DHC Plzeň – Slavia 17:28 (kon.) | Písek – Olomouc 22:21 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 33:21 (kon.)
Prešov – Partizánske 25:32 (kon.) | Most – Michalovce 25:30 (kon.)
DHC Plzeň
17:28 (11:9)
DHC Slavia Praha
cz Sobota 26.03.2016, 14:00 • MSH Lokomotiva I, Plzeň • Hádzanárska interliga ženy • 22. kolo

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme Vám za pozornost a u házené opět někdy na shledanou. (15:24:32)

Druhá půle se domácím házenkářkám vůbec nepovedla a s favoritem nakonec jasně prohráli rozdílem jedenácti branek. Za první poločas si však domácí tým zaslouží velkou pochvalu.

HC Plzeň – DHC Slavia Praha 17:28 (11:9)
    Nejvíce branek: Sedláčková 3, Pešičková 3, Roubalová 3 – Stellnerová 6, Pokorná 5, Malá 4. Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych. Sedmimetrové hody: 1/0 – 4/2. Vyloučení: 0:0. ČK: Pilátová (PLN).

Konec zápasu. (17:28)
    60
    Další branku Slavie přidává Eliška Jačková. (17:28)
    60
    Tereza Pokorná perfektní ranou z dálky vymetla přesně růžek. (17:27)
    59
    První svojí trefu v dnešním utkání dává Michaela Rumlová. (17:26)

58
    Další přesný zásah mohla přidat Tereza Pokorná ze sedmičky, ale neproměnila. (16:26)

57
    Plzeňské hráčky opět předvádějí v útoku marný boj, po výborné první půli teď druhá půle hrůzy. (16:26)
    56
    Opět Tereza Pokorná, tentokráte nedala šanci Dresslerové střelou z dálky. (16:26)
    55
    Tereza Pokorná šla sama na branku a Vidršperkové nedala šanci. (16:24)

54
    Plzeňské hráčky se snaží ještě útočit, ale chvílemi to je boj s obranou, ale i se sebou samými. (16:24)
    52
    Na opačné straně v zakončení nazaváhala Tereza Pokorná. (16:24)
    51
    Pešičková se dostala do zakončení a snižuje. (16:23)
    50
    Tereza Pokorná odpovídá na dvě trefy domácích a opět je to o osm branek. (15:23)
    50
    Další útok a další gól domácích dává Roubalová. (15:22)
    50
    Petra Sedláčková snižuje nepříznivý stav pro domácí HC. (14:22)

49
    Plzeňské hráčky ve druhé půli v útoku prakticky bez šancí, pokud už se dostanou do zakončení, tak troskotají na gólmance. (13:22)
    47
    Alena Stellnerová dokázala v pádu přesně zacílit za záda Vidršperkové. (13:22)
    47
    Znovu se daří hostujícímu týmu skórovat, trefila se Malá. (13:21)
    45
    Hned z protiútoku na druhé straně je tu další gól, který dává Kamila Kordovská. (13:20)
    45
    Podruhé v druhé půli domácí skórují, konkrétně Lada Vaňková. (13:19)
    44
    Veronika Malá navyšuje trefou ze spojky náskok Slavie, která začíná jasně dominovat. (12:19)
    43
    Hrající trenérka Slavie Kateřina Keclíková přidává další branku a Pražanky vedou už o šest gólů. (12:18)

42
    Drozdová se dostala do zakončení, ale nedokázala přesněji vystřelit. (12:17)

42
    Oddechový čas pro domácí. (12:17)
    42
    Tereza Pokorná zakončuje další akci hostujícího týmu. (12:17)
    41
    Veronika Malá dokázala zakončit další akci Slavie, která vede už o čtyři trefy. (12:16)

41
    Plzeň měla k dispozici první sedmičku v utkání, Šelaisová však nepřekonala Kudláčkovou. (12:15)
    40
    Bohužel pro domácí se favoritky začínají prosazovat a odskakovat. Znovu se trefila Stellnerová. (12:15)

39
    Plzeňské házenkářky mají velké šance, ale znovu a znovu troskotají na Petře Kudláčkové. (12:14)

39
    Zajímavou střelu zpoza obrany vyslala Pokorná, Vidršperková na svém místě. (12:14)
    38
    Slavia poprvé vede o dvě branky, když se trefila Veronika Malá. (12:14)
    38
    Kamila Kordovská dává svůj první gól a posílá Slavii do vedení. (12:13)

37
    Z dálky to zkoušela Drozdová, ale střelu do růžku vytáhla Kudláčková. (12:12)
    36
    Keclíková s velkou dávkou štěstí srovnává stav střetnutí. (12:12)
    35
    Je tu i první zásah Plzně! Prosadila se Škopková. (12:11)

35
    Další výborný zákrok předvedla Kristýna Vidršperková proti střele Pokorné. (11:11)

34
    Pokorná se nedokázala probojovat přes domácí obranu. (11:11)
    33
    Stellnerová se dostala do brejku a sama proti Vidršperkové nezaváhala. (11:11)
    32
    První branku ve druhé půli dává hostující Nikola Motejlová. (11:10)

32
    Tečovaný pokus Roubalové skončil těsně vedle branky. (11:9)

31
    Do prvního zakončení ve druhé půli se dostala Kamila Kordovská, ale na svém místě byla Vidršperková. (11:9)

31
    Začal druhý poločas. (11:9)

Druhý poločas začne přibližně ve 14:48.

Je za námi první poločas střetnutí mezi házenkářkami Plzně a Slavie, který nabídl naprosto překvapivý průběh. Domácí házenkářky pustily favoritky ze Slavie do vedení pouze jedinkrát, jinak nutily Pražanky neustále dotahovat.

30
    První poločas skončil. (11:9)
    30
    Se závěrečnou sirénou skóruje Petra Sedláčková! (11:9)

30
    Vidršperková nadvakrát dokázala zastavit míč, který už mířil do branky. (10:9)

30
    začala poslední minuta první půle a začala nepřesnou střelou Drozdové. (10:9)
    28
    Lucie Pešičková vrací Plzeň do vedení, zatím sledujeme hodně překvapivý vývoj utkání. (10:9)
    28
    Tak teď už domcáí nestačili, přesně mířila Veronika Galušková. (9:9)

28
    Obrana Plzně zatím předvádí velmi dobrý výkon. (9:8)

27
    Slavia se dostala do brejku, ale skvělý obraný zákrok předvedla Šelaisová. (9:8)

27
    Plzeňské házenkářky zatím předvádějí skvělý výkon a nad favoritem vedou, sice o gól, ale vedou. (9:8)

26
    Drozdová z výskoku nedokázala překonat Kudláčkovou. (9:8)

25
    Chlupová z devíti metrů orazítkovala pouze tyčku! (9:8)

24
    Domácí v plném počtu. (9:8)

24
    Kombinace sice domácím trochu vázne, ale Slavia se při přesilovce dostala jedinkrát k míči. (9:8)

23
    Plzeňské házenkářky v oslabení na útočné polovině. (9:8)

23
    Z nařízené sedmičky se nedokázala prosadit Galušková, neboť perfektní zákrok předvedla Vidršperková. (9:8)

22
    Nikola Pilátová nepustila do zakončení Malou, což sudí posoudili jako faul na červenou kartu! (9:8)

22
    Oddechový čas pro hosty. (9:8)
    22
    Výborný zákrok Vidršperkové a Vendula Šelaisová vrací domácím vedení! (9:8)
    21
    Lucie Pešičková se dostala mezi obranou a překonala Kudláčkovou. (8:8)
    20
    Hodně laciná chyba, kterou Slavia nekompromisně trestá zásluhou Stellnerové. (7:8)

19
    Plzeňské házenkářky znovu v útoku, ale opět je signalizována pasivita. (7:7)

18
    Plzeňské hráčky v zajímavé šanci, jenže zakončení se jim ani přes tři pokusy nepodařilo. (7:7)
    17
    Veronika Galušková proměnila nařízenou sedmičku a je znovu srovnáno. (7:7)
    16
    Nikola Pilátová se dostala do zakončení a znovu dostává domácí tým do vedení. (7:6)

16
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Kamila Kordovská). (6:6)

15
    Oddechový čas pro domácí. (6:6)

15
    Na branku šla sama Keclíková, ale dopustila se kroků. (6:6)

15
    Žlutá karta pro tým HC Plzeň (Petra Sedláčková). (6:6)
    15
    Slavia znovu srovnává stav, v zakončení se nemýlila Pešková. (6:6)

14
    Malá šla téměř sama na branku, jenže Pešičková se dokázala vrátit a míč ji čistě sebrat. (6:5)
    13
    Opět jdou do vedení domácí hráčky, když se trefila Petra Sedláčková. (6:5)

13
    Hostující tým zatím sráží technické chyby a nepřesnosti v zakončení jako tomu bylo nyní. (5:5)

12
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková). (5:5)
    12
    Kateřina Keclíková proměňuje nařízenou sedmičku a srovnává. (5:5)

11
    Žlutá karta pro tým HC Plzeň (Kristýna Roubalová). (5:4)

11
    Plzeňské hráčky zatím hrají výborně, i když teď jim to v útoku nevyšlo. (5:4)
    10
    Po dlouhém pasu od brankářky snižuje na rozdíl jediné trefy Stellnerová. (5:4)

10
    Výborně se nyní ukázala domácí brankářka Vidršperková, která skvěle zasáhla proti Peškové. (5:3)
    9
    Perfektní souhru zakončila střelou z výskoku Petra Drozdová. (5:3)
    8
    Plzeň jde opět do vedení, zasloužila se o to Drozdová. (4:3)

8
    Roubalová se dokázala dobře dostala mezi obránkyně, ale zakončení ji kvůli faulu nevyšlo. (3:3)
    7
    Michaela Pešková získala míč a z rychlého brejku dokázala vyrovnat. (3:3)

6
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Michaela Pešková). (3:2)
    5
    S odpovědí na druhou stranu přispěchala Stellnerová a snižuje na rozdíl jedné trefy. (3:2)
    5
    Plzni se daří znovu skórovat, v pádu se prosadila Šelaisová. (3:1)
    4
    Hostující hráčky se poprvé dnes prosazují po trefě hrající trenérky Keclíkové. (2:1)

4
    Plzeňské házenkářky začaly sympaticky a zatím se proti favoritovi drží ve vedení. (2:0)

3
    Slavia se dostala v rychlém sledu do dvou šancí, obě končí na břevně! (2:0)
    2
    Opět plzeňské hráčky v útoku a nakonec se přes urputnou obranu dokázali prosadit, konkrétně Roubalová. (2:0)

1
    Úvodní útočná akce Slavie končí technickou chybou. (1:0)
    1
    Plzeňské házenkářky se ujímají vedení, když se prosadila Kristýna Roubalová. (1:0)

1
    Do prvního útoku jdou domácí hráčky Plzně. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HC Plzeň: Dresslerová, Boháčková, Vidršperková – Pilátová, Pešičková, Rumlová, Šelaisová, Cepníková, Drozdová, Škopková, Václavíková, Roubalová, Sedláčková, Vaňková, Krlišová.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Rezlerová, Pešková, Kordovská, Jačková, Novotná, Pokorná, Jedličková, Galušková, Malá, Keclíková, Stellnerová, Chlupová.

Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych.

Hezké sobotní odpoledne všem příznivcům házené. V Plzni je dnes na programu zápas 22. kola házenkářské Interligy žen. Předposlední tým tabulky, HC Plzeň hostí jednoho z adeptů na přední umístění a průběžně třetí tým tabulky DHC Slavia Praha.

Plzeňské házenkářky jsou zatím na dvanáctém místě soutěže se ziskem pouhých pěti bodů a dnes se nedá předpokládat, že by jejich bodové konto nabobtnalo. Favoritem je dnes jednoznačně hostující Slavia. Pražanky jsou momentálně v tabulce na třetím místě, se ztrátou dvou bodů na první Michalovce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.