cz Utorok 09.02.2016, 20:45 • Boleyn Ground • FA Cup • 4. kolo
    120+1. Angelo OGBONNA - 2:1

120+1
    West Ham právě vstřelil branku!
    Neskutečné, domácí dávají gól, který bude s největší pravděpodobností znamenat jejich postup do osmifinále! Payet našel povedeným centrem na zadní tyči ANGELA OGBONNU, který skutečně parádní hlavičkou k levé tyči překonal Mignoleta a přiblížil West Ham k prvnímu postupu přes Liverpool v historii FA Cupu!
    48. Philippe COUTINHO - 1:1

48
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Tak to byla paráda, co nyní předvedl PHILIPPE COUTINHO! Brazilský záložník podstřelil zeď, která vyskočila a Randolph už tak byl naprosto bezmocný!
    45. Michail ANTONIO - 1:0

45
    Domácí se v poslední minutě první půle dočkali první branky! Payet na levém křídle posunul míč Valenciovi, ten se dostal až do pokutového území, odkud odcentroval na zcela volného MICHAILA ANTONIA, jenž zakončil do Mignoletova protipohybu.