Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzneck 3:0 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavľ – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Togliatti 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhreb 6:4 (kon.)
Helsinki – S.Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Avtomobilist Jekaterinburg
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
cz Štvrtok 18.02.2016, 15:00 • KrK Uralec • KHL
    Danis ZARIPOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    O rozhodující nájezd dnešního utkání se nakonec postaral DANIS ZARIPOV!
    55:38 Jan KOVÁŘ - 2:2

55:38
    Metallurg právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno! Magnitogorsk dokázal využít velkého tlaku při přesilové hře, a během několika minut srovnává na 2:2! Autorem vyrovnávací branky je JAN KOVÁŘ, který dokázal dorazit střelu Sjomina, a poslal kotouč za záda svého bratra! Asistence: Alexander Sjomin.
    52:58 Wojtek WOLSKI - 2:1

52:58
    Metallurg se nakonec dočkal, a sedm sekund před koncem třetí třetiny snižuje na rozdíl jediné branky! V mezikruží se dostal ke kotouči Alexeje Bereglazov, který nebezpečně vypálil. Kovář sice kotouč vyrazil, nicméně vyrazil ho tak nešťastně, že se odrazil přímo do míst, kde se nacházel WOJTEK WOLSKI, a ten neměl se zakončením problém! Asistence:
    17:01 Alexej MICHNOV - 2:0

17:01
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Teď to vypadá pro domácí celek ještě o něco lépe, neboť Avtomobilist se dostává v závěru první třetiny do dvoubrankového vedení. V pravém rohu měl kotouč Alexej Simakov, který svou následnou přihrávku otřel o brankovou konstrukci, a dostal se do prostoru, kde se nacházel ALEXEJ MICHNOV, který poslal puk pod břevno! Asistence: Alexej Simakov.
    08:19 Sergej JEMELIN - 1:0

08:15
    A domácí celek se dostává do zaslouženého vedení! Za brankou Samsonova se dostal ke kotouči Kirill Knjazev, který podnikl odvážný průnik před branku ruského brankáře. Samsonov nejdříve dokázal puk vyrazit. Na brankovišti byl následně aktivní SERGEJ JEMELIN, kterému se podařilo dostat kotouč do sítě! Asistence: Kirill Knjazev, Tommi Kivistö.

Jan Havlovic

Góly a asistencie: 9. Jemelin (Knjazev, Kivistö), 18. Michnov (Simakov) – 53. Wolski, 56. Kovář (Sjomin), rozh. náj. Zaripov