Granada – Gijón 2:0 (kon.) | Espanyol – Real Betis 0:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Barcelona 1:5 (kon.)
Granada CF
2:0 (0:0)
Sporting Gijón
Štvrtok 03.03.2016, 20:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga • 27. kolo

V druhom polčase predviedli svoju ofenzívnu silu domáci a gólmi El-Arabiho v 72. minúte a Successa z tretej nadstavenej minúty a vyhrali 2:0.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (21:54:29)

90+4

90+3
    Granada dala gól!
    Granada potvrdila svoju výhru v zápase! Po neúspešnom aute hosťujúceho tímu sa predviedol domáci Babin, získal loptu na hranici a posunul ju krížom na ISAACA SUCCESSA, ktorý na dvakrát, ale predsa skóroval!

90+2
    Žltú kartu dostáva Rubén Pérez (Granada CF).

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú štyri minúty.

90
    Žltú kartu dostáva Youssef El Arabi (Granada CF).

87
    Rubén Rochina predviedol svoje individuálne zdatnosti v súboji jeden na jedného, ale nakoniec nezakončil.

86
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Ognjen Vranješ, prichádza Dani Ndi.
    84. Sergio Álvarez (GIJ)

84
    Sergio Álvarez dostáva v krátkom časovom slede aj druhú žltú kartu, tentokrát za likvidačný faul na Successa a smeruje predčasne pod sprchy!

80
    Rubén Rochina vyslal spoza šestnástky strelu na bránu z priameho kopu, ale mieril mimo.

78
    Sergio Álvarez je potrestaný žltou kartou za to, ako tvrdo pristúpil protihráčovi na nohu.

75
    Na bránu smeroval Rubén Rochina, bol však v šestnástkovom oblúku zastavený a následne už sa do šance nedostal.
    72. Youssef El Arabi (GRN) - 1:0

72
    K lopte sa postavil YOUSEFF EL-ARABI a strelou ku ľavej žrdi prekonal Cuéllara!
    71. Omar Mascarell (GIJ)

71
    Penalta pre Granadu! Mascarell fauloval domáceho Barrala v šestnástke, loptu nezasiahol a hlavný rozhodca okamžite ukázal na biely bod!

69
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Adalberto Peñaranda, prichádza David Barral.

68
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Carlos Castro, prichádza Alen Halilović.