Jenisej – Nymburk 88:92 (po pr.)
Jenisej Krasnojarsk
88:92 (21:22, 42:38, 64:62, 76:76 - 82:82)
ERA Basketball Nymburk
cz Pondelok 08.02.2016, 13:10 • Ivan Jarygin Sports Palace, Krasnojarsk • VTB liga

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu basketbalové VTB ligy. Utkání začíná v 13:10.

JENISEJ KRASNOJARSK

Domácí basketbalisté zatím určitě nejsou zrovna nejspokojenější, neboť po 17 odehraných zápasech v rámci VTB ligy jsou se šesti výhrami až na dvanáctém místě. Oproti Nymburku však Jenisej dokázal postoupit do další části FIBA Europe cupu a po sedmi porážkách v řadě vyhrál čtyři z posledních šesti zápasů.

Posledních pět zápasů

2.2.2016 Tartu Rock – Jenisej 70:96 (FIBA)
    27.1.2016 Chalon/Saone – Jenisej 98:88 (FIBA)
    24.1.2016 Jenisej – VEF Riga 110:65 (VTB)
    20.1.2016 Jenisej – Cantu 94:91 (FIBA)
    17.1.2016 Zenit Petrohrad – Jenisej 81:64 (VTB)

ČEZ BASKETBALL NYMBURK

Několikanásobný český mistr se po nepříliš povedeném lednu sice dokázal zlepšit, ale dvě výhry už mu postup ve FIBA cupu nezajistily a ani ve VTB lize to není zrovna ideální. Nymburk sice stále drží sedmou příčku, která zajišťuje postup do playoff, ale poslední dva zápasy český tým prohrál a na venkovních palubovkách má o poznání horší výsledky než na domácích.

5.2.2016 Ústí n. Labem – Nymburk 67:112 (NBL)
    3.2.2016 Nymburk – Antwerp Giants 84:57 (FIBA)
    31.1.2016 Nymburk – UNICS Kazaň 74:75 (VTB)
    27.1.2016 Nymburk – Lucoil Academic 85:78 (FIBA)
    25.1.2016 Loko. Kubáň – Nymburk 75:58 (VTB)

POSLEDNÍCH PĚT VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

18.10.2015 Nymburk – Jenisej 91:81
    5.4.2015 Nymburk – Jenisej 99:87
    21.12.2014 Jenisej – Nymburk 81:77
    2.2.2014 Nymburk – Jenisej 79:81
    3.11.2013 Jenisej – Nymburk 80:79

Příjemné pondělní odpoledne! Vítám vás u on-line přenosu z basketbalového utkání VTB ligy mezi Jenisejem Krasnojarsk a týmem ČEZ Basketball Nymburk. Český mistr nemá na venkovních palubovkách zrovna nejlepší výsledky, ale Jenisej je právě celkem, který by mohl porazit i mimo své území. Nechme se překvapit! Utkání by mělo začít zhruba za 15 minut.

Jenisej Krasnojarsk: Isakov, Vzdychalkin, James, Komarovskij, Ohlbrecht, Kennedy, Sergejev (C), Zacharov, Jakovenko, Taylor, Pavlov, Pičkurov

ČEZ Basketball Nymburk: Benda, Randle, Hruban, Welsch (C), Houska, Dixon, Peterka, De Zeeuw, Vaughn, Jagodić-Kuridža, Sant-Ross, Kříž

Rozhodčí: Miloš Koljenšić (MNE), Juris Kokainis (LAT), Johannes Sarekoski (FIN).

Pár minut před začátkem utkání jsou známy zahajovací pětky obou celků. Tady jsou!

Krasnojarsk: James, Ohlbrecht, Kennedy, Taylor, Pičkurov
    Nymburk: Hruban, Welsch, De Zeeuw, Vaughn, Sant-Ross

Hráči obou celků již jsou přítomni na palubovce. Vše je připraveno k úvodnímu rozskoku dalšího utkání VTB Ligy!

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

00:23
    Jeniseji se sice dobře podařilo zastavit útok Nymburku, ale Vaughn se poté dostal k volnému doskoku a zaznamenal úvodní dva body. (0:2)

00:48
    Daleká střela domácích v koši neskončil a tak skórují opět hosté. Přesný dvoubodový pokus obstaral Maxime De Zeeuw. (0:4)

01:12
    První body pro Jenisej a hned je to trojka. Úspěšným střelcem je Delroy James. (3:4)

01:28
    Vojtěch Hruban přesný za dva body a Nymburk znovu lehce odskakuje. (3:6)

02:05
    Nyní byl navíc při trojce faulován Sant-Ross. První trestný hod sice neproměnil, ale s druhým si už poradil. (3:7)

02:05
    A se třetím také. Pětibodový náskok pro českého mistra! (3:8)

03:40
    Oba celky se střelecky poněkud zadrhly. Po faulech českého týmu útočili dvakrát domácí, ale Pičkurov ani James body nepřidali. (3:8)

03:50
    Domácí střelecky tápou a tak se trefuje znovu Howard Sant-Ross. Velmi dobrý vstup Nymburku do zápasu. (3:10)

03:53
    Trenér domácích Oleg Okulov reaguje oddechovým časem. Za necelé čtyři minuty trefili jeho svěřenci jen jeden koš. (3:10)

04:01
    Po další ztrátě Jeniseje měl tříbodový pokus k dispozici De Zeeuw, nicméně na rozdíl deseti bodů skóre neposunul. (3:10)

04:35
    De Zeeuw následně fauloval a David Kennedy střílí trestné hody. Tím prvním zamířil přesně. (4:10)

04:35
    Druhá šestka Kennedyho rovněž proměněna. (5:10)

05:06
    Nymburk se začíná střelecky lehce trápit a přibývají fauly. Zacharov však oproti Kennedymu proměnil jen jeden trestný hod. (6:10)

05:25
    Konečně se po delší době prosazuje také Nymburk. Trochu volného prostoru využil Jiří Welsch, jenž zaznamenává své první dva body. (6:12)

05:37
    Domácí Taylor na druhé straně minul a poté se uchýlil k faulu. První trestný hod Dixon proměnil. Jak dopadne ten druhý? (6:13)

05:37
    I druhou šestku Dixon proměňuje a Nymburk má osm bodů náskoku. (6:14)

05:49
    Velmi rychlá odpověď Jeniseje. Dva body si na své konto připisuje Denis Zacharov. (8:14)

06:08
    Postupně dochází k prostřídávání základních pětek, ale nyní si Nymburk připisuje další faul. Kennedy proměňuje první trestný hod. K dispozici bude mít ještě jeden. (9:14)

06:08
    David Kennedy přesný i podruhé. Ztráta Jeniseje se zmenšuje. (10:14)

06:31
    Jenže Howard Sant-Ross kontruje dvěma body. Důležitý koš hostujícího týmu. (10:16)

07:02
    Velmi pohlednou smečí snižuje Tim Ohlbrecht. V druhé polovině čtvrtiny jsou domácí přesnější. (12:16)

07:11
    Nicméně i Nymburk se začíná trefovat. Michael Dixon – dva body! (12:18)

07:31
    S blížícím se závěrem čtvrtiny přestávají fungovat obrany. Další snížení přináší Delroy James. (14:18)

08:27
    Po téměř minutové pauze bez koše se prosazuje znovu Delroy James a Jenisej je po delší době na dostřel. (16:18)

08:38
    Petr Benda se však výborně uvolnil a z podkošového prostoru proměňuje! (16:20)

09:00
    Rychle na druhou stranu, neboť tam se v závěru časového limitu pro útok trefuje Artem Jakovenko. (18:20)

09:15
    Poprvé se dnes trefuje i Marko Jagodić-Kuridža. Pěkná smeč srbského pivota hrajícího v barvách Nymburku. (18:22)

09:32
    Nymburk si bohužel nepohlídal poslední útok Jeniseje a Vzdychalkin zaznamenává tři body. (21:22)

10:00
    První čtvrtina skončila. (21:22)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (21:22)

10:25
    Hned na začátku druhé čtvrtiny jdou navíc domácí do vedení díky přesné dvoubodové střele Pavla Sergejeva. (23:22)

11:20
    Oba týmy několikrát minuly a tak udeřil tentokrát Nymburk. Dva body na konto Chassona Randlea. (23:24)

11:57
    Sergejev míjí tříbodový pokus a do útoku se žene ČEZ Basketball Nymburk. (23:24)

12:36
    Jenisej znovu minul a to už je pátý neproměněný hod v řadě. Bohužel toho Nymburk zatím využít nedokázal. (23:24)

13:16
    Tak až nyní je střelecké trápení prolomeno. Za dva body se trefil hostující Julian Vaughn. (23:26)

13:44
    Teď měl navíc Vaugh po faulu Vzdychalkina k dispozici dva trestné hody. Proměnil sice jen jeden, ale i díky tomu odskakuje Nymburk na rozdíl dvou košů. (23:27)

14:23
    Po čtyřech minutách střeleckého mlčení se prosazují i domácí. Dva body trefil Tim Ohlbrecht. (25:27)

14:51
    Maxime De Zeeuw se dopustil technického faulu a nymburský trenér Ginzburg reaguje timeoutem. (25:27)

14:51
    První ze tří trestných hodů proměňuje David Kennedy. (26:27)

14:51
    Podruhé Kennedy také přesný. A co potřetí? (27:27)

14:51
    David Kennedy posílá i třetí trestný hod do koše a Jenisej se díky technickému faulu De Zeeuwa dostává do vedení. (28:27)

15:28
    Následnou ofenzivní akci Nymburk naštěstí ubránil a na druhé straně fauloval James. První trestný hod Jagodić-Kuridža v pohodě proměnil. (28:28)

15:28
    Podruhé byl srbský pivot rovněž přesný a skóre se znovu přelévá na stranu českého týmu. (28:29)

15:43
    Jenže záhy přichází přesná trojka Zacharova! (31:29)

15:57
    Michael Dixon naštěstí reaguje dvoubodovým pokusem a srovnává. (31:31)

16:18
    Další úspěšný tříbodový pokus domácích. Tentokrát se trefuje David Kennedy. Nedávný technický přestupek De Zeeuwa domácí basketbalisty zdravě nabudil. (34:31)

17:10
    V útoku to navíc Nymburku přestává fungovat a po koši Ohlbrechta ruský celek odskakuje na rozdíl pěti bodů. (36:31)

17:13
    Kouč Nymburku Ronen Ginzburg si bere oddechový čas. Úspěšné období Jeniseje hosté potřebují zastavit. (36:31)

18:04
    Nymburku se přestalo dařit a po koši Jamese vedou domácí již o sedm bodů! (38:31)

18:04
    David James byl ještě k tomu faulován při střelbě a nařízený trestný hod proměňuje. (39:31)

18:16
    Výborně! Randle dává trojku a český tým si soupeře nenechává odskočit výraznějším rozdílem. (39:34)

18:29
    Bohužel přesným tříbodovým pokusem reaguje také Tony Taylor. Osm bodů náskoku Jeniseje je zpět. (42:34)

18:39
    Aspoň dvěma body snižuje Howard Sant-Ross, který se prosazuje po delší době. (42:36)

19:11
    To je škoda! Julian Vaughn házel dva trestné hody, avšak ani jeden bohužel do koše neposlal. (42:36)

19:25
    Neskutečné! I Petr Benda dostal možnost dvou trestných hodů, ale i on selhal. Mohlo to být o dva body, avšak po čtyřech neproměněných šestkách v řadě vede Jenisej stále rozdílem čtyř dvoubodových košů. (42:36)

19:43
    Tak konečně se Petr Benda prosazuje z čáry trestného hodu. Chtělo by to proměnit i druhou šestku. (42:37)

19:43
    Fauly Jeniseje jsou nakonec potrestány proměněním druhého trestného hodu Petra Bendy. (42:38)

20:00
    V samém závěru zkusil štěstí ještě Sant-Ross, nicméně jeho dalekonosný pokus neměl moc šancí na úspěch. (42:38)

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (42:38)

První poločas utkání je za námi a domácí po dvaceti minutách vedou 42:38. Vstup do zápasu sice měl lepší Nymburk, ale především v druhé polovině druhé čtvrtiny střelecky odpadl a musel dohánět osmibodový náskok. Nakonec český mistr korigoval aspoň na rozdíl čtyř bodů, ale do druhé půle bude vstupovat se ztrátou.

STATISTIKY PRVNÍ PŮLE

Střelba z pole: 14/36 (38%) – 14/28 (50%)

20:11
    Hostující Nymburk měl k dispozici první útok třetí čtvrtiny a Jiří Welsch tuto možnost využívá. Dva body! (42:40)

21:37
    Střelecké mlčení ukončuje dvoubodovým pokusem domácí David Kennedy. (44:40)

22:15
    Na Kennedyho navíc navazuje Delroy James, jenž si připisuje trojku. (47:40)

23:00
    David Kennedy přidává k nedávnému koši další a Jenisej hned na začátku druhé půle odskakuje na rozdíl devíti bodů! (49:40)

23:02
    Nymburk si vybral oddechový čas a trenér Ginzburg vystřídal hned trojici hráčů. Uvidíme, zda to k něčemu bude. (49:40)

23:15
    Dixonovu špatnou přihrávku získal Ohlbrecht a jeho spoluhráč Kennedy už měl jednoduchou práci. (51:40)

23:35
    To je opravdu otřesný vstup do třetí třetiny z pohledu Nymburku. Ohlbrecht dává dva body a je tady třináct bodů rozdílu! (53:40)

23:48
    Až nyní kontruje i Nymburk. Dva body zaznamenává Vojtěch Hruban, který se na palubovku dostal po předchozím timeoutu. (53:42)

24:14
    Útočný faul Jamese označen jako technický a Michael Dixon tak mohl proměnit nařízený trestný hod. (53:43)

24:49
    Komarovskij si na druhé straně našel prostor a z výskoku odpovídá dvoubodovým pokusem. (55:43)

25:15
    Na konto Jeniseje přibývá jeden faul za druhým a nyní už se házejí trestné hody. První De Zeeuw proměnil. (55:44)

25:15
    Belgičan Maxime De Zeeuw si poradil i s druhou šestkou a snižuje na rozdíl deseti bodů. (55:45)

25:54
    Jakovenko minul tříbodový hod a Pičkurov vzápětí fauloval. Howard Sant-Ross zatím proměnil jeden trestný hod. (55:46)

25:54
    Ani druhý trestný hod nedělal Sant-Rossovi sebemenší problém. (55:47)

26:06
    Bohužel Pičkurov svůj faul odčinil přesným hodem za tři body a znovu je rozdíl dvouciferný. (58:47)

26:20
    Po delší době se Nymburk prosazuje i z pole. Za dva body mířil přesně Chasson Randle. (58:49)

26:25
    Na druhé straně jsou k vidění trestné hody Sergejeva. Ten první byl proměněn a.... (59:49)

26:25
    ...druhý také. Nymburk se ne a ne přiblížit. (60:49)

26:40
    Reakcí na proměněné šestky Sergejeva přináší De Zeeuw, jenž vsítil dva body. (60:51)

27:02
    Nicméně Sergejev dostává znovu možnost dvou trestných hodů. První proměnil. (61:51)

27:02
    I druhá šestka Sergejeva mířila do koše. Domácí si celkem v pohodě drží odstup. (62:51)

27:14
    Blesková odpověď Howarda Sant-Rosse, ale chtělo by to nějakou delší bodovou sérii. (62:53)

27:33
    Výborně! Hruban předvedl skvělý blok a De Zeeuw akci završil pohlednou smečí. Sedmibodový rozdíl. (62:55)

27:46
    Po timeoutu domácí opět skórují. Úspěšným střelcem se stal David Kennedy. (64:55)

27:58
    Faul na Howarda Sant-Rosse znamenal dva trestné hody, avšak americký hráč si s jedním neporadil a připisuje si ta jen jeden bod. (64:56)

28:18
    Vojtěch Hruban však využil nepřesné střely soupeře a po rychlém přechodu do útoku skóruje. (64:58)

28:52
    Hruban znovu akci! Tentokrát si český basketbalista připsal obranný doskok a Petr Bendy díky tomu opět snížil. (64:60)

29:40
    Domácí Sergejev minul trojku a dvacet sekund před koncem čtvrtiny se Sant-Rossovi podařilo snížit na rozdíl dvou bodů. Povedený závěr třetí části. (64:62)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (64:62)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (64:62)

31:23
    Své úvodní pokusy závěrečné čtvrtiny celky minuly a tak se až nyní za dva body prosazuje Vojtěch Hruban. (64:64)

32:25
    Jiří Welsch se bohužel provinil faulem a Tim Ohlbrecht tak proměňuje první trestný hod. (65:64)

32:25
    I s druhou šestkou si Ohlbrecht poradil a Jenisej si bere dvoubodové vedení zpět. (66:64)

32:46
    Na trestné hody Ohlbrechta odpovídá Vojtěch Hruban. Náhradník českého týmu je nyní nezastavitelný. (66:66)

33:10
    A znovu Hruban! Šestadvacetiletý český basketbalista momentálně táhne Nymburk a dává trojku! (66:69)

34:30
    Výborně! Domácí jsou v útoku bezradní a tak přichází trest v podobě tříbodového pokusu Jiřího Welsche! Nymburk odskakuje na šest bodů. (66:72)

34:31
    Trenér Jeniseje Krasnojarsk musí reagovat oddechovým časem. Oleg Okulov samozřejmě není spokojen, neboť tohle období může být rozhodující. (66:72)

35:28
    Trápení domácího týmu ukončuje až David Kennedy, který proměňuje za dva body. (68:72)

37:11
    Poslední čtyři střelecké pokusy skončily zklamáním a začíná se to hemžit pouze fauly. Ty přibývají především na nymburské straně a po dalším takovém si berou hosté oddechový čas. Za více než sedm minut poslední čtvrtiny je skóre jen 4 ku 10. (68:72)

37:11
    Timeout Nymburku u konce a Tim Ohlbrecht tak proměňuje první ze dvou nařízených trestných hodů. (69:72)

37:11
    Také s druhým trestným hodem si německý hráč v pohodě poradil. (70:72)

37:30
    Marko Jagodić-Kuridža naštěstí reaguje dvoubodovým pokusem a Jenisej tak stále ztrácí dva koše. (70:74)

37:45
    Nicméně Ohlbrecht zaznamenává další bod z čáry trestného hodu. (71:74)

37:45
    A i druhá šestka Ohlbrechta končí v koši. (72:74)

38:00
    Welschova střela sice zablokována, ale po útočném doskoku byl faulován Jagodić-Kurdiža. Úvodní trestný hod proměněn. (72:75)

38:00
    Srbský pivot si poradil i s druhým trestným hodem a Nymburk si drží čtyřbodové vedení. (72:76)

38:17
    Na druhé straně však nyní září Ohlbrecht, který ke košům z trestných hodů přidává dva body z pole. (74:76)

38:47
    Jeden z hostů minul a po faulu hází Ohlbrecht další dvě šestky. První končí tam, kde má. Co ta druhá? (75:76)

38:47
    I druhý trestný hod Ohlbrechta proměněn a čeká nás nesmírně dramatická koncovka! (76:76)

39:25
    Jagodić-Kuridža minul, ale Taylor na druhé straně rovněž. ještě jeden útok pro českého mistra! (76:76)

40:00
    Chasson Randle za dva body také neúspěšný a nakonec mohou být nymburští rádi, protože se ke střele dostal i David Kennedy. Domácí borec však v samotném závěru nedokázal rozhodnout. Uvidíme prodloužení! (76:76)

40:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila. (76:76)

40:01
    Začalo prodloužení. (76:76)

40:34
    Howard Sant-Ross sice první střelou v nastavení minul, avšak domácí chybovali a Ohlbrecht musel faulovat. (76:76)

40:34
    Neuvěřitelné! Julian Vaughn v prodloužení neproměnil ani jeden ze dvou trestných hodů. (76:76)

41:08
    Z domácích obstaral první střelu prodloužení Sergejev, ale jeho tříbodový pokus nebyl přesný. Následoval další faul Jeniseje. (76:76)

41:08
    Bohužel Jagodić-Kuridža trefil jen jednu šestku a Nymburk tak musí myslet znovu na defenzívu. (76:77)

41:24
    Obrana českého mistra tentokrát neslavila úspěch a Zacharov dostává dvěma body Jenisej do vedení. (78:77)

42:22
    Domácí měli k dispozici hned dva střelecké pokusy, nicméně v koši neskončil ani jeden. Podobně si však na opačné straně vedl i Vojtěch Hruban. (78:77)

42:40
    Hrubana zřejmě opustilo střelecké štěstí. Další nepřesný hod a šance pro domácí. (78:77)

43:17
    Jenže v prodloužení jsou oba celky doslova marné! Kennedy minul, ale Welsch poté rovněž. (78:77)

43:20
    Až teď se prosazuje Zacharov a to je pro Nymburk nepříjemné. Tříbodový rozdíl v koncovce prodloužení. (80:77)

43:59
    Střelecké mlčení Nymburku prolomeno až nyní a hned je to trojka! Důležitý koš Michaela Dixona! (80:80)

44:00
    Domácí si minutu před koncem prodloužení berou oddechový čas. Teď už rozhodně každá zbytečná chyba. (80:80)

44:07
    Sant-Ross fauloval domácího Tonyho Taylora, ale ten proměnil jen jeden trestný hod. To je šance pro český tým. (81:80)

44:24
    Skvělý Dixon přidává k předchozí trojce i pokus za dva body a Nymburk 36 vteřin před koncem prodloužení vede o jeden bod! (81:82)

44:39
    Hostující Vaughn se uchýlil k faulu a jsou to trestné hody pro Kennedyho. David Kennedy předvádí celý zápas výborný výkon, avšak nyní i on proměňuje jen jednu šestku. Srovnáno a Nymburk útočí! (82:82)

44:59
    Nymburk si připravil ještě jednu střelu, ale vteřinu před koncem Hruban minul. Zápas tedy ještě nekončí. (82:82)

45:00
    První prodloužení skončilo. (82:82)

45:01
    Začalo druhé prodloužení. (82:82)

45:15
    Do druhého prodloužení vstupují lépe hráči českého týmu, nicméně Vaughn trefil jen jeden trestný hod ze dvou. (82:83)

45:31
    David Kennedy odpovídá proměněným pokusem za dva body a skóre se přelévá na stranu Jeniseje. (84:83)

45:31
    Vaughn navíc Kennedyho při střelbě fauloval a domácí hráč přidává bod za přesnou šestku. (85:83)

46:15
    Nymburk znovu srovnává díky přesnému dvoubodovému hodu Sant-Rosse. (85:85)

46:49
    A teď se hosté dokonce ujímají vedení! To když český veterán Jiří Welsch proměnil trojku! (85:88)

46:55
    Oddechový čas pro domácí. (85:88)

47:40
    Střelba začíná váznout na obou stranách. Hruban se provinil osobní chybou a je střídán. Na palubovku přichází Chasson Randle. (85:88)

47:40
    S prvním trestným hodem si Jakovenko poradil. Jak naloží s druhým? (86:88)

47:40
    Podruhé už Jakovenko nemířil přesně a Jenisej tak na Nymburk ztrácí dva body. (86:88)

48:18
    Chasson Randle sice využil jen jeden trestný hod, ale náskok tří bodů vypadá před koncovkou druhého prodloužení slibně. (86:89)

49:39
    Nymburk sice nejprve nezakončil do 24 sekund, ale David Kennedy poté špatně přihrál a Jiří Welsch bude po faulu Jakovenka házet trestné hody. (86:89)

49:39
    Welsch proměnil jeden trestný hod a tohle by už mělo být dobré! (86:90)

49:46
    Alexej Vzdychalkin ještě devět vteřin před koncem snižuje na rozdíl dvou bodů a nymburský trenér si záhy bere oddechový čas! (88:90)

49:52
    Domácí museli samozřejmě faulovat a doufat v nepřesné trestné hody. S první šestkou si ale Sant-Ross poradil. (88:91)

49:52
    Také druhá šestka Howarda Sant-Rosse proměněna a na 99% je rozhodnuto! (88:92)

Konec zápasu. (88:92)

Domácí sice v samotném závěru zkoušeli snížit, ale už ani to se jim nepovedlo a po velké bitvě tedy vítězí Nymburk. Ten měl lepší vstup do utkání, ale druhá čtvrtina nebyla příliš vyvedená a první poločas skončil čtyřbodovým vedením Jeniseje. Český mistr tak v druhé půli doháněl ztrátu a to se nakonec také podařilo. V dramatické koncovce se nikomu rozhodnout nepovedlo a k vidění tak bylo prodloužení. I po něm však bylo skóre vyrovnané a rozhodovalo se tedy až v prodloužení číslo dvě. Do něj sice lépe vstoupili domácí, avšak díky vyrovnání Sant-Rosse a následné trojce Jiřího Welsche se český tým dostal do vedení, které už zdárně dovedl až do konce.