Chodov – Bohemians 12:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
12:3 (4:1, 3:0, 5:2)
FbŠ Bohemians
cz Streda 10.02.2016, 19:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 19. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (21:15:44)

Naprosto jednoznačné utkání končí vítězstvím Chodova v poměru 12:3. Domácí byli obrovsky efektivní v koncovce, když dokázali potrestat téměř každou chybu soupeře, naopak florbalisté Bohemians spoustu šancí neproměnili. Na straně vítězného týmu zazářili hlavně Patrik Dóža (3+3) a Martin Koutný (4+1).

Střely na branku ve 3. třetině – 13:6, celkem – 33:25.

59:59
    V samém závěru ještě přišla střela z půlky, kterou vyrazil Hyršl.

59:45
    Zápas se už jen dohrává.

58:58
    Chodov právě vstřelil branku!
    Nyní však MARTIN KOUTNÝ složil reparát a přidává svou čtvrtou trefu v dnešním utkání. Asistence: Tomáš Sýkora.

58:49
    Martin Koutný míjí odkrytou branku Bohemky!

58:07
    Hosté zatím brání oslabení dobře a nepouštějí Chodov do šancí.

57:12
    Chodov si ještě zahraje přesilovku. Martin Kisugite – 2 minuty, bránění ve hře.

56:51
    Na druhé straně si vedl podobně Strachota, který netrefil dobře míček u zadní tyčky.

56:41
    Hosté předvedli hezkou kombinaci, ale netrefili prakticky odkrytou branku soupeře!

55:46
    MARTIN KOUTNÝ napálil z první přihrávku Dóži a Hyršl jeho ránu nezastavil – 11:3. Asistence: Patrik Dóža.

54:22
    Hyršl domácí brankostroj rozhodně přibrzdil. Nyní vyrazil prudkou ránu Procházky od pravého mantinelu.

53:52
    Domácí jsou v plném počtu.

53:32
    Domácí dobře brání a střely soupeře blokují.

52:56
    Petr Pražák běžel v oslabení sám na Hyršla, ale ten jeho nájezd zastavil!

52:11
    Bagin si s míčkem seběhl až do střelecké pozice, skóre se nemění.

51:50
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Flousek – 2 minuty, Bránění ve hře).

51:23
    Po standardní situaci pálil ze strany Tůma, ani on si na Mücka nepřišel.

50:35
    Střela Krbce byla sražena do rohu.

49:52
    Dobře chytající Mück vytěsnil jedovatou střelu z půlky hřiště mimo hrací plochu.

49:02
    Domácí právě dotočili "desítku"! Po rychlém kontru se dostal k děrovanému míčku TOM ONDRUŠEK a prudkou střelou překonal Hyršla. Asistence: Martin Koutný.

48:09
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Po lahůdkové přihrávce Jana Severy doťukl míček do zcela prázdné branky KRYŠTOF KRBEC! Mück byl bez šance – 9:3. Asistence: Jan Severa.

47:05
    Hyršl si připisuje první ostřejší zákrok! Poradil si s únikem Tyla.

46:29
    Mück by se teď asi nestihl přesunout, měl štěstí, že hostující hráč u zadní tyčky míček netrefil.

46:05
    Hosté dostali větší chuť do hry a zaměstnávají brankáře Mücka dalšími střelami.

44:54
    Po hezké kombinaci se prosazují také hosté! JAN SEVERA zakončoval po akci celého útoku do odkryté branky – 9:2. Asistence: Aleš Höffer.

43:43
    Hosté střídají brankáře! Místo Pomonareva utkání dochytá Tomáš Hyršl.

43:43
    Domácí stále nemají dost! Strachota nahrál na střed hřiště MILOŠI TYLOVI a ten z první prostřelil Pomonareva – 9:1. Asistence: Martin Strachota.

43:05
    Dóža s Odruškem ohrožovali brankáře Pomonareva. Ten byl tentokrát na místě.

42:34
    Domácí jsou dnes nesmírně efektivní. Zatímco Chodov každou chybu soupeře trestá, Bohemce se v koncovce nedaří.

41:10
    Kisugite adresoval Šimkovi příliš těžkou přihrávku. Ten si tak rovnal míček dlouho a obrana Chodova mu znemožnila zakončit.

40:32
    Domácí využívají přesilovou hru! MARTIN KOUTNÝ vypálil z pravé strany a trefil se k bližší tyči hostující klece. Asistence: Patrik Dóža.

40:01

Vše se již chystá k zahájení třetí části hry.

Třetí třetina začne přibližně ve 20:34.

Ve druhé třetině se trefovali pouze domácí, kteří po gólech Davida Jiráska, Patrika Dóži a Martina Strachoty navýšili skóre až na 7:1. I hráči Bohemians si vytvářeli šance, ale mladý Daniel Mück v brance Chodova je zatím výborný.

Střely na branku ve 2. třetině – 7:11, celkem – 20:19.

40:00

39:50
    Po standardce pálil Patrik Dóža, míček až na Pomonareva neprošel.

39:45
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Martin Kisugite – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé části.

38:28
    Rodí se debakl! Po přihrávce Miloše Tyla pálil do odkryté klece MICHAL STRACHOTA – 7:1. Asistence: Miloš Tyl.

37:18
    Zatímco Daniel Mück chytá výborně a ve druhé třetině svůj tým drží, tak Pomonarev opět inkasuje! Hostující gólman sice ještě vyrazil střelu Ondruška, o chvíli později se však dostal k balónku PATRIK DÓŽA, který střelou z pravé strany vymetl vzdálenější horní růžek svatyně Bohemians. Dóža tak dovršil hattrick. Bez asistence.

35:49
    Chodov už hraje v plném počtu.

35:40
    Mück se v pádu výborně přesunul proti střele hostujícího útočníka!

34:37
    Kisugiteho pokus končí na výstroji brankáře Mücka.

34:16
    Hosté sice kombinují na útočné polovině, ale zatím v početní výhodě nevystřelili.

33:48
    Za blokování soupeřovy hole je vyloučen Patrik Dóža.

32:11
    Stále se hraje před brankou Chodova, hráči Bohemky více otevřeli hru.

30:25
    Hosté teď několikrát zaměstnali brankáře Mücka, ten zatím odolává.

29:23
    Už to skoro vypadalo, že se domácí budou radovat z dalšího zásahu, ale jejich akci přerušil odpískaný útočný faul.

28:41
    Adam Růžek se ze strany natlačil až před Mücka. Míček končí pod nohama brankáře Chodova.

27:48
    Mück nadvakrát zkrotil v náručí střelu Šimka.

26:25
    Ondrušek měl na holi šestý gól Chodova, ale jeho ránu zastavil v cestě do sítě bránící hráč!

26:05
    A byla z toho i šance, ovšem balónek propadl vedle svatyně Pomonareva.

25:56
    Domácí drží míč na svých holích a připravují další útočnou akci.

24:31
    Je tu pátý zásah Chodova! Miloš Tyl našel před brankou nepokrytého DAVIDA JIRÁSKA, který zaznamenal svůj první gól v Superlize. Asistence: Miloš Tyl.

23:34
    Dotírající domácí hráč sekl zasahujícího Pomonareva. Rozehrávají hráči FbŠ.

23:15
    Hosté v přečíslení 3 na 1, vše ale končí jen střelou mimo.

22:30
    Domácí vyslali na Pomonareva v krátkém sledu dvě střely, brankář Bohemians obě vyrazil.

21:30
    Mück musel zasahovat, míček vytěsnil ramenem.

21:23
    Také hosté se teď snaží vyvinout nějakou útočnou aktivitu.

20:48
    Pražákova dalekonosná střela si cestu za záda Pomonareva nenašla.

20:01

Aktéři utkání se již vracejí na hrací plochu, za malou chvíli budeme pokračovat.

Další třetina začne přibližně v 19:51.

První třetina je minulostí! V utkání zatím dominuje domácí Chodov, který vede nad Bohemians tříbrankovým rozdílem, tedy 4:1. Favorit vedl po brankách Petra Pražáka, dvou trefách Patrika Dóži a jedné Martina Koutného už 4:0, Klokani dokázali 30 před přestávkou alespoň korigovat zásluhou Vojtěcha Bagina.

Střely na branku v 1. třetině – 13:8.

20:00

19:50
    A další šance hostí! Mück měl co dělat, aby zastavil míček před brankovou čarou!

19:30
    Hosté snižují 30 sekund před přestávkou! Střelu Tůmy od půlící čáry ještě Mück vyrazil, ale VOJTĚCH BAGIN už míček protlačil za jeho záda – 4:1. Asistence: Petr Tůma.

19:01
    Začala poslední minuta první části.

18:52
    Mück po závaru zachytil míček ve svém brankovišti a podržel tak svůj tým.

18:35
    Další rychlý brejk domácích, který končí střelou nad.

17:26
    Rychlý kontr domácích přináší čtvrtý gól v síti bezmocného Pomonareva! Patrik Dóža utekl po pravé straně a naservíroval míček na zadní tyčku MARTINOVI KOUTNÉMU, který zakončoval do odkryté branky. Asistence: Patrik Dóža.

16:40
    Míček skončil mimo hřiště, rozehrávají Chodovští.

16:20
    Hostující obrana zblokovala střelu Pražana po standardní situaci.

15:21
    PATRIK DÓŽA si vzápětí spravil chuť a přesnou střelou využívá přesilovou hru. Domácí florbalisté vedou už 3:0. Asistence: Tomáš Sýkora.

15:00
    Patrik Dóža na Pomonareva z trestného střílení nevyzrál. Hostující brankář zasáhl levou rukou.

15:00
    Navíc je vyloučen Petr Tůma za sekání.

15:00
    Domácí mají k dispozici trestné střílení!

14:34
    Procházka pálil nepřesně. Na druhé straně bude Bohemka po faulu rozehrávat.

13:24
    Na Pomonareva nevyzrál u tyčky Ondrušek, brankář hostí byl dobře postaven, nebo spíše posazen.

12:41
    Dobrý zákrok si připsal Pomonarev, jenž lapil prudkou střelu domácích ze střední vzdálenosti.

12:03
    Hosté si vytvořili po další standardní situaci dobrou šanci, ale Mück zůstává nepřekonán.

11:21
    Hráči Bohemians se ubránili, míček je až u branky domácích.

11:10
    Coodov má k dispozici standardní situaci.

10:17
    Z pravé strany to zkoušel Poláček. Mück byl na svém místě, míček zachytil a hned ho i rozehrál.

10:01
    Domácí Ondrušek to přehnal s kličkami a nakonec přišel o děrovaný míček.

9:19
    Zelenobílí vyrazili do rychlého protiútoku, ovšem střelu z levé strany vyrazil pozorný Mück.

8:20
    Po bleskově rozehrané standardce pálil těsně vedle domácí branky Radek Mandík!

6:57
    Utkání se zatím vyvíjí podle předpokladů, Chodov soupeře přehrává a vypadá to, že míří za dalšími třemi body do tabulky Superligy.

6:09
    A je tu druhý zásah domácích! Obrana hostí namazala míček PATRIKU DÓŽOVI, který si kličkou vychutnal Pomonareva a zvýšil na 2:0. Bez asistence.

4:40
    Blýsknout se musel Mück, který dobrým zákrokem vyrazil střelu jednoho z hostujících hráčů.

4:18
    Domácí favorit se ujímá vedení! Hráči Chodova vybojovali míček na vlastní polovině a po bleskovém kontru otevírá skóre utkání PETR PRAŽÁK, jemuž míček naservíroval na zadní tyčku Strachota. Asistence: Michal Strachota.

3:48
    Další nebezpečná akce domácích, nabíhající Ondrušek však před brankou nedosáhl na přihrávku.

2:55
    Po přihrávce zpoza branky se dostal do šance Dóža. Nejproduktivnější hráč Chodova trefil zblízka jen Pomonareva!

2:48
    Hráči Chodova kombinují na své útočné polovině.

2:01
    Pražák vymýšlel další ofenzivní akci svého týmu, Strach ovšem nedokázal s jeho přihrávkou lépe naložit.

1:33
    Pražák nedokázal procpat míček až k hostujícímu brankáři. Zelenobílí se ubránili.

0:42
    Zatím se spíše bojuje o míček ve středu hrací plochy, ten má nyní Bohemka.

00:01

V brance Bohemians začne Ivan Pomonarev. Svatyni Chodova bude hájit mladíček Daniel Mück.

Florbalisté Chodova již přiběhli na hrací plochu, nyní nastupují i hráči FbŠ.

Čekáme na nástup obou celků na hrací plochu haly v Jižním Městě.

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück (Barák) – Pražan, Flousek, Sýkora, Kotlas, Bouša, Běloch – Kašovský, Fiala, Tyl, Vávra, Procházka, Pražák, Ondrušek, Koutný, Vošta, Dóža, Strachota.

FbŠ Bohemians: Pomonarev (Hyršl) – Zezulka, Forman, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Krbec – Bagin, Křivanec, Kolář, Poláček, Severa, Mandík, Hausmann, Šárka.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora.

Vítám tu všechny florbalové příznivce! Dohrávku 19. kola mužské Tipsport Superligy obstará pražské derby mezi Chodovem a Bohemians. Favoritem utkání je domácí celek, který dosud prohrál jediný zápas a v tabulce soutěže mu patří druhé místo se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Mladou Boleslav. Florbalisté Bohemians jsou šestí a toto umístění by jim už nemělo ve zbytku základní části uniknout.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 5. Pražák (Strachota), 7. Dóža, 16. Dóža (Sýkora), 18. Koutný (Dóža), 25. Jirásek (Tyl), 38. Dóža, 39. Strachota (Tyl), 41. Koutný (Dóža), 44. Tyl (Strachota), 50. Ondrušek (Koutný), 56. Koutný (Dóža), 59. Koutný (Sýkora) – 20. Bagin (Tůma), 45. Severa (Höffer), 49. Krbec (Severa)

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück (Barák) – Pražan, Flousek, Sýkora, Kotlas, Bouša, Běloch – Kašovský, Fiala, Tyl, Vávra, Procházka, Pražák, Ondrušek, Koutný, Vošta, Dóža, Strachota, Jirásek.
    FbŠ Bohemians: Pomonarev (44. Hyršl) – Zezulka, Forman, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Krbec – Šimek, Bagin, Křivanec, Kolář, Poláček, Severa, Mandík, Hausmann, Šárka, Kisugite, Höffer.

Rozhodca: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora