Barcelona – Getafe 6:0 (kon.) | Vigo – Sociedad 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – La Coruña 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Eibar 1:1 (kon.)
Celta Vigo
1:0 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 12.03.2016, 18:15 • Balaídos, Vigo, Španielsko • Španielska LaLiga • 29. kolo

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Celty Vigo, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia najtesnejším rozdielom 1:0. O jediný presný zásah sa v 16.minúte postaral Iago Aspas, ktorý rozhodol o zisku troch bodov pre svoje mužstvo. Kelti sa po zápase nachádzajú na 5.mieste, Králi na 10.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (20:06:02)

90+4

90+3
    Real Sociedad to ešte skúša dlhými centrami a obrana domácich má s nimi problémy. Začína sa posledná minúta tohto stretnutia.

90+2
    Aritz Elustondo (Real Sociedad) zastavil črtajúci sa protiútok domácich a správne videl kartu žltej farby.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 4 minúty!

90
    Stretnutie sa už iba dohráva. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

88
    Marcelo Alfonso Diaz Rojas (Celta Vigo) dostal žltú kartu za zdržovanie pre zahrávaní priameho kopu.

87
    Opäť nebezpečná strela! Asier Illarramendi si prebral loptu vo vápne, jeho obranca sa pošmykol, čo hosťujúci hráč využil. Posunul si loptu na silnejšiu nohu a tvrdo vystrelil, ale opäť skvele zasiahol brankár Sergio Álvarez, ktorý jeho pokus vyrazil!

86
    Šanca hostí! Bruma sa pohral so svojím strážcom v pokutovom území, hodil si loptu na ľavačku a vyskúšal pozornosť brankára Sergia Álvareza na prednej tyči. Ten tam bol včas a s týmto pokusom si poradil!

85
    Hráči Celty Vigo sa už sústredia výhradne iba na obranné povinnosti a cez polovicu idú maximálne traja hráči, ktorí zbierajú drahocenný čas.

84
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Berchiche Yuri, prichádza Litri.

83
    Domáci to majú veľmi dobre rozohrané a už im stačí iba ustrážiť si tento priaznivý výsledok. Nebudú to mať však jednoduché, pretože hostia sú v posledných minútach aktívnejší.

82
    Žltú kartu dostáva Nemanja Radoja (Celta Vigo).

81
    Nolito opäť s nedovoleným zákrokom a toto bol možno jeho šiesty nedovolený zákrok, čo niektorí hráči zvládnu za celú sezónu.

79
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Iago Aspas, prichádza Théo Bongonda.

78
    Tak predsa len to už domáci hráč nevydrží. Jediný strelec gólu si ľahol na zem a už sa chystá aj náhradník, ktorý ho čoskoro vystrieda.

77
    Iago Aspas signalizoval svojej lavičke, že bude musieť striedať, no ešte pár minút vydrží.

76
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Xabi Prieto, prichádza Bruma.

75
    Veľká šanca Celty Vigo! Nolito dostal prihrávku do pokutového územia od Iaga Aspasa, ktorý si nabehol do voľného priestoru a aj dostal loptu späť. Kľučkou obišiel vybiehajúceho brankára Gerónima Rulliho, ale dostal sa už do veľkého uhla. Napriek tomu skúsil vystreliť, ale lopta iba poskakovala popred bránkovú čiaru a následne ju obrancovia odkopli preč!

Marek Farkaš

Góly: 16. Aspas

Karty:   47. Cabral (CVG), 82. Radoja (CVG), 88. Diaz Rojas (CVG) – 28. Yuri (RSC), 90+2. A. Elustondo (RSC)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:9.
    Celta Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Cabral, Sergi Gómez, J. Castro – Diaz Rojas, Radoja – Wass (74. Señé), Aspas (79. Bongonda), Nolito – Guidetti (62. Beauvue).
    Náhradníci: Blanco – Bongonda, Beauvue, Dražić, Señé, Planas, B. Fernández.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa (56. Vela), A. Elustondo, I. Martínez, Yuri (84. Litri) – Pardo, D. Reyes, Illarramendi – Prieto (C) (76. Bruma), Jonathas, Oiarzabal.
    Náhradníci: Olazábal – Mikel González, Bergara, Bruma, Vela, Litri, de la Bella.

Rozhodca: Juan Martínez Munuera – Diego Barbero Sevilla, David Canales Cerdá – Miguel García Aceña