kruhy. Puk se mu ovšem nepovedlo ideálně zpracovat a ten mu následně ujel.

19:20
    Po rychlém přejezdu do útoku to z pravé strany zkoušel Silfverberg, kterému se ale jeho slabší střelou nepovedlo trefit ani branku.

18:45
    Nyní byl finský brankář připraven. Ryan Getzlaf střílel z levého kruhu, ale jeho rána šla vysoko nad branku a neohrozila klec Nashvillu.

18:18
    Domácímu celku ještě dokonce pokračuje jedna přesilová hra. Nashvillu se ale po vhazování povedlo vyhodit.
    17:39 Ryan GETZLAF - 1:1

17:39
    Následná kombinace ovšem končí brankou. K puku se dostal na levé straně Cam Fowler, jenž z dobré pozice napálil jen tyčku. U pravé tyčky ovšem čekal na dorážku RYAN GETZLAF, jenž kotouč poslal do prázdné branky! Asistence: Cam Fowler, Corey Perry.

17:14
    Domácí kombinovali na modré čáře, ale puk nakonec vypíchl Ryan Ellis, jenž vyrazil do protiútoku, odkud střelou z pravé stray vybojoval cenné sekundy.

16:50
    Shea Weber se následně zmocnil kotouče, ale špatně jej na hokejku nabral a poslal mimo ledovou plochu. Ducks budou hrát dvojnásobnou početní výhodu!

16:40
    Následný závar domácího celku byl zakončen střelou Cama Fowlera od modré čáry. Puk se mu ovšem nepovedlo poslat do branky.

16:15
    Ducks si zahrají svou druhou početní výhodu. David Perron byl při svém následném výjezdu zpoza branky krosčekován. Anthony Bitetto dostává dvě minuty.

15:34
    David Perron obral jednoho z hostů za vlastní brankou, ale následně se mu nepovedlo přihrát do lepší pozice na spoluhráče.

14:54
    Při následném snažení domácích se puk dotkl někoho na střídačce Nashvillu. Pokračovat se tak bude vhazováním ve středním pásmu.

14:40
    Shea Weber hledal přihrávkou zpoza své branky najíždějícího spoluhráče, ale tomu se mu nepovedlo přihrát. Hosté jsou ale v útočném pásmu.

14:28
    Následně se tam Ducks dostali. Po snažení z bezprostřední blízkosti, které Rinne ustál, následovala první větší strkanice za brankou. Po komerční pauze uvidíme, jestl bude rozhodčí vylučovat.

14:05
    Anaheimu se nyní celkem těžce dostává do útočného pásma. Přesilovka hosty nejspíše pořádně nabudila.

13:27
    Domácí jsou již v plném počtu. James Neal byl ale v konci této výhody v šanci. Z pravé strany se mu ovšem střelou na zadní tyčku nepovedlo skórovat.

12:45
    Puk mezi kruhy dostal James Neal. Tomu se ale v podobné pozici jako při první brance skórovat nepovedlo.

12:21
    Následovalo další snažení, ale ani jeden puk neskončil za zády Gibsona. Následovat tak bude vhazování po jeho levici.

11:56
    Kombinace domácího celku zakončena přihrávkou na pravou stranu. Roman Josi se ale svou dělovkou nedokázal prosadit.

11:23
    Bude se vylučovat také na domácí straně. Simon Despres zahrál vysokou hokejkou do obličeje Calleho Järnkroka.

10:49
    Následně se pískalo zakázané uvolnění domácímu celku, který se směrem dopředu vůbec nedohodl. Puk skončil jen za brankou.

10:28
    Roman Josi si najel z obranné třetiny až za branku a následně puk posílal na modrou čáru. Mike Fisher ale jeho nabídku nedokázal zpracovat.

10:03
    Domácímu celku se ani v dalším útoku nepovedlo vyrovnat. Puk skončil u Rinneho, a tak uvidíme další komerční přestávku.

09:37
    Hosté jsou kompletní a hru nyní kontrolují kombinační hrou ve vlastní třetině, odkud se budou chtít dostat do útočné akce.

09:10
    Nyní měl Rinne obrovské štěstí! Silfverberg si s pukem najel po levém kruhu do zakončení. Finskému brankáři puk vypadl, ale do branky nedojel!

08:54
    Následně se Predátorům povedlo puk vyhodit pryč ze svého pásma až za branku domácího brankáře.

08:30
    Po pravé straně si do brankoviště najel Corey Perry, kterému se ale připraveného Rinneho nepovedlo svým pokusem překonat!

07:38
    Domácímu celku se ovšem v přesilovce zatím nedaří a puk spíše vidíme za brankou Gibsona, který s napětím sleduje snažení svých spoluhráčů.

07:09
    Uvidíme první přesilovku utkání. Mike Ribeiro byl v souboji s Getzlafem příliš agresivní, za což je potrestán.

06:39
    Po vyhrané buly mířili hosté do útočné třetiny, kam se ale s pukem na hokejce nedostali. Jeden z hráčů jej nahodil jen za branku Gibsona.

06:20
    Puk z pravé strany do brankoviště finského brankáře nahazoval Ryan Getzlaf. Rinne ovšem pokusem vyrazil hokejkou mimo. Následuje komerční pauza.

05:39
    Následně to jeden z hráčů v bílém zkoušel od modré čáry, ale brankář Gibson ohrožen nebyl. Puk se odrazil od bránícího hráče mimo.

05:05
    Po buly se ale vydal jeden z hostů do útoku, kde se mu střelou z pravé strany povedlo přenést hru do útoku. Po tomto pokusu vystřídal.

04:42
    Následně se Nashvillu nepovedlo nějak ubránit se atakům Kačerů, a tak puk prostě vyhodili pryč z obranného pásma na zakázané uvolnění.

04:11
    Po levé straně zahrozili opět hosté. Miikka Salomäki ujel, ale následnou střelou se mu Gibsona vystrašit nepovedlo.

03:38
    Ryan Getzlaf nevěděl, jak se s pukem dostat do útoku, a tak jej prostě nahodil na Rinneho. Následně se ale nikomu nepovedlo zakončit.

03:01
    Puk na pravou stranu dostával Andrew Cogliano, kterému se ale nabídku na zaútočení nepovedlo zužitkovat. Bránící hráči byli proti.

02:13
    Při následném útočném snažení se domácímu celku nepovedlo úplně ideálně zakombinovat a puk skončil na zakázaném uvolnění.

01:40
    Po levé straně unikal nebezpečně Paul Gaustad, kterému se ovšem svým pokusem z levé strany nepovedlo ideálně zakončit.

00:54
    Po následném vhazování mohlo být vyrovnáno. Josh Manson dostal puk na modrou čáru, odkud svou střelou k levé tyčce trefil jen brankovou konstrukci!
    00:35 James NEAL - 0:1

00:35
    Do vedení jdou ale hosté! Ti se nejdříve dostali před Gibsona, ale z blízkosti neuspěli. Následně ale dostal puk mezi kruhy JAMES NEAL, kterému se střelou mezi betony povedlo otevřít skóre. Tak to je začátek! Asistence: Ryan Johansen.

00:10
    Úvodní vhazování dnešního večera vyhráli domácí hokejisté, kteří aktuálně kombinují ve vlastní třetině a prodírají se směrem dopředu.

00:01

Oba celky jsou na ledové ploše a nyní si poslechneme americkou hymnu, která bude zpívaná za účasti nějakých generálů a válečných hrdinů.

Vše se pomalu schyluje k tomu, aby začalo první utkání mezi Ducks a Preds. Těšme se na pořádnou bitvu mezi těmito celky.
    Do oranžova zaplňující se Honda Center

Krásné ráno všem hokejovým nadšencům. Kousek po půl páté, tedy za nějakých pár minutek, se rozjede poslední série letošního prvního kola play-off. Anaheim v něm vyzve Nashville a podle všech statistik se máme na co těšit! Zůstaňte s námi.

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Vatana, Despres – Stewart, Getzlaf, Perron – Perry, Rackell, McGinn – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Wagner, Thompson, Garbutt.7

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Granberg, Bitetto – Neal, Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Bass, Gaustad, Salomäki.

Rozhodčí: Walsh, O’Halloran – Devorski, Nansen.