Litvínov – Královské Vinohrady 6:5 (po pr.)
SK Bivoj Litvínov
6:5 (1:1, 2:1, 2:3 - 1:0) Stav série: 2:1
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Sobota 02.04.2016, 19:30 • SH SPORTaS u Koldomu Litvínov • Play-down Livesport Superligy CZ • 3 • 2. kolo

Série druhého kola play-down pokračuje již zítra. Pro dnešek je to ovšem vše. Jsem rád, že jste sledovali náš online přenos. Přeji příjemný zbytek večera, na shledanou! (21:52:30)

STŘELY – CELKEM

Litvínov: 26
    Vinohrad: 31

Litvínov si tak odnáší z dnešního napínavého duelu výhru 6:5 po prodloužení, která pro něj znamená vedení 2:1 na zápasy.

67:34
    Litvínov právě vstřelil branku!
    DANIEL HULIČ rozhoduje o litvínovském vítězství! Utkání již pomalu mířilo k samostatným nájezdům, ale domácí tahoun vzal zodpovědnost do svých rukou. Asistence: Ondřej Hertl.

66:29
    Hostující tým má míček pevně v moci. Pressing soupeře zatím ovoce nepřináší.

64:47
    Litvínovská akce končí neúspěchem a míček získali hosté. Vinohrady si nahrávají na vlastní polovině.

63:04
    Míček v držení domácích. Vinohradští florbalisté se prezentují bezchybnými defenzivními zákroky.

60:01

Bivoj nakonec heroicky dotáhl manko a vynutil si prodloužení, které za okamžik odstartuje.

60:00

59:26
    VIKTOR HOCELÍK střílí druhou branku v rozmezí necelé minuty a zároveň fantasticky vyrovnává na 5:5! Vinohrady přišly o dvougólové vedení a schyluje se k prodloužení. Asistence: Ondřej Kašpárek.

58:40
    Konec základní hrací doby bude ještě dramatický! VIKTOR HOCELÍK využil nepřipravenosti soupeře a gólově udeřil. Asistence: Daniel Hulič.

58:25
    Volný úder SKV dobře přečetla obrana domácích, která vyhazuje míček podél hrazení.

57:14
    Nepřesné zakončení pražského střelce jde mimo mantinely. Litvínovu se daří dostat míček na útočnou polovinu.

56:25
    Mrkos zastavil rozvíjející se kombinaci Bivoje a polapil míček.

55:32
    Vinohrady se brání další ofenzivní vlně domácích. Míček míří přes půlicí čáru.

54:02
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!
    SKV si pojišťuje náskok a vytváří si dvoubrankový odstup od Litvínova! Úderný protiútok proměnil JAKUB RENČÍN. Asistence: Martin Skřivánek.

52:52
    Kropáček střílel pouze do pohotového Mrkose. Vinohrady patrně ještě čekají krušné momenty.

50:46
    Ofenzivní postup hostů končí na připravené defenzivě Bivoje.

48:45
    Martin Hruška vychytal několik velkých šancí Vinohrad, na poslední dělovku z produkce MATĚJE RAITERA byl ovšem už krátký. Vedení se tak překlápí na stranu SKV. Asistence: Jakub Renčín.

48:33
    Do dobré střelecké pozice se dostal Bína, jenže pálil vedle.

46:18
    Zákrok předvádí Mrkos, jenž eliminoval střelbu Jaroslava Kropáčka.

44:16
    Gólman domácích tentokrát kryl kvalitní ránu z Králíkovy hole.

43:40
    Rázem mohlo vést SKV, za Hruškou ale cinká tyčka! Hosté zůstávají poblíž litvínovského brankoviště.

42:36
    Brankový rozdíl je opět nulový. JAN KRÁLÍK třetí vinohradskou trefou smazal manko a dodal závěrečné třetině skvělou zápletku. Asistence: Jan Linhart.

41:37
    Hra je v úvodu posledního dějství nestálá.

40:01

STŘELY- 2. TŘETINA (CELKEM)

Litvínov: 9 (16)
    Vinohrady: 9 (17)

40:00

39:35
    ONDŘEJ HERTL se prosazuje podruhé v dnešním utkání a posílá Litvínov těsně před koncem druhé třetiny do vedení! Asistence: Daniel Hulič.

38:10
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

37:57
    Severočeši využívají přesilovou hru a vyrovnávají tak stav dnešního utkání! Trefu zaznamenal ONDŘEJ HERTL. Asistence: Daniel Hulič.

36:29
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 minuty, Hra vleže).

36:13
    Pražané obrací skóre ve svůj prospěch! Svižnou akci zakončoval mimo gólmanův dosah JAN LINHART. Asistence: Jan Králík.

35:36
    Brankář domácího týmu nadvakrát kazí vinohradskou ofenzivní snahu.

34:26
    Bínova rána letí pouze do boční sítě. Hruška situaci s přehledem ustál.

33:50
    Domácí nechávají Vinohradům prostor pro kombinaci. Pražskému celku se ovšem zatím nepovedlo prakticky vystřelit.

32:20
    Litvínovský volný úder na polovině Vinohrad hosty nijak z klidu nevyrušil.

30:15
    Po předcházející sérii potyček hrál přesilovku Litvínov. Mrkos všechny pokusy bravurně zkrotil.

27:01
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Zbyněk Stuchlík – 2 minuty, Hrubost + 2 minuty, Nesportovní chování).

27:01
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Daniel Hulič – 2 minuty).

26:41
    Mrkos se vrhl k tyči a zabránil míčku v jeho letu. Hosté největší nepříjemnosti zažehnali.

25:44
    Litvínov se dostal díky několika rychlým přihrávkám do útoku. Gólman však nemusí zasahovat.

24:02
    Tentokrát vynikl Karel Mrkos, jenž zneškodnil velkou příležitost Daniela Huliče!

23:22
    S míčkem hrají častěji florbalisté SKV, zakončit se ale Pražanům nedaří.

20:11
    Vinohrady začínají velice aktivně! Hruška se blýskl perfektně provedeným zákrokem!

20:01

STŘELY – 1. TŘETINA

Litvínov: 7
    Vinohrady: 8

První část hry končí za vyrovnaného průběžného výsledku. Bivoj využil výhody domácího prostředí a brzy se dostal do vedení, to mu však až do závěrečného hvizdu dvacetiminutovky nevydrželo.

20:00

18:50
    Vinohrady z dlouhodobého tlaku vytěžily vyrovnávací gól. Míček do nehlídaného místa poslal LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Štěpán Raiter.

18:25
    SKV vyprodukovalo nepřesný pokus, Hruška bezprostřední ohrožení neřeší.

17:26
    Hostující florbalisté se propracovali ke střele, ta ovšem šla nad horní tyč.

16:14
    Spolupráce Hocelíka s Huličem nezafungovala. Hostující celek znemožnil jakékoliv nebezpečí.

15:22
    Míček drží Vinohrady. Litvínov zůstává na obranné polovině a hlídá soupeře pro potenciální zakončení.

14:10
    Bivoj si s nabídnutou standardní situací neporadil ideálně. Branka SKV ohrožena nebyla.

13:35
    Defenzivu Litvínova podržel dalším zodpovědným zákrokem gólman.

11:27
    Zbyněk Stuchlík promarnil dobrou příležitost, když se mu nepovedlo zpracování míčku.

10:03
    V samostatném úniku se objevil Lukáš Gregor, proti němu ovšem obětavě zasáhl gólman Hruška!

09:35
    Útok Pražanů opět kýženým úspěchem neskončil. Míček však nevyslal přesně ani z protiútoku střílející Kropáček.

07:18
    Brejk hostujícího družstva končí nepřesnou střelou. Rozehrávat budou florbalisté Litvínova.

04:37
    O reakci na gólovou situaci se snažil Králík, jeho pokus však šel mimo odkrytý prostor.

03:55
    Domácí tým otevírá skóre! JAN WERNER překvapil brankáře Vinohrad dobře mířenou ranou po volném úderu. Asistence: Vladimír Běhavý.

02:36
    Nyní se zjevil v dobré pozici střelec Vinohrad. Hruška předvedl pohotový zásah.

01:10
    Ani jedno z mužstev se zatím nedostalo do větší šance. Hráči se prezentují koncentrovaným výkonem.

00:01

SK Bivoj Litvínov: Hruška (Beránek) – Horák, Werner, Kašpárek, Kropáček, Běhavý, Chládek, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Černý, Pudil, Krejčí, Tichý, Skalitz, Pecháček, Khek, Skuhrovec

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Rossi, Králík, Linhart, M. Raiter, Kareš, Gregor, Bína, Skřivánek, D. Záň, Baudisch, J. Záň, Š. Raiter, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Houra, Zavadil, Renčín

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora.

Předchozí dvě vzájemná střetnutí byla velice vyrovnaná. První duel série nakonec urval ve svůj prospěch Litvínov, který i přes třígólové manko zabojoval a bral vítězství 6:5. Povedený obrat předvedli den poté pro změnu florbalisté SKV. Ti v posledních minutách zápasu šli do vedení 7:6. Dnes se tak bude hrát o vedení v sérii, jež bude zásadní pro další vývoj play-down.

Dobrý večer! Přeji příjemné sledování našeho přenosu z utkání série druhého kola play-down Tipsport Superligy mezi Bivojem Litvínov a Sokolem Královské Vinohrady.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 4. Werner (Běhavý), 38. Hertl (Hulič), 40. Hertl (Hulič), 59. Hocelík (Hulič), 60. Hocelík (Kašpárek), 68. Hulič (Hertl) – 19. Gregor (Š. Raiter), 37. Linhart (Králík), 43. Králík (Linhart), 49. M. Raiter (Renčín), 55. Renčín (Skřivánek)

Rozhodca: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora