Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzneck 3:0 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Togliatti 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhreb 6:4 (kon.)
Helsinki – S.Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:7 (0:1, 2:2, 2:4)
Traktor Čeljabinsk
cz Štvrtok 18.02.2016, 15:00 • Arena Jugra (Chanty-Mansijsk) [Kapacita: 5 500] • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:22:32)

Československá stopa

Filip Novák (CLJ) 1 + 1

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili vysokým rozdílem 4:7! O branky hostů se postarali postupně Osnovin, Šarov, Novák, Glinkin, Quint, Osnovin, Popov. Na druhé straně se postarali o góly Mamkin, Panov a 2x Bortnikov. Hosté si tak po dnešní výhře 4:7 připisují do tabulky důležité tři body.

Střely na branku (celkem): 40 – 29
    Vyhrané buly (celkem): 38 – 22

59:50
    Právě se nám rozeběhlo posledních 10 sekund utkání! Hosté tak dnes zcela zaslouženě zvítězí 4:7!
    59:06 Andrej POPOV - 4:7

59:06
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Domácí chybovali ve středním pásmu, ke kotouči se dostal ANDREJ POPOV a téměř z červené čáry poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Filip Novák.

59:00
    Domácí to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:47
    Domácí si berou oddechový čas.
    58:14 Vjačeslav OSNOVIN - 4:6

58:14
    Hosté nejspíše rozhodují dnešní utkání! Hosté se nyní dostali do přečíslení dva na jednoho Pěstunov poslal přihrávku na levou stranu kluziště, kde se nacházel zcela osamocený VJAČESLAV OSNOVIN, a ten se následnou střelou k pravé tyči nemýlil! Asistence: Dmitrij Pěstunov, Anton Glinkin.

57:20
    Domácí nyní kombinují s kotoučem v útočném pásmu.

56:32
    Hosté si nyní vzali oddechový čas.
    56:31 Igor BORTNIKOV - 4:5

56:31
    Jugra právě vstřelila branku!
    Tak závěr dnešního utkání bude ještě velmi zajímavý! Domácí totiž snižují na 4:5! IGOR BORTNIKOV vyslal na branku střelu z velkého úhlu, jeho pokus Nazarov vyrazil pouze před sebe, kde stál jeden z jeho obránců, a ten si kotouč srazil do vlastní sítě. Asistence: Bez asistence.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

55:36
    Nebezpečnou střelu na branku soupeře nyní vyslal Sitnikov, Nazarov však jeho pokus dokázal pravým betonem vyrazit mimo tři tyče.

54:49
    Domácí nyní tlačí svého soupeře a snaží se ještě vstřelit nějakou tu branku.
    54:07 Igor BORTNIKOV - 3:5

54:07
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! IGOR BORTNIKOV se dostal ke kotouči v mezikruží a následnou střelou k pravé tyči nedal Nazarovovi žádnou šanci. Asistence: Bez asistence.

53:11
    Rozhodčí nyní odpískal postavení jednoho z domácích hráčů v brankovišti a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:27
    Hosté si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

51:05
    Kotouč nyní opustil hrací plochu a skončil v rukou jednoho z fanoušků. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

50:33
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Nazarovem.

50:00

49:14
    Až nyní se odhodlal ke střele z pravého kruhu Rasskazov, jeho pokus však Nazarov dokázal v pohodě chytit.

48:52
    Domácím se však tato přesilovka zatím vůbec nedaří.

48:01
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Andrej Popov.

47:26
    Komerční přestávka.

46:55
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

45:50
    Jde vidět, že domácím už docházejí síly a směrem dopředu se přesouvají velmi pomalu.
    44:13 Deron QUINT - 2:5

44:13
    Hosté se dostávají do vedení 2:5! DERON QUINT dostal skvělou přihrávku do mezikruží od Jakucenji, následně se s kotoučem ocitl sám před Gelašvilim, a toho následně dokázal i s menším štěstím prostřelit pod levým betonem. Asistence: Maxim Jakucenja, Andrej Popov.

43:36

42:32
    Hosté momentálně drží kotouč na svých holích, ale dopředu se příliš neženou.
    41:25 Anton GLINKIN - 2:4

41:25
    Hosté se opět dostávají do dvoubrankového vedení! Skvělou individuální akcí se nyní prezentoval ANTON GLINKIN. Ten se prokličkoval středem kluziště až před Gelašviliho, a toho dokázal prostřelit střelou nad vyrážečku. Asistence: Bez asistence.

41:08
    Děnisov zkusil své střelecké štěstí od modré čáry, branku však netrefil.

40:05
    Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se ženou s kotoučem do útočného pásma.

40:01

Druhá třetina je za námi. Druhá třetina už byla o dost zajímavější než ta první. Hosté se dostali ve 28. minutě do dvoubrankového vedení díky brance Šarovova. Domácí však ihned o minutu později snížili na 1:2, a to díky brance Mamkina. Ve 31. minutě už to bylo 2:2, a to když se dokázal prosadit Panov. Hosté se však dostali opět do vedení ve 35. minutě, a to když se z přesilové hry dokázal prosadit český obránce Filip Novák. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá.

Střely na branku (celkem): 24 – 23
    Vyhrané buly (celkem): 21 – 15

Další třetina začne přibližně v 16:42.

40:00

39:19
    Popov dostal nabito do mezikruží, střela mu však vůbec nesedla a kotouč tak skončil vedle levé tyče Gelašviliho branky.

39:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.

38:13
    Želdakov se dostal ke střele z velkého úhlu, jeho pokus však skončil nad brankou.

37:32
    Domácí nyní drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
    Oleg Znarok přivezl do Česka hodně omlazený tým, avšak i s ním dokázal náš výběr jednou porazit!

36:20
    Šarov se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však dokázal zblokovat do ochranné sítě jeden z obránců.

35:53
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.
    34:59 Filip NOVÁK - 2:3

34:59
    Hosté nakonec využívají svou přesilovku! FILIP NOVÁK dostal nabito do mezikruží, jeho následná střela skončila v levém horním růžku branky! Gelašvili neměl žádnou šanci proti této střele. Asistence: Alexej Kručinin, Maxim Jakucenja.

34:25
    Nyní se jim to však podařilo a momentálně s kotoučem kombinují v útočném pásmu.

34:09
    Hostům se zatím nedaří udržet s kotoučem v útočném pásmu a domácí tak mají zatím snadnou práci.

33:32
    Následuje komerční přestávka.

33:30
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Grigorij Želdakov.

32:26
    Nyní se hra trochu uklidnila. U kotouče jsou momentálně domácí.

31:45

30:23
    Hosté momentálně drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
    30:06 Konstantin PANOV - 2:2

30:06
    Domácí vyrovnávají! KONSTANTIN PANOV převzal kotouč na modré čáře, následně se s ním dostal až ke střele z levého kruhu a jeho pokus doklouzal za brankovou čáru pod levým betonem Nazarova. Asistence: Vitalij Sitnikov, Michajl Mamkin.

29:17
    28:02 Michajl MAMKIN - 1:2

28:02
    Domácí vzápětí snižují na 1:2! MICHAJL MAMKIN dostal nabito na modrou čáru, jeho následná tvrdá střela skončila až za zády bezmocného Nazarova. Asistence: Ivan Jacenko, Grigorij Želdakov.
    27:39 Alexander ŠAROV - 0:2

27:39
    Hosté se dostávají už do dvoubrankového vedení! ALEXANDER ŠAROV se dostal ke střele z mezikruží, jeho následná bomba skončila v levém horním růžku Gelašviliho branky! Asistence: Semjon Afonasjevskij, Arťjom Borodkin.

26:14
    Petrov byl nyní naražen na hrazení jedním z protihráčů a z ledu ho nakonec museli odvážet spoluhráči. Vylučovat se však nebude.

26:06

26:05
    Další střelu na branku nyní vyslal na druhé straně Ivanov, Nazarov si však s touto střelou dokázal poradit.

25:26
    Osnovin nyní vyslal na branku střelu z velkého úhlu, Gelašvili s tímto pokusem neměl větší potíže.

24:50
    Gubarev se nyní dostal ke střele od modré čáry, jeho tvrdou ránu však dokázal zblokovat mimo tři tyče jeden z obránců.

24:22
    Antonov vyslal na branku střelu od modré čáry, Nazarov kotouč vyrazil pouze před sebe, kde se pohyboval Lapenkov, ale ani on nedokázal prostřelit dnes skvěle chytajícího Nazarova.

23:55
    Šarov se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho pokus však Gelašvili dokázal chytit do své lapačky.

23:16
    Akmaldinov se dostal ke střele z mezikruží, střela mu však nevyšla a kotouč tak skončil daleko vedle pravé tyče.

22:21
    Glinkin si nyní tak dlouho hrál s kotoučem v útočném pásmu, až ho o něj připravil jeden z obránců.

21:49
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

20:57
    Kručinin vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus však Gelašvili dobře viděl a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.

20:30

20:05
    Domácí ještě dohrávají zhruba 30 sekund ze své dlouhé čtyřminutové přesilovky z první třetiny.

20:01

První třetina je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Hosté se však dostali už v 5. minutě do vedení, a to po zásluze Osnovina. Domácí měli v první třetině také nějaké šance na vstřelení branky, Nazarov však zatím drží čisté konto. Nutno také podotknout, že domácí nevyužili téměř 40 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3! Další průběh zápasu tak bude ještě velmi zajímavý.

Střely na branku (celkem): 15 – 9
    Vyhrané buly (celkem): 9 – 10

Další třetina začne přibližně v 15:55.

20:00

19:49
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu a první třetina tak nejspíše skončí za stavu 0:1.

18:14
    Mamkin zkusil své střelecké štěstí od modré čáry, jeho pokus však dokázal jeden z hostujících hráčů zblokovat mimo tři tyče.

17:26
    Hosté už hrají ve čtyřech!

17:09
    Želdakov vyslal na branku střelu od modré, Nazarov však kotouč dobře viděl a v pohodě ho tak vyrazil do rohu kluziště.

16:30
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3! Čtyřminutový trest za hru vysokou holí vyfasoval Maxim Jakucenja.

16:19
    Panov nyní dostal nabito do mezikruží, jeho následnou bombu však dokázal Nazarov vyrazit nad branku.

15:57

15:24
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Deron Quint.

14:57
    Kručinin se nyní dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Gelašviliho, toho se následně snažil prostřelit střelou mezi betony, to se mu však nepovedlo a Gelašvili tak kotouč podržel pod svou lapačkou.

14:32
    Novák nyní zkusil své štěstí střelou z pravého kruhu, jeho pokus však Gelašvili v pohodě chytil.

13:55
    Nyní si však špatně přihráli a Novák skončil s kotoučem až ve středním pásmu.

13:48
    Hosté se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu.

13:07

12:14
    Hosté si nyní mezi sebou nerozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

11:13
    Kručinin vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho tvrdý pokus však skončil vedle pravé tyče.

10:39
    Želdakov nahodil kotouč před branku od modré čáry, tam však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak získávají na své čepele hosté.

10:09
    Akmaldinov se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus mířený k přední tyči však dokázal Nazarov v pohodě chytit.

09:49

08:28
    Borodkin napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus však dokázal Gelašvili vyrazit mimo tři tyče.

07:53

06:36
    Domácím se nyní nedaří přechod do útočného pásma a hosté tak mají zatím snadnou práci.

05:57
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení odsedí Ilja Zinovjev.
    05:04 Vjačeslav OSNOVIN - 0:1

04:59
    Hosté se dostávají do vedení! VJAČESLAV OSNOVIN se ujal kotouče na modré čáře, následně se dokázal s kotoučem procpat mezi dvěma obránci a dostat se až před Gelašviliho, toho poté dokázal překonat střelou nad pravý beton. Asistence: Dmitrij Pěstunov.

04:35
    Domácí nyní drží kotouč na svých holích.

03:34
    Antonov napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus však Nazarov dokázal vyrazit svou vyrážečkou do rohu kluziště.

02:21
    Želdakov se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho příliš nepovedenou střelu však Nazarov v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

02:18
    Domácí se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu.

01:42
    Glinkin se nyní dostal ke střele z levého kruhu, Gelašvili však jeho pokus v pohodě chytil.

01:15

00:05
    Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

00:01

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Bojaršinov) – Ugolnikov, Želdakov, Kalašnikov, Antonov, Pogorišnij, Vasilčenko, Mamkin – Sitnikov (A), Panov, Bortnikov (A) – Varfolomejev, Rasskazov, Lapenkov – Buljanskij, Jacenko (C), Medvěděv – Ankudinov, Akmaldinov, Ivanov

Traktor Čeljabinsk: Nazarov (Demčenko) – Děnisov (C), Novák, Borodkin, Klimontov, Petrov (A), Žuldikov, Quint – Jakucenja, Popov, Kručinin – Glinkin, Pěstunov (A), Osnovin – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šolochov, Šarov, Zinovjev – Afonasjevskij

Rozhodčí: Kiseljov, Komarov – Nesterov, Parfjonov.

Poslední 3 vzájemná utkání

Traktor Čeljabinsk – Jugra 2:3
    Jugra – Traktor Čeljabinsk 3:1
    Traktor Čeljabinsk – Jugra 3:5

Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Jugra Chanty-Mansijsk – Na domácí straně to je ruský útočník Igor Bortnikov, který má momentálně na svém kontě 34 bodů, za 18 gólů a 16 asistencí.

Traktor Čeljabinsk – Na druhé straně to je také ruský útočník Alexander Rybakov, který má momentálně na svém kontě 27 bodů, za 9 gólů a 18 asistencí.

Čeljabinsk se momentálně nachází v tabulce Východní konference na desáté příčce s osmdesáti body. Po devětapadesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 16 výher, 12 výher po prodloužení či nájezdech, 8 proher po prodloužení či nájezdech a 23 proher. Na venkovním kluzišti zatím odehráli devětadvacet zápasů, ze kterých 8x vyhráli, 2x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 5x prohráli po prodloužení či nájezdech a 14x prohráli.

Posledních 5 zápasů

Magnitogorsk – Traktor Čeljabinsk 0:1
    Traktor Čeljabinsk – Nižnij Novgorod 4:2
    Traktor Čeljabinsk – Dyn. Minsk 6:3
    Traktor Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:4 po nájezdech

Jugra se momentálně nachází v tabulce Východní konference na jedenácté příčce s dvaasedmdesáti body. Po devětapadesáti odehraných zápasech mají na svém kontě 19 výher, 6 výher po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 31 proher. Na domácím kluzišti zatím odehráli devětadvacet zápasů, ze kterých 13x vyhráli, 4x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 1x prohráli po prodloužení či nájezdech a 11x prohráli.

Jekatěrinburg – Jugra 3:0
    Petrohrad – Jugra 7:2
    Sp. Moskva – Jugra 0:3
    Jugra – Jekatěrinburg 1:2 po nájezdech

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi Jugra Chanty-Mansijsk a Traktor Čeljabinsk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Penker

Góly a asistencie: 29. Mamkin (Jacenko, Želdakov), 31. Panov (Sitnikov, Mamkin), 55. Bortnikov, 57. Bortnikov – 5. Osnovin (Pěstunov), 28. Šarov (Afonasjevskij, Borodkin), 35. Novák (Kručinin, Jakucenja), 42. Glinkin, 45. Quint (Jakucenja, Popov), 59. Osnovin (Pěstunov, Glinkin), 60. Popov (Novák)

Rozhodca: Kiseljov, Komarov – Nesterov, Parfjonov

Diváci: 3 000