NJ Devils – Washington 0:1 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:0 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 3:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 0:4 (kon.)
San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
7:4 (2:1, 1:2, 4:1)
New York Islanders
cz Sobota 26.03.2016, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

58:35
    Při buly po gólu se do sebe chtěli pustit domácí Mike Blunden a hostující Matt Martin. Od rozhodčího dostali oba desetiminutové osobní tresty.

31:53
    Další přesilovka pro Tampu Bay. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Ryan Strome.

27:26
    Bude se opět vylučovat a nyní si přesilovku zahrají domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Casey Cizikas. Trenér New Yorku sice protestoval, že zákrok přišel mimo brankoviště, ale s tímto názorem neuspěl.

10:10
    New York se hnal do další útočné akce, kterou musel hasit gólman Bishop, domácí se ale při bránění dopustili dalšího faulu a jdou opět do čtyř. Dvě minuty za hákování obdržel Tyler Johnson.

06:50
    Druhá přesilovka pro New York, za podražení dostal dvouminutový trest Vladislav Naměstnikov.

03:37
    Přesilovou hru si teď zahrají domácí, příliš mnoho hráčů na ledě znamená oslabení pro New York. Trest odpyká John Tavares.

00:44
    Hned ze startu je tu vyloučení, hosté si zahrají přesilovku. Za držení ve vlastním pásmu je vyloučen Jason Garrison.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 14. Kučerov (Killorn, Šustr), 14. Naměstnikov, 26. Stamkos (Garrison, Kučerov), 47. Šustr (Garrison), 51. Johnson (Palát, Marchessault), 51. Garrison (Palát, Marchessault), 59. Hedman (Carle, Palát) – 9. Nelson (Strome, Bailey), 26. Prince, 37. Boychuk (Tavares, Bailey), 47. Kuljomin (Nielsen, Hamonic)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Stralman, Šustr, Garrison, Carle, Coburn – Kučerov, Stamkos (C), Killorn – Marchessault, Johnson, Palát – Brown, Naměstnikov, Paquette – Condra, Boyle, Blunden. Trenér: Jon Cooper.
    New York Islanders: Greiss (Berube) – Leddy, Hamonic, de Haan, Boychuk, Pulock, Hickey – Strome, Tavares (C), Bailey – Okposo, Nielsen, Kuljomin – Lee, Nelson, Prince – Clutterbuck, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodca: Rooney, Dwyer – Lazarowich, Berg

Diváci: 19 092