ME - sprint žen 7,5 km, Ťumeň | Vítěz: N. Horchlerová (GER) (kon.) | | | ME - sprint mužů 10 km, Ťumeň | Vítěz: J. Garaničev (kon.) |
Tisková konference FC Hradec Králové | (kon.) | | | Tlačová konferencia FC Spartak Trnava | (kon.) |
Adrian Lewis - James Wade | 7:5 (kon.) | | | Gary Anderson - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) |
Michael van Gerwen - Michael Smith | 7:1 (kon.) | | | Phil Taylor - Dave Chisnall | 7:5 (kon.) |
Peter Wright - Robert Thornton | 6:6 (kon.) |
koniec udalosti
Mistrovství Evropy - sprint žen 7,5 km, Ťumeň
Vítěz: N. Horchlerová (GER)
Jan Havlovic
Konečné pořadí dnešního závodu
1. Nadine Horchlerová (GER) 21:53,0 (1)
2. Karolin Horchlerová (GER) +12,7 (0)
3. Annika Knollová (GER) +28,5 (0)
4. Anna Ščerbininová (RUS) +32,0 (1)
5. Naděžda Skardinová (BLR) +34,5 (0)
6. Marija Panfilová (BLR) +37,6 (0)
7. Anastasia Zagorujková (RUS) +38,0 (2)
8. Barbora Tomešová (CZE) +51,9 (1)
9. Luise Kummerová (GER) +1:01,7 (2)
10. Paulina Fialková (SVK) +1:02,7 (1)
11. Světlana Mironovová (RUS) +1:06,1 (2)
12. Světlana Slepcovová (RUS) +1:07,9 (2)
13. Bente Landheimová (NOR) +1:09,4 (1)
14. Galina Nečkasovová (RUS) +1:13,3 (2)
15. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:18,4 (0)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:18,4 (3)
___________________________________
27. Jessica Jislová (CZE) +1:46,6 (3)
41. Terezia Poliaková (SVK) +2:22,8 (3)
50. Ivona Fialková (SVK) +2:58,9 (4)
51. Jitka Landová (CZE) +3:00,3 (4)
52. Ludmila Horká (CZE) +3:00,7 (4)
Startovní listina dnešního závodu
1. Hanna Öbergová (SWE) 11:00:30
2. Marine Bollietová (FRA) 11:01:00
3. Ladina Meierová-Rugeová (SUI) 11:01:30
4. Jana Gereková (SVK) 11:02:00
5. Galina Nečkasovová (RUS) 11:02:30
6. Emilija Jordanovová (BUL) 11:03:00
7. Alexia Runggaldierová (ITA) 11:03:30
8. Olga Jakušovová (RUS) 11:04:00
9. Emőke Szőcsová (HUN) 11:04:30
10. Éva Tófalviová (ROU) 11:05:00
11. Lene Berg Ådlandsviková (NOR) 11:05:30
12. Victoria Padialová Hernándezová (ESP) 11:06:00
13. Marina Lebeděvová (KAZ) 11:06:30
14. Naděžda Skardinová (BLR) 11:07:00
15. Jitka Landová (CZE) 11:07:30
16. Karolin Horchlerová (GER) 11:08:00
17. Fabienne Hartwegerová (AUT) 11:08:30
18. Johanna Skottheimová (SWE) 11:09:00
19. Laura Toivanenová (FIN) 11:09:30
20. Tanja Karišiková (BIH) 11:10:00
21. Kristina Ilčenková (BLR) 11:10:30
22. Julia Schwaigerová (AUT) 11:11:00
23. Luminița Pișcoranová (ROU) 11:11:30
24. Nicole Gontierová (ITA) 11:12:00
25. Jessica Jislová (CZE) 11:12:30
26. Luise Kummerová (GER) 11:13:00
27. Coline Varcinová (FRA) 11:13:30
28. Paulina Fialková (SVK) 11:14:00
29. Fanni Juhászová (HUN) 11:14:30
30. Susanna Meinenová (SUI) 11:15:00
31. Anna Ščerbininová (RUS) 11:15:30
32. Olga Poltoraninová (KAZ) 11:16:00
33. Desislava Stojanovová (BUL) 11:16:30
34. Anastasija Zagorujková (RUS) 11:17:00
35. Aleksandra Sassinová (KAZ) 11:17:30
36. Natalija Paulauskaitová (LTU) 11:18:00
37. Sigrid Bilstad Neraasenová (NOR) 11:18:30
38. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 11:19:00
39. Flurina Volkenová (SUI) 11:19:30
40. Stefani Popovová (BUL) 11:20:00
41. Ramona Düringerová (AUT) 11:20:30
42. Nadine Horchlerová (GER) 11:21:00
43. Sofia Myhrová (SWE) 11:21:30
44. Světlana Slepcovová (RUS) 11:22:00
45. Ivona Fialková (SVK) 11:22:30
46. Chloé Chevalierová (FRA) 11:23:00
47. Marija Panfilovová (BLR) 11:23:30
48. Barbora Tomešová (CZE) 11:24:00
49. Jelena Chrustalevová (KAZ) 11:24:30
50. Meri Maijalaová (FIN) 11:25:00
51. Réka Foriková (ROU) 11:25:30
52. Natalja Kočerginová (LTU) 11:26:00
53. Bente Losgård Landheimová (NOR) 11:26:30
54. Dafinka Koevová (BUL) 11:27:00
55. Terezia Poliaková (SVK) 11:27:30
56. Galina Mikrjukovová (KAZ) 11:28:00
57. Magdalena Fankhauserová (AUT) 11:28:30
58. Olga Alifiravetsová (SWE) 11:29:00
59. Ludmila Horká (CZE) 11:29:30
60. Tanja Bissigová (SUI) 11:30:00
61. Světlana Mironovová (RUS) 11:30:30
62. Annika Knollová (GER) 11:31:00
63. Lena Arnaudová (FRA) 11:31:30
64. Dzinara Alimbekavová (BLR) 11:32:00
1. Nadine Horchlerová (GER) 21:53,0 (1)
2. Karolin Horchlerová (GER) +12,7 (0)
3. Annika Knollová (GER) +28,5 (0)
4. Anna Ščerbininová (RUS) +32,0 (1)
5. Naděžda Skardinová (BLR) +34,5 (0)
6. Marija Panfilová (BLR) +37,6 (0)
7. Anastasia Zagorujková (RUS) +38,0 (2)
8. Barbora Tomešová (CZE) +51,9 (1)
9. Luise Kummerová (GER) +1:01,7 (2)
10. Paulina Fialková (SVK) +1:02,7 (1)
11. Světlana Mironovová (RUS) +1:06,1 (2)
12. Světlana Slepcovová (RUS) +1:07,9 (2)
13. Bente Landheimová (NOR) +1:09,4 (1)
14. Galina Nečkasovová (RUS) +1:13,3 (2)
15. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:18,4 (0)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:18,4 (3)
___________________________________
27. Jessica Jislová (CZE) +1:46,6 (3)
41. Terezia Poliaková (SVK) +2:22,8 (3)
50. Ivona Fialková (SVK) +2:58,9 (4)
51. Jitka Landová (CZE) +3:00,3 (4)
52. Ludmila Horká (CZE) +3:00,7 (4)
Startovní listina dnešního závodu
1. Hanna Öbergová (SWE) 11:00:30
2. Marine Bollietová (FRA) 11:01:00
3. Ladina Meierová-Rugeová (SUI) 11:01:30
4. Jana Gereková (SVK) 11:02:00
5. Galina Nečkasovová (RUS) 11:02:30
6. Emilija Jordanovová (BUL) 11:03:00
7. Alexia Runggaldierová (ITA) 11:03:30
8. Olga Jakušovová (RUS) 11:04:00
9. Emőke Szőcsová (HUN) 11:04:30
10. Éva Tófalviová (ROU) 11:05:00
11. Lene Berg Ådlandsviková (NOR) 11:05:30
12. Victoria Padialová Hernándezová (ESP) 11:06:00
13. Marina Lebeděvová (KAZ) 11:06:30
14. Naděžda Skardinová (BLR) 11:07:00
15. Jitka Landová (CZE) 11:07:30
16. Karolin Horchlerová (GER) 11:08:00
17. Fabienne Hartwegerová (AUT) 11:08:30
18. Johanna Skottheimová (SWE) 11:09:00
19. Laura Toivanenová (FIN) 11:09:30
20. Tanja Karišiková (BIH) 11:10:00
21. Kristina Ilčenková (BLR) 11:10:30
22. Julia Schwaigerová (AUT) 11:11:00
23. Luminița Pișcoranová (ROU) 11:11:30
24. Nicole Gontierová (ITA) 11:12:00
25. Jessica Jislová (CZE) 11:12:30
26. Luise Kummerová (GER) 11:13:00
27. Coline Varcinová (FRA) 11:13:30
28. Paulina Fialková (SVK) 11:14:00
29. Fanni Juhászová (HUN) 11:14:30
30. Susanna Meinenová (SUI) 11:15:00
31. Anna Ščerbininová (RUS) 11:15:30
32. Olga Poltoraninová (KAZ) 11:16:00
33. Desislava Stojanovová (BUL) 11:16:30
34. Anastasija Zagorujková (RUS) 11:17:00
35. Aleksandra Sassinová (KAZ) 11:17:30
36. Natalija Paulauskaitová (LTU) 11:18:00
37. Sigrid Bilstad Neraasenová (NOR) 11:18:30
38. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 11:19:00
39. Flurina Volkenová (SUI) 11:19:30
40. Stefani Popovová (BUL) 11:20:00
41. Ramona Düringerová (AUT) 11:20:30
42. Nadine Horchlerová (GER) 11:21:00
43. Sofia Myhrová (SWE) 11:21:30
44. Světlana Slepcovová (RUS) 11:22:00
45. Ivona Fialková (SVK) 11:22:30
46. Chloé Chevalierová (FRA) 11:23:00
47. Marija Panfilovová (BLR) 11:23:30
48. Barbora Tomešová (CZE) 11:24:00
49. Jelena Chrustalevová (KAZ) 11:24:30
50. Meri Maijalaová (FIN) 11:25:00
51. Réka Foriková (ROU) 11:25:30
52. Natalja Kočerginová (LTU) 11:26:00
53. Bente Losgård Landheimová (NOR) 11:26:30
54. Dafinka Koevová (BUL) 11:27:00
55. Terezia Poliaková (SVK) 11:27:30
56. Galina Mikrjukovová (KAZ) 11:28:00
57. Magdalena Fankhauserová (AUT) 11:28:30
58. Olga Alifiravetsová (SWE) 11:29:00
59. Ludmila Horká (CZE) 11:29:30
60. Tanja Bissigová (SUI) 11:30:00
61. Světlana Mironovová (RUS) 11:30:30
62. Annika Knollová (GER) 11:31:00
63. Lena Arnaudová (FRA) 11:31:30
64. Dzinara Alimbekavová (BLR) 11:32:00
České reprezentaci se dnes příliš nedařilo. Jediným světlým momentem je umístění Barbory Tomešové, která s jednou střeleckou chybou dobhěla na osmém místě. Slovenka Paulina Fialková chybovala jednou, a i s desátou příčkou bude spokojená!
To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (11:58:37)
1. Nadine Horchlerová (GER) 21:53,0 (1)
2. Karolin Horchlerová (GER) +12,7 (0)
3. Annika Knollová (GER) +28,5 (0)
4. Anna Ščerbininová (RUS) +32,0 (1)
5. Naděžda Skardinová (BLR) +34,5 (0)
6. Marija Panfilová (BLR) +37,6 (0)
7. Anastasia Zagorujková (RUS) +38,0 (2)
8. Barbora Tomešová (CZE) +51,9 (1)
9. Luise Kummerová (GER) +1:01,7 (2)
10. Paulina Fialková (SVK) +1:02,7 (1)
11. Světlana Mironovová (RUS) +1:06,1 (2)
12. Světlana Slepcovová (RUS) +1:07,9 (2)
13. Bente Landheimová (NOR) +1:09,4 (1)
14. Galina Nečkasovová (RUS) +1:13,3 (2)
15. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:18,4 (0)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:18,4 (3)
___________________________________
27. Jessica Jislová (CZE) +1:46,6 (3)
41. Terezia Poliaková (SVK) +2:22,8 (3)
50. Ivona Fialková (SVK) +2:58,9 (4)
51. Jitka Landová (CZE) +3:00,3 (4)
52. Ludmila Horká (CZE) +3:00,7 (4)