Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzneck 3:0 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Togliatti 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhreb 6:4 (kon.)
Helsinki – S.Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
HC Salavat Julajev Ufa
cz Štvrtok 18.02.2016, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Hostující tým vyhrává nad Nižněkamskem v poměru 4:2, rozhodla o tom třetí třetina, kterou Ufa vyhrála 2:0. (19:24:22)

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016
    59:56 LAZAREV - 2:4

59:56
    Ufa právě vstřelila branku!
    Po Gončarově přihrávce se přesně z velké dálky trefuje prázdnou branku ANTON LAZAREV. Je to jasné, hosté vyhrají. Asistence: Maxim Gončar.

59:45
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Makarov – 2 min., sekání).

58:41
    Domácí to zkouší v šesti.

58:41
    Oddechový čas pro domácí.
    58:32 GRIGORENKO - 2:3

58:32
    Po Omarkově přihrávce dostal puk IGOR GRIGORENKO, který vystřelil z takřka nulového úhlu a překonal brankáře soupeře. Hosté tak jdou minutu a půl před koncem základní hracé doby do vedení. Asistence: Linus Omark,

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:59
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ljamin – 2 min., hákování).

57:09
    Střelu od modré, kterou vyslal Makarov, domácí brankář kryje mezi betony.

56:44

55:44
    Polovina přesilové hry je pryč, domácí si žádnou gólovou šanci nedokázali vytvořit.

55:21
    Nikita Šichitov hned dvakrát vystřelil v přesilové hře od modré čáry, ani jeden pokus však nebyl přesný.

54:44
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Makarov – 2 min.).

53:24
    Domácí v plném počtu. Velmi dobře nakonec Neftěchimik oslabení ubránil, a tak je nyní v plném počtu.

52:34
    Ufa hraje přesilovku dobře, dlouhou dobu byla v útočném pásmu. Pak při pokusu o přenesení hry na druhou stranu obránce stojící na modré čáře špatně přihrál, Nižněkamsk vyhazuje.

51:24
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Porjadin – 2 min.).

50:33
    V posledních minutách není k vidění mnoho šancí, hraje se hodně takticky, ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Sledujeme opatrný hokej.

48:57
    Domácí prohráli buly v útočném pásmu a byl z toho rychlý protiútok, který Ufa vyřešila střelou. Ta jen o malý kousek minula branku.

48:00
    Polovina třetí třetiny se blíží a stále platí vyrovnaný stav, který stanovila první třetina.

47:06
    Komerční přestávka.

46:24

45:54
    Ufa se při pokusu o protiútok při vlastním oslabení dostala do postavení mimo hru.

45:04
    Domácí tým je jednoznačně aktivnějším, hosté se v oslabení s vypětím všech sil brání.

44:24
    Oddechový čas pro hosty.

44:24
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Višněvskij – 2 min., hákování).

44:17
    Domácí jsou stále aktivní a vynutili si faul.

43:54

42:50
    Domácí přesilová hra pokračuje dál, hrají aktivně. Mají tlak v útočném pásmu, ale střel je opravdu málo.

41:56
    Hosté jsou ve čtyřech.

41:54
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Gončarov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

41:04

40:30
    Hraje se čtyři na čtyři.

40:01

Druhá třetina branku nepřinesla, a tak stále platí vyrovnaný stav z první dvacetiminutovky.

40:00
    Oleg Znarok přivezl do Česka hodně omlazený tým, avšak i s ním dokázal náš výběr jednou porazit!

39:56
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Lepistö – 2 min., nedovolené bránění).

39:30
    Domácí se dostali v oslabení do přečíslení dva na jednoho. Přesně ale nevystřelili.

39:04
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Volkov – 2 min., hákování).

39:00
    Hlasatel právě ohlásil poslední minutu.

38:40
    Třetina se v poklidu dohrává.

38:00
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým nechce soupeře postit do zakončení. Obrany jsou v nejvyšší pohotovosti.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:31

36:00
    Kvapil přihrával před branku, tam byl ale obsazený jeho spoluhráč, který pas sice dostal, ale k zakončení nebyl připuštěn.

35:24
    Ufa vyhazuje přes všechny čáry, Neftěchimik se vrací za svou branku. Na led přicházejí nové síly.

35:00
    První půlminuta přesilovky domácích je pryč, nyní mají puk pod kontrolou ve svém obranném pásmu.

34:31
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Prochorkin – 2 min., sekání).

34:05

33:28
    Domácím se přesilová hra vůbec nedaří, nemohou se dostat do pásmo ani ke střelám. Fanoušci jsou hrubě nespokojení.

32:05
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Loginov – 2 min., krosček).

32:00
    Osm minut do konce druhé třetina, stále ještě platí vyrovnaný stav. Oba týmy se prosadily dvakrát.

31:08

30:52
    Domácí oslabení brání zodpovědně, několikrát puk poslali přes všechny čáry.

30:08
    Minuta přesilové hry hostujícího týmu je pryč. Ufa hraje dobře, dostala se do útočného pásma, kde má stabilní tlak. Grigorenko poslal puk od modré pouze do míst, kde byl pozorný brankář.

29:08
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Šichitov – 2 min., sekání).

28:30
    Čtvrtá formace Ufy zavřela domácí v jejich obranném pásmu. Gólman Sudnicin měl několikrát štěstí, protože dokázal skvěle zasáhnout.

27:50
    Andreas Engqvist dostal puk přesně mezi kruhy. Střelou bez přípravy se prosadit nedokázal.

27:15
    Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

26:13

25:40
    Přesilovka Ufy se dostává ke svému konci. Hosté početní výhodu nesehráli špatně, nicméně do vyložených gólových šancí se dostat nedokázali.

24:55
    Žukov se dostal při vlastním oslabení do brejkové situace, rozhodl se pro střelu, kterou však nedokázal umístit přesně. Na každý pád ušetřil několik vteřin z oslabení.

24:36
    Domácí poslali puk mimo hrací plochu, bylo to ovšem s tečí, a tak se nejedná o dvouminutový trest.

24:13
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Taffe – 2 min., krosček).

23:39
    Prochorkin se dostal do výborné šance, ránou z mezikruží minul branku.

23:15
    Domácí od své branky rozjíždí útočnou akci, v níž pokračuje Žukov. Jeho střela nebyla přesná.

22:51
    Sexton dnes hraje velmi aktivně, v další šanci ho vychytal brankář soupeře.

21:23
    Nižněkamsk hraje velmi dobře ve středním pásmu, Ufa se tak nemůže přes tento kus kluziště dostat do útočného pásma.

20:20
    Domácí se dostali rychle do útočného pásma, ke střele se ale nepropracovali.

20:01

Za stavu 2:2 skončila první třetina.

20:00
    19:15 MAJOROV - 2:2

19:15
    MAXIM MAJOROV dokázal trefit odražený kotouč od brankáře Sudnicina. V poslední minutě první třetiny je tak vyrovnáno. Asistence: Denis Bodrov, Teemu Hartikainen.

19:00
    Právě byla ohlášena poslední minuta hry v poslední minutě.

18:10
    Ufa se pokouší z obranného pásma rozehrát akci, což se daří, ale v útočné třetině se Salavat do zakončení nedostal.

17:50
    Domácí mají kotouč za svou branku, oba týmy střídají. Třetina se v poklidu dohrává.

17:00
    Další minuta třetiny je pryč. Hra je plná nepřesností na obou stranách.

16:00
    Znovu to byl Dan Sexton, který se dostal do dobré střelecké pozice, tentokrát ruce nad hlavu nezvedá, protože nepřekonal Svedberga.

15:01
    První třetina se dostává do své finální části, domácí vedou o jednu branku.
    14:23 SEXTON - 2:1

14:23
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení, a prosazuje se ten, od koho bychom to nečekali. Pátou branku v letošní sezóně dává DAN SEXTON, který se trefuje střelou z první výtečně pod horní tyčku. Asistence: Jegor Milovzorov, Igor Polygalov.

14:03

13:25
    Hosté po vyrovnávací brance jsou dál aktivní, snaží se získat vedení na svou stranu.

12:34
    Sledujeme vyrovnaný hokej, hra se odehrává zejména ve středním pásmu. V tomto místě je také mnoho osobních soubojů.
    11:00 ARZAMASCEV - 1:1

11:00
    A je vyrovnáno, tvrdou střelou se prosazuje ZACHAR AZAMASCEV. Bez asistence.

10:15
    Následuje komerční přestávka. SCC Arena Petrochemist je velmi slušně zaplněná. Atmosféra také kvalitní.

10:03
    Polovina první třetiny je minulostí, Sudnicin si připisuje skvělý zákrok lapačkou proti Olegu Saprykinovi.

09:00
    Devět minut je pryč, sledujeme rychlý a pohledný hokej. Domácí vedou díky využité přesilové hře.

08:20
    Marně se domácí snaží vyvést kotouč alespoň do útočného pásma. Ufa drží Nižněkamsk pod tlakem. Hosté se však ke střele nemohou dostat.

07:45
    Nyní jsou hosté aktivnější, ale nemohou se prosadit přes dobře hrající obranný val domácích. Neftěchimik má precizní obrannou hru.
    05:51 Jeff TAFFE - 1:0

05:51
    Kvapil přihrál Žukovovi, který našel JEFFA TAFFEA, jehož náádherná rána končí v horním růžku branky. Díky povedené akci v přesilové hře se domácí dostávají do vedení. Asistence: Michajl Žukov, Marek Kvapil.

05:19
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Loginov – 2 min., hákování).

05:00
    Prvních pět minut z úvodní třetiny je pryč. Sledujeme rychlý hokej z obou stran.

04:20
    Zákrok domácího brankáře proti střele jednoho z hráčů Ufy ze středního pásma. Sudnicin odrazil puk do rohu kluziště.

03:48
    Domácí jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 3:1. Jediným střelcem hostů je Linus Omark.

02:46
    Hra je přerušena, buly ve středním pásmu.

01:03
    Hosté musí vyklidit útočné pásmo, jinak by byli v postavení mimo hru.

00:48
    Hra je přerušena, střela Ufy byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou Nižněkamsku.

00:22
    Za velkého hluku se domácí hráči dostávají do útočného pásma, Alexej Bondarev nedokázal překonat brankáře Salavatu.

00:01

Čekají nás oficiality před zápasem.

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Lisutin) – Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Bondarev, Šichitov, Kuzmin, Bryncev – Sexton, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Taffe, Kvapil – Jakimov, Grigorenko, Volvov – Kulikov, Porjadin, Zdunov

Rozhodčí: Bulanov, Kadyrov – Nazarov, Sazonov.

Dovolte mi, abych popřál všem fanynkám a fanouškům co nejlepší sportovní zážitek. V tomto zapase Kontinentální Hokejové Ligy proti sobě nastoupí Nižněkamsk a Ufa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 6. Taffe (Žukov, Kvapil), 15. Sexton (Milovzorov, Polygalov) – 11. Arzamascev, 20. Majorov (Bodrov, Hartikainen), 59. Grigorenko (Omark), 60. Lazarev (Gončarov)

Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Lisutin) – Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Bondarev, Šichitov, Kuzmin, Bryncev – Sexton, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Taffe, Kvapil – Jakimov, Grigorenko, Volvov – Kulikov, Porjadin, Zdunov
    HC Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Bodrov, Arzamascev, Višněvskij, Gončarov – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Vorobjov – Sojn, Lazarev, Saprykin – Majorov, Hartikainen, Prochorkin – Chlystov, Kripunov

Rozhodca: Bondar, Tsyplakov – Novikov, Sadovnikov

Diváci: 5 500