Fucsovics – Pavlásek 1:2 (kon.) | Martin – Sonego 0:2 (kon.)
Adam Pavlásek
Adam Pavlásek (3)
2
5 6 6
cz Streda 13.04.2016, 11:58Challenger Barletta - Open Città della Disfida (antuka) • Osemfinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:16:17)

Český tenista otočil průběh zápasu a postupuje do čtvrtfinále! V prvním setu byl mírně lepším hráčem Marton Fucsovics, který nechyboval a po zásluze zvítězil. Od druhého setu se začal zlepšovat také Adam, který ihned začal tlačit soupeře od základní lajny a druhý set, tak šel na českou stranu. Ve třetím setu už byl jasně lepším hráčem Pavlásek, který vzal soupeři rovnou třikrát podání, sám ho ztratil pouze jednou, a může se zaslouženě radovat z postupu.

Adam Pavlásek se utká ve čtvrtfinále s vítězem duelu Martin – Sonego.

Konec zápasu

3:6
    Fucsovics musel přes druhé podání a situaci neustál, když při silném větru v závěru výměny vyhodil míček do autu. Adam Pavlásek se tak může radovat z postupu!

30-40
    Výborně to nyní zahrál Adam Pavlásek, když v nečekaný moment zkrátil hru za síť a vytvořil si mečbol!

30-30
    Nyní však chybuje také Maďar a český hráč je najednou jen dva fiftýny od vítězství.

30-15
    Úder přesně na lajnu od Fucsovicse a český tenista se jen ohlédl.

15-15
    Fucsovics nedokázal ukončit výměnu ani po čtyřech úderech na síti a tak přichází trest od českého tenisty.

15-0
    Adam si naběhl na druhé podání, ale umístil ho jen do sítě. Velká škoda.

3:5
    Čistá hra pro českého hráče a nyní může Pavlásek ukončit zápas při podání soupeře!

0-40
    Fucsovics zreturnoval podání českého hráče jen do koridoru pro čtyřhru.

0-30
    Přestřelku na síti nyní vyhrál český tenista, který poslal míček pod nohy soupeře.

0-15
    Adam Pavlásek začíná své podání výborným úderem ven z kurtu. Fucsovics odpovídá jen míčkem do autu.

3:4
    Konec přestávky, podávat bude Adam Pavlásek.

3:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

3:4
    Pavlásek zariskoval na returnu a jen těsně minul boční lajnu. Fucsovics by u míčku nebyl včas. Maďarský hráč snižuje znovu na rozdíl jednoho gemu.

40-15
    Fucsovics musel přes druhé podání, ale ani to se mu nepodařilo umístit a tak je z toho dvojchyba.

40-0
    Výborně to udělal Fucsovics, který zkrátil hru a nakonec ukončuje výměnu volejem u sítě.

30-0
    Český hráč neudržel forhend v hracím poli a dává soupeři další fiftýn.

15-0
    Return Pavláska se dostal až mimo kurt a do vedení tak jde Marton.

2:4
    Nyní pomohla páska českému hráče, který otřel míček právě o sít a Fucsovics byl bez šanci na reakci.

15-40
    Fucsovics hraje velmi agresivně, ale nyní to přehnal. Jeho úder z forhendu končí v autu.

15-30
    Jednoduchá chyba českého hráče do sítě.

0-30
    Výborný prohoz českého hráče proti nabíhajícímu soupeři.

0-15
    Fucsovics se dlouhou bránil, ale nakonec chybuje do sítě.

2:3

2:3

2:3
    Marton Fucsovics si poprvé ve třetím setu udržel podání a snižuje na rozdíl jednoho gemu. Maďarský hráč přešel na síť, kde ho chtěl Pavlásek prohodil, ale jeho úder končí v autu.

40-30
    Znovu hráč, který přešel na síť bere bod, tentokrát to byl Marton Fucsovics.

30-30
    Nyní však zabojoval Pavlásek, který přešel na síť a druhým volejem ukončil výměnu.

30-15
    Fucsovics si rozběhal českého tenistu od lajny k lajně a poté zakončuje výměnu volejem u sítě.

15-15
    Vynikající return českého hráče mimo dosah soupeře a je vyrovnáno.

15-0
    Pavlásek se bránil tvrdým úderům soupeře, až jeden z nich nedokázal bráti na polovinu soupeře.

1:3
    A také český hráč ukončuje své podání dvojchybou! Fucsovics je stále o jedno ztracené podání pozadu.

40-15
    Dva brejkboly také pro maďarského hráče! Pavlásek nyní odehrál velmi laxně úder jen do sítě.

30-15
    Znovu byl Adam pod tlakem a ten neustál. Jeho úder je příliš dlouhý a do kurtu se nevejde.

15-15
    Fucsovics chtěl ukončit výměnu úderem po lajně, ale trefuje pouze síť.

15-0
    Pavlásek začíná své podání chybou do sítě z forhendu.

0:3

0:3

0:3
    Marton Fucsovics vůbec nezvládl situaci a dvojchybou dává českému hráči i své druhé podání ve třetím setu.

30-40
    Tentokrát se Pavlásek pokusil o stejně lob, ale Fucsovics ho stihl zasmečovat. Míček však končí v autu. Brejkbol pro Adama.

30-30
    Excelentní lob českého hráče. Nejdříve si přilákal soupeře na síť a poté ho výborně lobuje až k lajně.

30-15
    Adam znovu chybuje od základní lajny! Jeho úder překontroloval i rozhodčí a přisuzuje fiftýn maďarskému hráči.

15-15
    Pavlásek však odpovídá returnem pod nohy a jednoduchým zakončením do protipohybu soupeře.

15-0
    Fucsovics zatlačil na soupeře a donutil ho k chybě po výborném úderu do rohu kurtu.

0:2
    Adam Pavlásek potvrzuje brejk z předešlé hry a je ve vedení o dva gemy. Marton Fucsovics si naběhl k síti a jednoduchý úder vyhodil za základní lajnu.

15-40
    Výborná hra od Pavláska, který nejdříve rozběhal soupeře a poté zakončuje výměnu u sítě.

15-30
    Bekhendovou výměnu zvládl lépe český hráč, který hrál více trpělivě. Fucsovics vyhazuje svůj úder do autu.

15-15
    Pavlásek chybuje a dává šanci soupeři, aby se chytit v rozhodujícím setu.

0-15
    Ani nyní si Maďar nepřipsal první bod ve třetím setu. Jeho nabíhaný úder končí v autu.

0:1
    Český tenista si poradil s nátlakem od soupeře, který chtěl navíc zkrátit hru za síť, ale trefuje pouze pásku a ztrácí tak první gem čistou hrou.

0-40
    Další chyba maďarského hráče od základní lajny a tři brejkboly na úvod třetího setu pro Pavláska.

0-30
    Fucsovics chybuje od základní lajny a do třetího setu vstupuje velmi špatně.

0-15
    I ve třetím rozhodujícím setu začíná na podání maďarský tenista. První bod jde na konto českého hráče, který vytloukl soupeře na síti.

4:6
    Setbol Pavlásek proměnil a my tak uvidíme třetí set! Fucsovics zbytečně chybuje z forhnedu a dává českému hráči fiftýn a celý set zadarmo.

15-40
    Skvěle to nyní udělal český tenista. Měl nahraný úder na síti a mohl ho smečovat, ale zahrál krátký úder a nedal soupeři šanci.

15-30
    Fucsovics se zachraňuje v gemu povedeným returnem na lajnu.

0-30
    Také druhý fiftýn jde na konto českého hráče, který byl nyní aktivnější, rozběhal soupeře a ukončuje výměnu úderem k lajně.

0-15
    Adam Pavlásek jde podávat na zisk druhého setu! Úvodní bod v důležitém gemu jde na stranu právě Pavláska, který zahrál takticky a donutil soupeře k chybě.

4:5

4:5

4:5
    Přímým bodem z podání ukončuje Fucsovics devátý gem ve druhém setu. Pavlásek však může při svém podání ukončit celý set.

40-15
    Další přiriskovaný return od Pavláska končí v autu.

30-15
    Pavlásek chtěl ukončit znovu výměnu úderem po lajně, ale tentokrát trefuje pouze síť.

15-15
    Pavlásek kontruje nechytatelným returnem po lajně.

15-0
    Fucsovics se však snaží o návrat do setu. Nyní rozběhal soupeře a ukončuje výměnu.

3:5
    Adam Pavlásek velmi lehce potvrzuje brejk a může při podání soupeře ukončit druhý set! Fucsovics znovu poslal forhend mimo hrací pole.

15-40
    Maďarský tenista nestihl odehrát míček, který poslal Pavlásek za síť.

15-30
    Fucsovics si výborně naběhl na síť, ale jeho úder končí v síti!

15-15
    Nyní však chybuje také český tenista a Fucsovics se dostává do gemu.

0-15
    Adam Pavlásek půjde na podání a může potvrdit brejk z předchozího gemu. První fiftýn jde na konto právě českého hráče, když jednoduchou chybu vyrobil Fucsovics ze základní lajny.

3:4

3:4

3:4
    A využívá ho! Returnem pod nohy si připravil pozici pro útok a ten forhendem poslal k lajně.

30-40
    Pavlásek má brejkbol! Trpělivou hrou od základní lajny si vytvořil pozici k zakončení, kterou proměnil.

30-30
    Nyní však Fucsovics rozběhal svého soupeře a nakonec zakončuje do otevřeného dvorce.

15-30
    Další chyba maďarského hráče od základní lajny a nadějné vedení pro Adama.

15-15
    Fucsovics však kontruje povedeným servisem na tělo a je vyrovnáno.

0-15
    Pavlásek jde do vedení, když úder spadl přesně za síť na lajnu.

3:3
    Využívá hned ten první, když Fucsovics nevrátil podání na jeho stranu a srovnává tak stav ve druhém setu.

15-40
    Fucsovics se svým údere ze základní lajny trefil jen do autu a Pavlásek má dva gemboly.

15-30
    Výměna jde pro Pavláska, když jeho úder dopadl přesně na lajnu.

15-15
    Výborný servis ven z kurtu a jednoduché zakončení.

15-0
    Pavlásek začal své podání skvěle, jen tomu chybělo zakončení ze smeče, které končí v autu.

3:2

3:2

3:2
    Nyní už český hráč nevrátil druhé podání soupeře a ukončuje tak další gem. Ani v tomto gemu se Pavlásek nedočkal brejkbolové příležitosti.

40-30
    Fucsovics hrál ze záklonu úder od základní lajny a trefuje jen aut. Pavlásek má stále šanci v tomto gemu.

40-15
    Další tvrdý servis, který český tenista poslal jen do sítě.

30-15
    Eso maďarského tenisty na střed kurtu!

15-15
    Nyní byl znovu aktivnější Fucsovics, který však poslal vítězný úder do autu.

15-0
    Fucsovics tlačil na soupeře tvrdým úderem, až jeden z nich Pavlásek poslal jen do sítě.

2:2
    Je to tak. Pavlásek si naběhl k síti a poslal úder za síť. Fucsovics ho sice doběhl, ale svým úderem trefil jen síť.

0-40
    Navíc returnuje jen do sítě. To vypadá na klidný gem pro českého hráče.

0-30
    Fatální chyba Fucsovicse, který měl nahraný úder nad sítí na smeč, ale trefuje pouze síť.

0-15
    Fucsovics se pokusil zkrátit hru za síť, ale míček mu vylétl do autu.

2:1

2:1

2:1
    Tentokrát chybuje Pavlásek z forhendu a ukončuje tím tento gem. Maďarský hráč si podržel své podání a je o krok vpřed.

A-40
    Jednoduchý úder Pavláska končí v síti, velká škoda pro českého hráče.

40-40
    Shoda. Marton vyhodil úder po lajně do autu a Pavlásek na šanci na brejkbol.

40-30
    Fucsovics si postupně budoval převahu až zakončuje z výborně pozice u sítě.

30-30
    Znovu trefil maďarský hráč pásku. Nyní však míček končí na jeho polovině.

30-15
    Fucsovics změnil bekhendovou výměnu úderem po lajně a Pavlásek byl na jeho úder krátký.

15-15
    Velká chybě českého hráče, který si špatně přečetl dráhu míčku posílá ho ven z kurtu.

0-15
    Tentokrát se netrefil do kurtu Marton Fucsovics.

1:1
    Vynikající servis na tělo a Fucsovics nevrací podání na stranu soupeře. Pavlásek tak získává své podání.

40-A
    Pavlásek byl znovu na síti. Fucsovics se snažil prohazoval, ale trefil jen aut.

40-40
    Fucsovics však stále bojuje o tomto gem. Pavlásek dostal úder do forhendu, ale nezvládl ho poslat zpět na soupeřovu polovinu.

40-A
    Znovu český tenista zatlačil soupeře podáním a poté ho donutil k chybě úderem k lajně.

40-40
    Nyní měl Maďar velké štěstí. Páska zastavila míček a ten spadl přesně za ní. Pavlásek byl bez šance. Shoda.

40-A
    A další povedený servis od Pavláska!

40-40
    Adam Pavlásek si však pomáhá vynikajícím servisem.

A-40
    Druhý brejkbol v tomto gemu. Adam znovu chybuje a je pod tlakem na servisu.

40-40
    Český tenista se pokusil o náběh na sít, ale jeho přípravný úder končí v autu.

40-A
    Pavlásek si výborně naběhl k síti. První volej ještě nebyl konečný, ale druhý už letí od antuky až za bariéru.

40-40
    Fucsovics však nezvládl return druhého podání a je z toho znovu shoda.

A-40
    Pavlásek musel přes druhé podání. Fucsovics ho zatlačil do defenzivy a český tenista chybuje z bekhendu.

40-40
    Fucsovics kontruje nechytatelným returnem do rohu kurtu. Shoda.

40-A
    Český tenista si pomohl tvrdým servisem na střed kurtu.

40-40
    Ani další Pavláskovo zkrácení hry nevyšlo. Jeho bekhendový úder za síť zastavila páska. Shoda.

30-40
    Nyní však Pavlásek vyrobil dvojchybu a dává tak ještě soupeři šanci v tomto gemu.

15-40
    Znovu se Pavlásek skvěle ubránil! Úder Fucsovicse jde do stejného místo vedle kurtu.

15-30
    Pavlásek to nyní skvěle oběhal. Donutil soupeře k dalším a dalším úderům až Fucsovics poslal volej do autu.

15-15
    Nyní si však Pavlásek pomohl náběhem na síť a vyrovnává skóre v tomto gemu.

15-0
    Fucsovics je v neskutečném laufu. Jeho return po lajně je pro Pavláska nedosažitelný.

1:0
    Velmi rychlý první gem jde na stranu maďarského hráče. Ten si nyní počkal na vhodný moment a úderem do protipohybu rozhodl.

40-15
    Pavlásek poslal vynikající return pod nohy, ale ani to nestačilo, když Fucsovics vytáhl úder k lajně.

30-15
    Fucsovics má skvělý pohyb po kurtu. Jeho další smeč znamená také fiftýn.

15-15
    Tentokrát se však Fucsovics vydal na síť a velmi lehce zahrál úder jen do sítě.

15-0
    Marton Fucsovics půjde znovu podávat jako první v tomto setu. První bod si připisuje maďarský hráč, který trpělivě čekal na chybu soupeře.

7:5
    Pavlásek musel přes druhé podání a toho už Fucsovics využil, když poslal return až na základní lajnu a s tím si už český tenista neporadil a zahrál úder jen do sítě. Fucsovics získává první vedli vyrovnanou sadu pro sebe.

40-15
    Pavlásek odpovídá povedeným servisem na střed.

40-0
    Tři setboly pro Fucsovicse. Pavlásek nezvládá vůbec tento gem. Jeho další chyba přihrála soupeři tři setboly.

30-0
    A další chyba českého hráče. Jeho úder končí mimo hrací plochu a Pavlásek je v problémech.

15-0
    Adam Pavlásek podává podruhé na udržení se v sadě. Tentokrát jde však do vedení Fucsovics, který donutil českého hráče k chybě z forhendu.

6:5

6:5

6:5
    Marton Fucsovics si výborně naběhl na síť a volejem mimo dosah českého tenisty ukončuje další gem. Maďarský hráč tak bude mít další možnost na získání setu při podání Pavláska.

40-30
    Bekhendový úder nyní nezvládl Marton, který chtěl poslat míček po lajně, ale trefuje pouze síť.

40-15
    Servis ven z kurtu a jednoduché zakončení do otevřeného dvorce od Fucsovicse.

30-15
    Return druhého podání se českému hráči vůbec nepovedl.

15-15
    Pavlásek nyní doběhl krátký úder za síť a Fucsovics tak musel hrát ještě jeden úder, který končí v síti.

15-0
    Pavlásek se musel celou výměnu bránit, až nakonec i chybuje. Jeho úder končí jen mimo kurt.

5:5
    Pavlásek ukončuje gem esem na kříž a nedává soupeři naději na setboly.

30-40
    Nyní však Fucsovics přehnal razanci svého returnu a poslal míček daleko za základní lajnu.

30-30
    Adam Pavlásek chtěl zkrátit hru za síť, ale znovu trefuje jen aut. Nadějné skóre pro maďarského hráče.

15-30
    Nyní však musel hrát Pavlásek úder z lajny. Míčem mu uskočil a i proto ho český tenista poslal mimo dvorec.

0-30
    Delší výměna a na konci chyba Fucsovicse, který nezvládl úder z forhendu.

0-15
    Adam Pavlásek podává na udržení se v první setu. Důležitý první fiftýn jde na konto Pavláska, když return soupeře končí jen v síti.

5:4

5:4

5:4
    A přímým bodem z podání také ukončuje devátý gem prvního setu. Fucsovics může při podání Pavláska ukončit první sadu.

40-0
    Vynikající úder od maďarského hráče, který poslal míčem po lajně přesně do kurtu.

30-0
    Fucsovics rozděloval míče ze středu kurt až nakonec zakončuje smečí k lajně.

15-0
    Tvrdý servis maďarského hráče zreturnoval Pavlásek jen do autu.

4:4
    Pavlásek to zvládl. Znovu rozběhal soupeře, který sice doběhl vše, ale už nestihl míček vrátit do kurtu.

30-40
    Ze záklonu zahrál úder Maďar, který trefuje jen aut a přihrává tak českému hráči gembol.

30-30
    Pavlásek musel přes druhý servis, ale ani ten nedokázal Fucsovics dostat do kurtu.

30-15
    Dlouhá výměna jde na konto maďarského hráče, který donutil soupeře k chybě k forhendu.

15-15
    Fucsovics odpovídá nechytatelným returnem.

0-15
    Pavlásek si nyní pohrál se soupeřem, nejdříve ho nalákal k síti a poté zakončuje na zadní lajnu.

4:3

4:3

4:3
    Pavlásek nezvládl úder z bekhendu, který poslal jen do sítě a Fucsovics si tak drží další své podání a je znovu o krok vpředu.

40-30
    Tentokrát se vydal na síť maďarský tenista a je také úspěšný, jeho úder končí v rohu kurtu.

30-30
    Jednoduchý úder Pavláska končí v síti a Fucsovics tak získává zdarma fiftýn.

15-30
    Skvěle to nyní zahrál Adam Pavlásek, když ihned po returnu šel na síť, kde stačily na ukončení výměny dva voleje.

15-15
    První dvojchybu si připsal maďarský hráč.

15-0
    Také Fucsovics poslal tvrdý servis, který Pavlásek returnoval jen do autu.

3:3
    Navíc i další return maďarského rháče končí v autu a Pavlásek si tak drží své podání a srovnává první set.

40-A
    Skvěle rozběhal Pavlásek soupeře a ten se netrefuje do kurtu.

40-40
    Také český tenista chtěl zkrátit hru za síť, ale míček zastavila páska.

30-40
    Nyní však poslal Fucsovics return pod nohy a Pavlásek poslal míček jen do sítě.

15-40
    Vynikající úder ze středu kurtu od českého hráče přesně k lajně.

15-30
    Fucsovics výborně zkrátil hru, Pavlásek však míček doběhl, ale přestřelku na síti prohrál.

0-30
    Ani další servis se nedostal zpět.

0-15
    Pavlásek začíná na podání skvěle. Jeho servis nedokázal Fucsovics vrátit na polovinu soupeře.

3:2

3:2

3:2
    Marton Fucsovics ukončuje pátý gem prvního setu přímým bodem z podání a jde znovu do vedení.

40-15
    Další přetažený úder od českého hráče za základní lajnu znamená dva gemboly.

30-15
    Return Pavláska končí jen za základní lajnou.

15-15
    Perfektní práce Fucsovicse na bekhendu, který rozhazoval úder od lajny k lajně, až donutil soupeře k chybě.

0-15
    Fucsovics otřel míček o pásku a ta ho vymrštila až do autu, velké štěstí pro českého hráče.

2:2
    Pavlásek kazí bekhend jen do sítě a přichází o svůj servis. Naopak Fucsovics se vrací do prvního setu, když si bere ztracené podání zpět.

40-15
    Dva brejkboly také na druhé straně. Fucsovics zariskoval a vyšlo mu to. Jeho úder končí na lajně.

30-15
    Fucsovics posílá return daleko vedle kurtu a Pavlásek tak snižuje.

30-0
    Pavlásek ihned po servisu vystartoval na síť, ale první volej neukončil hru a druhý už končí v síti.

15-0
    Pavlásek podává na potvrzení brejku z předešlé hry. První bod si bere pro sebe však maďarský hráč, který zatlačil na Pavláskův forhend a donutil ho k úderu do sítě.

1:2

1:2

1:2
    A první brejk je na světě. S vypětím všech sil zreturnoval Pavlásek první podání. Fucsovics si naběhl na síť, ale poslal míček jen do autu a přichází o své podání.

30-40
    První brejkbol! Fucsovics chtěl rozhodnout výměnu úderem po lajně, ale trefil jen síť.

30-30
    Pavlásek se dostal ke zkrácenému míči, ale sám poslal míč za síť jen do autu.

15-30
    Nadějné vedení pro českého tenistu. Fucsovics znovu přetáhl svůj úder až za základní lajnu.

15-15
    Tentokrát Fucsovics poslal úder daleko mimo kurt a z toho těží český hráč.

15-0
    Také maďarský hráč si připisuje první eso.

1:1
    Také Adam Pavlásek si drží své první podání! Připravil si pozici k zakončení a ze středu kurtu posílá nechytatelný úder do rohu.

15-40
    Pavlásek se musel bránit, ale Fucsovics předvedl dlouhý úder a tak bere bod český hráč.

15-30
    První eso si na své konto připisuje český tenista.

15-15
    Return druhého podání letí jen do koridoru pro čtyřhru.

15-0
    Také Adam Pavlásek si vyzkouší poprvé v zápase podání. Fiftýn bere však maďarský hráč, který si naběhl k síti a volej umístil mimo dosah Pavláska.

1:0
    Nyní si již Fucsovics drží své podání, když return českého hráče končí jen v síti. Maďarský hráč jde do vedení v úvodu zápasu.

40-30
    Pavlásek zatlačil soupeře za základní lajnu a ten je donucen hrát jen do sítě.

40-15
    Výborný servis ven z kurtu a jednoduché zakončení do otevřeného dvorce.

30-15
    Fucsovics musel přes druhý servis a to dostalo Adama do výměny. Bekhendový souboj nakonec vyhrál český tenista, po chybě soupeře do sítě.

30-0
    Znovu si maďarský hráč rozběhal Pavláska a zakončuje k lajně.

15-0
    Marton Fucsovics jde první na podání v prvním setu. Úvodní fiftýn jde na konto právě Maďara, který tvrdým úderem k lajně jde do vedení.

0:0

Oba hráči jsou již na dvorci, po krátkém rozcvičení může zápas začít. První na podání půjde maďarský tenista.

Český hráč se aktuálně nachází na 120. pozici ve světovém rankingu. V letošním roce se Adamovi velmi daří, když má za sebou dvě finálové účasti. Na challengeru v Bangkoku však narazil na ruského tenistu, který byl i elitní desítce, Michaila Južnyjho. Ve druhém letošním finále si vedl Pavlásek o poznání lépe, když ve francouzském Cherbourgu dokonce nad Thompsonem vedl 1:0 na sety, poté však Australan otočil zápas a připsal si titul.

V prvním kole v tomto turnaji se Adam utkal s Italem Arnaboldim a nadřel se jen v prvním setu. Zvítězil v něm 7:5, ve druhém už vedl 3:0 a italský hráč vzdal utkání.

Marton Fucsovics

Maďarský tenista se nachází na 219. místě světového žebříčku, ale byl i o osmdesát příček výše. Fucsovics se v letošním ročníku dostal nejdále na challengeru v Happy Valley, kde dokráčel až do semifinále. Ani v minulém měsíci Marton nepropadl. V čínském Zhuhaji vypadl až po třísetové bitvě ve čtvrtfinále s Zhangem.

V prvním kole měl maďarský tenista problémy s Italem Donattim, kterého však nakonec udolal ve třech setech.

Krásně středeční poledne, dnes nás v rámci osmifinále challengeru v Barlettě čeká zápas Adama Pavláska, který vyzve maďarského hráče, Martona Fucsovicse.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.