NJ Devils – Philadelphia 3:6 (kon.) | Washington – LA Kings 3:1 (kon.) | Carolina – Winnipeg 2:1 (kon.)
Columbus – Boston 1:2 (po pr.) | Ottawa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa Bay – San Jose 2:4 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:1 (po pr.) | Edmonton – Anaheim 3:5 (kon.)
Washington Capitals
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 17.02.2016, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

41:24
    Menší trest za hákování je udělen Tyleru Toffolimu. Další početní výhoda pro Capitals.

31:53
    Brayden McNabb si odpyká menší trest za hákování. Přesilovka pro Capitals.

26:00
    Oba kohouti dostávají pět minuta za bitku a Wilson dostává ještě 2 minuty navíc za nedovolené bránění. Následovat tedy bude přesilovka Los Angeles.

16:01
    Jordan Nolan tvrdě narazil Orlova k mantinelu. Po zásluze tak dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

13:22
    Andre Burakovsky přidržel McNabba a dostane menší trest za držení protihráče.

11:01
    Alec Martinez vůbec nevěděl o Oshiem, který se vrátil z trestní lavice. Útočník Caps jej na modré obral o kotouč a bek Králů ho musel podrazit, za což bude dvě minuty pykat na lavici trestů.

08:54
    Výhodu přesilové hry si vyzkouší i hosté. Dvě minuty za držení si odpyká T.J.Oshie.

01:53
    První přesilovku zápasu si zahrají domácí. Dvě minuty za držení dostává Trevor Lewis.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 40. Burakovsky (Orlov, Orpik), 58. Kuzněcov (Williams, Burakovsky), 60. Chimera (Johansson, Alzner) – 17. Kopitar (Brown, Doughty)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Orlov, Orpik (A) – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson, Chimera – Latta, Richards, Laich
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, Schenn, Gravel – Brown (C), Kopitar (A), Lucic – Toffoli, Carter (A), King – Lewis, Lecavalier, Pearson – Nolan, Shore, Clifford

Rozhodca: Pochmara, Charron – Nowak, Murray

Diváci: 18 506