HC Slovan – Trenčín 2:1 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (2:0, 0:1, 0:0) Stav série: 3:1
HK DUKLA Trenčín
Streda 30.03.2016, 17:00 • ZŠ Ondreja Nepelu, Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off • Finále

Obrovská radosť prepukla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu! Slovan dnes vyhral 2:1, v sérii 3:1 na zápasy, čo znamená len jedno – juniori HC Slovan Bratislava sa stávajú majstrami Slovenska pre sezónu 2015/2016! Srdečne gratulujeme! (19:36:35)

59:55
    Studenič mal veľkú šancu, trafil však len vyrážačku Pavlasa!

57:58
    Dukla hrá bez brankára!

57:58
    Príliš veľa hráčov na ľade – trest pre hráčsku lavicu Slovana, trest odsedí Šiška.

57:33
    Zdá sa, že Holenda nastrelil žrď! Tak to je už aj smola na strane hostí.

54:39
    Studenič vylúčený za nedovolené bránenie. Hra sa nám neuveriteľne kúskuje, vidíme množstvo vylúčení.

54:03
    Obojstranné vylúčenie, Halama za údery, Šefčík za nedovolené bránenie.

50:54
    Trenčín, Švec, vylúčený do konca stretnutia.

44:04
    Bačík vylúčený za hákovanie, sily na ľade sa vyrovnajú.

42:11
    Novák si dnes už nezahrá. Za škaredý atak na hlavu súpera inkasuje 5+10+DKZ.

40:01
    Súčasne s klaksónom rozhodca ešte vylučoval na strane hostí -na trestnú lavicu odišiel Danko.

37:28
    Krajč si sadá na trestnú lavicu za hru vysokou hokejkou, šanca Dukly na vyrovnanie.

35:26
    Obojstranné vylúčenie: za Slovan Kundrát, za Trenčín Danko.

31:48
    Trenčín dal gól!

Liška nešťastne chyboval pri mantineli, Halabrín mu zobral puk, našiel Beráka, ten zakončil, Pavlas ešte vyrazil, na dorážku MIROSLAVA ZAREMBU bol však prikrátky! Asistencie: Berák, Halabrín.

29:08
    Danišovský vylúčený na 2 minúty za hrubosť. Trenčín má veľkú šancu na strelenie kontaktného gólu.

25:07
    Opäť tu máme vzájomné vylúčenie. Na domácej strane je to Pribula za nedovolené bránenie, na hosťujúcej Holenda za seknutie.

22:10
    Vylúčený hráč Slovana Laššo, za hostí je to Forgách, obaja za hrubosť.

21:01
    Za seknutie vylúčený Trenčan Zaremba.

Vo veľkej šanci sa ocitol Studenič, ktorý tiesnený dokázal zakončiť, trafil však len Pavlasove betóny!

18:22
    Súboj pri plexiskle, ktoré to nevydržalo a rozbilo sa, to bude nadlho. Keďže do konca tretiny zostáva niečo vyše minúty, dohráme to v tej druhej, hráči idú do šatne.

17:37
    Slovan Bratislava dal gól!

Slovan skóruje v oslabení! ADAM LIŠKA získal puk v strednom pásme, nešpekuloval s ním, opäť vystrelil tesne nad ľadom k žŕdke a Hrenák si na túto strelu nesiahol. Asistencie: Laššo.

16:50
    Obrana domácich neubránila Studeniča, ktorý zblízka zakončoval, hneď nato aj Holenda, Pavlas vytiahol dva ozaj bravúrne zákroky.

16:07
    2 minúty pre Bačika za seknutie.

14:07
    Akcia na jeden dotyk – Švec, Briestenský, ten našiel pred bránou voľného Studeniča, ktorý z prvej netriafa odkrytú bránu!

12:55
    Za napadnutie vylúčený domáci Škoda a presilovku si zahrajú aj Trenčania. Slovan tú svoju dokázal využiť.

12:12

Dlho sa hralo pri mantineli, až to na seba zobral MARCO HALAMA, ktorý dostal priveľa priestoru, nakorčuľoval si s pukom do medzikružia,, skúsil strelu po ľade k pravej žŕdke a puk končí v sieti! Asistencie: Danišovský, Galis.

10:59
    Vylúčený hráč hostí Trudman za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 13. Halama (Danišovský, Galis), 18. Liška (Laššo) – 32. Zaremba (Berák, Halabrín)

HC Slovan Bratislava: Pavlas – Bílik, Kuzmín, Bačik, Vidovič, Trnavský, Pribula, Hedera, Fereta – Galis, Halama, Danišovský – Liška, Laššo, Kratochvíla – Škoda, Kundrát, Krajč – Vitek, Šiška, Bednarič
    HK DUKLA Trenčín: Hrenák – Holenda, Themár, Trška, Šefčík, Forgách, Hrehuš, Danko, Rajnoha – Briestenský, Švec, Studenič – Pataky, Špankovič, Novák, Berák, Halabrín, Zaremba – Trudman, Longauer, Tužinský

Rozhodca: Baluška, Konc J. – Kacej, Stanzel