Grasshoppers Žilina – ATU Košice 4:8 (kon.) | M-Šport Trenčín – Florko Košice 3:4 (po s.n.)
po s.n.
M-Šport Salming Team Trenčín
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0)
FbO Florko Košice
Nedeľa 27.03.2016, 16:00 • Zamarovce - Športové centrum • Salming extraliga • Semifinále

S konštatovaním, že Florko Košice zvíťazilo 4:3 po samostatných nájazdoch a postúpilo do finále extraligy, sa s vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (18:49:30)

Florko Košice postupujú do finále florbalovej extraligy! Košičania víťazia v dnešnom zápase nad M-Šport Salming Team Trenčín 4:3 po samostatných nájazdoch a celkovo v sérii zvíťazili 3:1 na zápasy.

Sledovali sme mimoriadne dramatický duel, v ktorom Trenčania prišli v tretej tretine o dvojgólový náskok. Napokon boli pred krásnou návštevou šťastnejší hostia.

Uvidíme tak košické finále – Florko Košice vs. ATU Košice!

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím FbO Florko Košice.

Rozhodujúci presný zásah zaznamenal LUKÁŠ BLAŠKO!

Samostatné nájazdy začínajú.

Uvidíme samostatné nájazdy, ktoré rozhodnú o víťazovi štvrtého zápasu!

56:49
    Košičania si znova zahrajú presilovú hru. Ich vďaky putujú k Matúšovi Macharovi, ktorého nohy vedú na trestnú lavicu.

45:56
    Trest za hrubosť zaznel pre Petra Heleša.

45:56
    Florko Košice dali gól!

Znova tu máme remízu! LUKÁŠ BLAŠKO posiela loptičku medzi tri tyče za súperovým brankárom. Spoločnosť mu pri tom robí Ján Segľa.

44:01

Florko sa v druhej tretine gólovo odmĺčalo, no teraz to dobieha. Domáceho brankára prekonáva MARIÁN ZEMEN.
    Asistencia: Ján Segľa

Pred nami je tretia tretina, ktorá rozhodne o ďalšom priebehu Extraligy mužov a možno aj o finalistovi.
    ATU Košice si už zabezpečilo miestenku vo finále. Proti komu nastúpia?

40:01

40:00

36:23
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!

Domáci zvyšujú gólový náskok! Súperovu bránu prevetráva MIROSLAV MIKOLAJ. Pri tejto útočnej akcii mu asistuje Peter Heleš.

35:08

O obrat sa postaral JAKUB MÚČKA, ktorému na dôletý gól prihrával Róbert Dej.

Atmosféru v hale tvorí 252 divákov!

24:00
    Presilovú hru hosťom ponúkol Miroslav Mikolaj, ktorý smeruje na trestnú lavicu. Odsúdila ho hrubosť.

20:01

20:00

14:43

Domácemu Trenčínu sa úvodný diktát hostí nepáčil, preto upravuje skóre. Do košickej brány loptičku posiela MIROSLAV MIKOLAJ, čím sa zasluhuje rovnaký počet gólov na oboch stranách.
    Asistencia: Matúš Machara

07:58

Skóre otvárajú Košičania, keď si po presnom zásahu strelecké konto vylepšuje LUKÁŠ BLAŠKO.
    Asistencia: Martin Kátlovský

00:01

Milí priaznivci florbalu,
    dnes sa môžete tešiť na 4. semifinálový zápas medzi M-Šport Salming Team Trenčín a FbO Florko Košice.

Košičania majú eso v rukáve (a možno aj ku káve), keďže momentálny stav série je 2:1 pre Florko, čo znamená, že už dnes môžu ukončiť sériu týchto zápasov a zároveň sezónu pre trenčiansky Salming Team.

Prvý semifinálový zápas skončil prekvapujúco, keďže na košickej palubovke zvíťazili Trenčania, aj keď až po predĺžení. Druhý zápas už vyhralo Florko, no len o gól. A včerajšieho tretieho zápasu sa znova zmocnili florkáči, keď vyhrali s rozdielom štyroch gólov.

Presunie sa série do Košíc? Alebo sa trenčiansky klub rozlúči so sezónou ešte dnes?

V každom prípade Vám prajem pekné nedeľné popoludnie strávené s florbalom!
    Hľadáme nových redaktorov!

Portál Onlajny.eu rozširuje rady svojich komentátorov. Ak si z Trenčína, zaujíma ťa florbal a chcel by si sa stať športovým novinárom, neváhaj a pridaj sa k nám. Viac informácií TU.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Tánička

Góly a asistencie: 15. Mikolaj (Machara), 36. Múčka (Dej), 37. Mikolaj (Heleš) – 8. L. Blaško (Kátlovský), 45. Zemen (Segľa), 46. L. Blaško (Segľa), rozh. náj. L. Blaško

M-Šport Salming Team Trenčín: Žákech, Šlosár, Melicher – Mikolaj, Heleš, Matejka, Ševčík, Múčka, Žilinský, Mandinec, Machara, Dávidek, Dej, Fleger, Seewald, Hrušovský
    FbO Florko Košice: F. Konečný, Timko – Vašíček, L. Blaško, J. Blaško, J. Konečný, D. Konečný, Dugas, Kešelák, Vrábeľ, Zemen, Krivda, Brunacký, Kátlovský, Meliš, Frankovič, Segľa

Rozhodca: Lukáš Šrámek, Roman Sasín