Čile – Argentína 1:2 (kon.)
Čile
1:2 (1:2)
Argentína
cz Piatok 25.03.2016, 00:30 • Estadio Nacional Júlio Martinéz (Santiago) • Kvalifikácia MS (Európa)

Tak to je pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek noci a krásné Velkonoční svátky. (02:37:01)

Tak a máme tady konec zápasu. Argentina si odváží z z Chile všechny tři body za výsledek 2:1. Pojďme si to ještě jednou všechno zrekapitulovat. První branku utkání vstřelil Felipe Guttiérez, který si naběhnul na centr Orellany. Vedení domácích vydrželo pouhých 9 minut. Pak přišla záložní řady a ztráta míče před jejich vápnem. Agüero protlačil míč na Ángela Di Mariu a ten gólmana Brava obstřelil na zadní tyč. Velice krásná bránka. A o dalších pět minut byl obrat dokonán. Otamendi prodloužil míč na Messiho ten ho naservíroval Gabrielu Mercadovi a ten podruhé propálil gólmana domácích. Druhý poločas už byl bez branek, více za hry měli domácí hráči, protože hosté si svůj náskok bedlivě hlídali.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:18.